Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان شروع کننده موضوع
7 سال پیش
ارسال شده توسط : javadfakoori 

سلام خدمت آقا مجید گل
سایت پارسین نسخه ی مگا سینری 2 رو برای فروش قرار داده, ک اصفهانه و مساحتش 5200 کیلومتر مربع, میخواستم بدونم این کار با کار شما چ تفاوتی داره؟ اگه این مگا سینری رو استفاده کنیم با پروژه شما در آینده تداخلی نداره؟ باعث کاهش فریم ریت نمیشه؟ ممنون میشم توضیح بدین
سپاس@};-

سلام جواد جان
من هنوز این سینری رو ندیدم میشه بی زحمت لینکشو برام بفرستین ؟
javadfakoori
7 سال پیش
سلام آقا مجید گل
اینم لینکش
http://parscene.ir/ims14v2.php 
سینری خودت کی منتشر میشه؟ تا اخر پاییز تموم میشه؟ میشه یکم عکس از پیشرفت کار و خود فرودگاه اصفهان برامون بذاری؟
ممنون @};-
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
7 سال پیش
ارسال شده توسط : javadfakoori 

سلام آقا مجید گل
اینم لینکش
http://parscene.ir/ims14v2.php 
سینری خودت کی منتشر میشه؟ تا اخر پاییز تموم میشه؟ میشه یکم عکس از پیشرفت کار و خود فرودگاه اصفهان برامون بذاری؟
ممنون @};-

سلام
انصافا خیلی خوب شده البته در نگاه اول ؛ اما فکر کنم بدون آبجکت باشه ، من در حال طراحی ساختمانهای سه بعدی هستم دارم تمام تلاشمو میکنم که با این روش جدید بتونم سریع کارو تمام کنم حداقل بتونم بافت اصلیه شهرو ایجاد کنم و اکثر نواحی حومه رو بعدا بعنوان آپدیت ارایه کنم.
موفق باشید.

UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage 
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
7 سال پیش
سلام و خسته نباشید آقا مجید
کار بسیار خوبی شده و تبریک میگم.
فقط تا اونجایی که یادمه شما فرمودید که برای اصفهان از Ground Poly استفاده نمیکنید.
اگه مایل باشید من برای اصفهان دست به کار بشم و شروع به ساختش بکنم که کارتون قشنگ تر بشه.
این هم دوتا شات از رندر نهایی کار فرودگاه رشت که تا 50 درصد تکمیل شده.
عکسها از محیط MCX گرفته شده.

UserPostedImage 

UserPostedImage 
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
7 سال پیش
ارسال شده توسط : A.Rahimi 

سلام و خسته نباشید آقا مجید
کار بسیار خوبی شده و تبریک میگم.
فقط تا اونجایی که یادمه شما فرمودید که برای اصفهان از Ground Poly استفاده نمیکنید.
اگه مایل باشید من برای اصفهان دست به کار بشم و شروع به ساختش بکنم که کارتون قشنگ تر بشه.
این هم دوتا شات از رندر نهایی کار فرودگاه رشت که تا 50 درصد تکمیل شده.
عکسها از محیط MCX گرفته شده.

UserPostedImage 

UserPostedImage 

سلام
خیلی ممنون شما لطف دارید ، بسیار هم عالی چرا که نه دیگه بهتر از این نمیشه ، اتفاقا خودم قصد همینکارو داشتم اما اگه شما زحمتشو بعهده بگیرید که دیگه فوق العادس..