A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
7 سال پیش
ارسال شده توسط : Majid 

ارسال شده توسط : A.Rahimi 

سلام و خسته نباشید آقا مجید
کار بسیار خوبی شده و تبریک میگم.
فقط تا اونجایی که یادمه شما فرمودید که برای اصفهان از Ground Poly استفاده نمیکنید.
اگه مایل باشید من برای اصفهان دست به کار بشم و شروع به ساختش بکنم که کارتون قشنگ تر بشه.
این هم دوتا شات از رندر نهایی کار فرودگاه رشت که تا 50 درصد تکمیل شده.
عکسها از محیط MCX گرفته شده.

UserPostedImage 

UserPostedImage 

سلام
خیلی ممنون شما لطف دارید ، بسیار هم عالی چرا که نه دیگه بهتر از این نمیشه ، اتفاقا خودم قصد همینکارو داشتم اما اگه شما زحمتشو بعهده بگیرید که دیگه فوق العادس..

سلام مجدد
اوکی.
فقط بی زحمت اگه عکسی از محوطه ی فرودگاه دارید به من در پیام خصوصی بدهید تا علاوه برا ین کارها فکری هم به حال شبیه سازی ساختمان های فرودگاه هم بکنیم.
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان شروع کننده موضوع
7 سال پیش

ارسال شده توسط : Majid 

سلام و خسته نباشید آقا مجید
کار بسیار خوبی شده و تبریک میگم.
فقط تا اونجایی که یادمه شما فرمودید که برای اصفهان از Ground Poly استفاده نمیکنید.
اگه مایل باشید من برای اصفهان دست به کار بشم و شروع به ساختش بکنم که کارتون قشنگ تر بشه.
این هم دوتا شات از رندر نهایی کار فرودگاه رشت که تا 50 درصد تکمیل شده.
عکسها از محیط MCX گرفته شده.

UserPostedImage 

UserPostedImage 

سلام
خیلی ممنون شما لطف دارید ، بسیار هم عالی چرا که نه دیگه بهتر از این نمیشه ، اتفاقا خودم قصد همینکارو داشتم اما اگه شما زحمتشو بعهده بگیرید که دیگه فوق العادس..

سلام مجدد
اوکی.
فقط بی زحمت اگه عکسی از محوطه ی فرودگاه دارید به من در پیام خصوصی بدهید تا علاوه برا ین کارها فکری هم به حال شبیه سازی ساختمان های فرودگاه هم بکنیم.

بله چشم حتما ، البته من چند ساختمان مهم فرودگاه رو درست کردم برج مراقبت، ترمینال داخلی و ترمینال حج طراحی شدن.

javadfakoori
7 سال پیش
سللم اقا مجید خوبین؟ سال نو مبارک باشه... سال 96 هم اومد خبری از این سینری نشد؟ 😉
Majid
  • Majid
  • 53.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان شروع کننده موضوع
7 سال پیش
ارسال شده توسط : javadfakoori 

سللم اقا مجید خوبین؟ سال نو مبارک باشه... سال 96 هم اومد خبری از این سینری نشد؟ 😉

سلام سال نو شما هم مبارک باشه ممنون@};- ، امید وارم که سال خوبی باشه برای شما ... بله همچنان در حال کار بروی این پروژه هستم چند نفر از دوستان هم قول همکاری دادن بهرحال با یک کلان شهر طرف هستیم که امیدوارم بتونیم روند کار رو سریعتر کنیم در حال حاضر دارم بر روی بافت شب کار میکنم.

UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage  UserPostedImage 
javadfakoori
7 سال پیش
عالی شده.... خسته نباشید میگم... چند دردصد پیشرفت داشته؟ کی ارائه میشه؟
ممنون