Farid110
  • Farid110
  • 54.82% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
سلام
من چندتا از پست ها رو خوندم دیدم اینجا کسانی خوشبختانه حضور دارن که کاملا اشنا هستند با سیمولاتور
این خیلی عالیه
پس جا داره من یه بحثی اینجا راه بندازم راجع به پربازده ترین نرم افزار ها یعنی اون نرم افزار هایی که ساده اند ولی تاثیر زیادی دارن از اونجایی که این تجربیات رو مدیون گروه هستم گفتم تو قسمت پایلت پرشیا باشه که یه جورایی هم تشکر کرده باشم
اول از همه سخت افزار خوب باید بکم تجربه من میگه فلایت سیمولاتور با Geforce بیش تر از ATI حال مینکه
مخصوصا در Clouds و Water
اونایی که ATi دارن میبایستی که Tweaking کنند واسه تغییر چشمگیر مخصوصا 5770 به بالا
و اینکه CPU حرف اول رو میزنه از دید من البته و 100% میبایست i7 یا یه چهار هسته ایی استفاده بشه واسه بهترین نتیجه باید Over clock هم بشه!که خوب مستلزم یه کولینگ خوب هم هست
از سخت افزار که بگذریم من میرم سراغ هواپیما اول
خیلی مختصر بخوام بگم بنظرم Captain Sim فوق العاده جزییات بالایی داره ولی مثل مرد! Kill Frame میکنه که سعی کردن تو update ها تعدیل کنن ولی ماکه 757 آپدیت 4.4 کردیم 4 فریم جابجا شد![dangerpc]
ازین بابت wilco خوبه!ولی ویلکو کلا قدیمیه یه پله!!:-$
آئرو سافت من به همه پیشنهاد میکنم علی الخصوص ایرباس ایکس هم جزئیات فوق العاده هم جدید فقط یه اشکال داره اینکه MCDU فول نیست نمیشه دستی مسیر داد😞
PMGD بیشتر بوئینگ دوس داره که خوب راستش آشنایی ندارم اونقدرا .. امتحان کردم Kill Frame بد نبود!! 😂
PMGD البته محصولات متنوعی دازه ولی من واسه بوئینگ آرین ترجیح میدم
خیلی گرونه نزدیک به صد تومنه ولی انصافا انتخاب خلبانهاست
بریم فرودگاه خداییش که تاثیر بسزایی داره فرودگاه ها هم tale off اونجا یه چیز دیگه هست هم landing کلا من نزدیک به 50 تا از فردوگاهها و مگا ایرپورتهارو خریدم که بیشتر واسه امریکا المان هستندو کشور های اروپایی همینطور استرالیا Kill Frame dare ولی راضیم محصولات شرکت های FS Dream Team-ORBX-Aerosoft-fly tampa-Blue Simulation توصیه میکنم
سوم هم scenery ,Mega Scenery که خوب UTX,GEX ,FLight global,Megascenery از جمله معروفترینها شون هستند واسه اونایی که علاقه دارن یه جورایی بدون اونها نمی پسندن اصلا زمین رو ! من که اینچوریم
REX هم که دیگه گل سر سبد همشونه مخصوصا Over Drive
از جمله سایر نرم افزار ها میشه به flight Environment Night Environment AES UltimateAirport اشاره کرد بعد از اینها میرسیم به نرم افزار های Utility
مسیر پرواز و محاسبه سوخت Fs keeper Fs commander FsBuild اینهارو من استفاده کردم سه تاشون خوبن
همینقدر رو هم حوصله میخواد خوندنش!خودم ترسیدم نگا کردم نوشته هامو😂
میدونم خیلی زیاده نرم افزار اگه پایه ای بود همین پست و باهاش هستم
فعلا

ایرلاین مجازی پایلت او پرشیا PilotOfPersia.com
mehran617
  • mehran617
  • 59.66% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
13 سال پیش
فرید جان نشد دیگه اصل کاری رو یادت رفت ifly چی پس [blackhee] حرف نداره 👍
نمی دونم چرا از wilco بدم می یاد یک جوریه 🤔

یک نرم افزارم معرفی کنم FDC Live Cockpit نرم افزاره جالبیه و باعث می شود که در کابین احساس تنهایی نکنید ! و فرودگاه رو هم از سوت و کوری در می یاره ! 😁 کلاً یک کمک خلبان خوبه براتون چک لیست می خونه بهتون تذکر می ده مثلاً وقتی شما دارید FMC را تنظیم می کنید اون می تواند توی این مدت موتورها را روشن کند یا توی فاینال فلپ ها و چرخ را بر حسب ارتفاع و سرعت تنظیم می کند و شما می توانید روی لندینگ تمرکز کنید مخصوصا وقتی بدرد می خورد که آنلاین با کنترلر صحبت می کنید 🖐 البته مشکلات فراوانی هم دارد !](*,) و خیلی کارهای دیگه هم می کند !
UserPostedImage
Farid110
  • Farid110
  • 54.82% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
سلام
آره دارمش ولی جلوی Fs 2 Crew هیچ حرفی واسه گفتن نداره!!!!
یه کمی هم قدیمیه و اینکه با هر هواپیمایی مخصوصا جدیدا سازگار نیست البته راه داره راش بندازی ولی من Fs 2 crew استفاده میکنم اون یه گوشه خاک میخوره!
i fly خوبه!ولی زیاد باهاش کار نکردم یعنی نرسیدم

مممنون واسه پاسخ😄
ایرلاین مجازی پایلت او پرشیا PilotOfPersia.com
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
به نظر من کارتهای گرافیک ATI بی دردسر از کارتهای NVIDIA کار می کنند .انویدیا همیشه مشکل درایور داشته و داره.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
13 سال پیش
نقل قول:

یک نرم افزارم معرفی کنم FDC Live Cockpit نرم افزاره جالبیه و باعث می شود که در کابین احساس تنهایی نکنید ! و فرودگاه رو هم از سوت و کوری در می یاره ! BigGrin کلاً یک کمک خلبان خوبه براتون چک لیست می خونه بهتون تذکر می ده مثلاً وقتی شما دارید FMC را تنظیم می کنید اون می تواند توی این مدت موتورها را روشن کند یا توی فاینال فلپ ها و چرخ را بر حسب ارتفاع و سرعت تنظیم می کند و شما می توانید روی لندینگ تمرکز کنید مخصوصا وقتی بدرد می خورد که آنلاین با کنترلر صحبت می کنید Dancing البته مشکلات فراوانی هم دارد !Brick wall و خیلی کارهای دیگه هم می کند !

سلام . این برنامه ی FDC Live Cockpit برای من خیلی جالبه . [10of10] میشه FREE دانلودش کرد؟ اگر لینکشو دارید لطفا بگذارید.@};- @};- [merci]
UserPostedImage UserPostedImage