IR-DIR
  • IR-DIR
  • 60.66% (دوستانه)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
13 سال پیش
سلام ...

به نظرم مهمترین مورد ، اضافه شدن امکانات محاسباتی قویتر در برنامه است . امکان محاسبه شتابها ، ممانها ، گشتاورها و لختی ، اضافه شدن امکانات محاسباتی برای شبیه سازی فشار کابین ، دمای سیستمها و کلا حرکت به سمت فول فانکشنال شدن کاکپیت .

به نظرم جلوه های گرافیکی برای سیمر ها زیاد مهم نیست . یک سیمر میخواد از سیستم کار بکشه و توقع داره همه سیستمها و دستگاه های هواپیما با حداکثر شباهت به واقعیت کار کنند .

اول از همه اصلاح توانایی محاسباتی و شبیه سازی هر چه بیشتر سیستمها و شرایط پروازی ... بعد گرافیک و جلوه های تصویری ...

شب بخیر ...
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
و اما لیست من - قسمت اول - ظاهر:

- ابرهای حجم دار بجای ابرهای کاغذی چرخنده 😛 و شبیه سازی صحیح پرواز در درون ابر
- سایه ابرها وتاریکی مربوطه در حالت پرواز در overcast
- تغییر منطقی دید در لایه های مختلف ابر
- نمایش تشعشعات خورشید از میان ابرها (Godray)
- پنهان شدن خورشید در پشت ابر
- شبیه سازی بهتر محیط شبانه و نوردهی اشیا
- غبار و آلودگی
- باند های شیب دار
- شبیه سازی محیط زیر آب
- و...[blackhee]
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
یادم رفت یه چیز دیگه

عملکرد صحیح یوک منظورم تاثیر فلاپ ها و وزن و... رویه کنترل پرواز .
کنترل موقع لندیگ با اپروچ فلاپ باز باید فرق کنه باید سنگینیو احساس کنه آدم .

یه چیز خیلی خیلی مهم و اون عوض کردن هوش مصنوعی (معذرت می خوام ) کودن FS . من می خوام کنترلر بتونه درست هواپیمام و AI هامو وکتور کنه و ترجیهتا هر ماه با عوض شدن Airac ها آپدیت شه .
IRA289
  • IRA289
  • 52.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
13 سال پیش
آقا بنظر من قيمت اين بنزين رو تو ورژن بعدي بيارن پاين خوب مي شه اگه هم كه ميشه يه كارت سوختي چيزي به ما بدن خيلي خوب ميشه.[readdoc]
اگه قسمت فلايت پلنر قويتر بشه و يه نرم افزاري بهش اضافه بشه كه بشه مصرف سوخت رو حساب كنه و مهمتر قسمت بارگيري قويتر بشه ( payload )
B748
  • B748
  • 52% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
13 سال پیش
سلام،
مواردیکه دوستان فرمودند هم مد نظر من هستند مخصوصا پیشنهاد جناب IR-DIR و تورج خان عزیز، اما ایکاش مایکروسافت بتونه با هدف قراردادن امکانات محاسباتی جدید همانطور که IR-DIR عزیز فرمودند شرایطی رو فراهم کنه که Simmer ها بتونند فعلا از مدلهای استثنائی FSX مثل 747 و MD11 و 737NGX از PMDG و .... کماکان در محیط جدید استفاده کنند تا بتدریج Developer ها خود را با سیستم جدید وفق دهند ، چون بنظر می رسد با تغییر بنیادی در FS کاربران یک دوره بنسبت طولانی بین شبیه ساز جدید و قدیم(بخاطر دل کندن از ده ها Add-on کم نظیر) سرگردان خواهند بود.
یادم نمیره در دوران گذار از FS9 به FSX با اینکه Microsoft ادعای حداکثر Compatibilityرا کرده بود بیش از یکسال بیشتر طول کشید تا Add-onها با آن سازگار شدند.