mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
9 سال پیش
سلام خدمت همه @};-

ارسال شده توسط : Touradg 

چه کردی محسن جان...👏

ممنون تورج جان ، این کار بیشتر از 20 ساعت وقت گرفته توی 4 روز و واقعا کار روی جنگندها با این همه نقوش خمیده سخته [approve]

نقل قول:

برادر خیلی ممنون
عالیه !!
لطفا برای پایگاه های نهم بندر عباس و سوم همدان هم بزن
و از همه مهمتر اینکه زود تر منتشر کن !

ایشالا ، دادا بزار حالا همینو بزرگ کنیم تا بعدی ، ریزه کاری زیاد داره تموم بشه به صورت رایگان روی flight sim آپلود میشه .

نقل قول:

نمیخوام ایراد بگیرم.فقط میخوام ریپینت بهتر بشه .
نمیدونم چرا هر چی نگاه میکنم به نظر میرسه هواپیما تازه رنگ شده.باید از این کثیف تر باشه.
جای دهن کوسه یه ذره بالا تره و یک نوشته هم روی دماغه ریپینت بود که روی هواپیمای واقعی به این بزرگی و پر رنگی نیست.

برادر حقیقتش اگر این تکسچر رو چرکتر کنم با اون چیزی که در نظر خودمه فاصله میگیره . تا جایی که دیدم و خبر دارم اکثر فانتومهای ما برق میزنن و خیلی خوب ازشون پشتیبانی میشه ، لطفا یه سرچ تو ایرلاینر بزن به من حق میدی . هر چند چرکترشم هست .

درمورد پینت کیت این ادان باید بگم تا همینجا هم نا چار شدم خودم یه قسمتهایی رو براش طراحی کنم که اونم از روی عکسهای واقعی بوده . ولی در مورد آروارهای روی دماغه تقریبا میتونم بگم کاری از دستم بر نمیاد یا در حال حاضر مقدور نیست . چون این قسمت از تکسچر از 9 تا بخش جدا جدا ساخته شده [amazed] و رسوندن این همه دندونه به هم تقریبا در این 9 تا قسمت جدا نشدنیه الا .... 🤦 دادا حسین درک میکنه من چی میگم 😊

کلا ادان خیلی خوبیه ولی بازم یه مشکلاتی داره و با واقعیت یه تفاوتهای هم داره مثلا در طراحی قسمت نوز و کاناپی به خصوص با مدلی که در ایران هست فرق داره ، شما که احل دقتی حتما کشفش کردی . نوشتهای روی دماغه هم اصلاح کردم ، ممنون

حسین جان پیشنهاد جالبی دادی من دو تا لینک که مربوط به ویکیپدیاس برات میزارم ، یی فاسی یکی هم انگلیسیه ، اطلاعات خوبی در مورد شبح آمریکایی داره . ممنون

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%DA%A9%E2%80%8C%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84_%D8%AF%D8%A7%DA%AF%D9%84%D8%A7%D8%B3_%D8%A7%D9%81-%DB%B4_%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%88%D9%85_%DB%B2 

http://en.wikipedia.org/wiki/McDonnell_Douglas_F-4_Phantom_II_non-U.S._operators 

UserPostedImage  

UserPostedImage  

UserPostedImage  

UserPostedImage  

UserPostedImage  

این دیگه فاینالشه 👍

naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
9 سال پیش
سلام برادر محسن. @};-
ببین این فایل PDF برای این بازنقش خوبه؟ [flower]

mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
9 سال پیش

سلام دادا حسین @};-

خیلی عالی شده ممنون دستت درد نکنه ، معرفی خوبیه . فقط اگر آدرس ایمیلم رو هم بهش اضافه کنی بهتر میشه . mehornet@gmail.com
و اینکه امکان تهیه فرمت اینگلیسیش برای خارجیها هست ؟؟
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
9 سال پیش
سلام برادر محسن. @};-
برادر شما امر بفرما. 😮
هم انگلیسی و هم فارسی درست کردم. [swinging]

http://www.mediafire.com/download/kmhaa3243azxbha/IRIAF_McDonnell_Douglas_F_2.zip 
just allah
  • just allah
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
9 سال پیش
درود بر برادران عزیز @};-
این ویکی پدیا که مسخره نوشته [attack] همه ی این pdf کلا دروغ بود !![attack] لطفا سریع تاریخچه را عوض کنید [amazed]
در داستان ایران کنترا هیچ قطعاتی برای فانتوم و دیگر هواپیما ها وارد ایران نشد 🤔
موتورها در ژاپن تعمیر میشدند و قطعاتشان از ژاپن می آمد در ضمن هیچ موتوری از ساخت انگلیس روی هواپیما نصب نشد !! و اصلا خریداری نشد 😶
خیلی خوب میشد اگر ارتقا هایی که ما روی این هواپیما ها انجام دادیم را مینوشتید [approve]

آقا کلا بیخیال میخواهید تاریخچه را برایتان بنویسم ؟[oldman]

در ضمن آقا لطفا خواهشا دهن این کوسه را درست کن 😉 حالا که شما دیگه این قدر مرام خرج کردی دیگه لطفا با درست کردندهان این کوسه سنگ تمام را بگذار [vhappy]
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند