Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
13 سال پیش
همینجا جا داره از دوست عزیزم، حسین ریشهری به خاطر آپلود این ویدیو های قشنگش تشکر کنم، مستند های B787 کار ایشون هست!@};-
من با این فرودگاه یه مشکلی دارم:
1) میگن طرحش برای زمان شاه بوده!
2) یه شب و روز کامل بررسیش کردم، این آشیانه های ماهان و ایران ایر،منظره شیک و قشنگ سازه اصلی رو به شکل کاملاً غیر متعارفی خراب کرده![attack] میتونستند ببرنشون ته باند،چرا نبردند و اونجارو شلوغ و بدفرم کردند؟ آخه چقدر بی سلیقگی؟[funcrazy]
3) این هتل رو کجا و کِی میسازند، آخه ملت که از سروصدا خوابشون نمیبره که!😢
4) مگه ترافیک این فرودگاه چقدره که دارن 4 باندش میکنن؟(هر 2-3 ساعتی یه هواپیما بلند میشه یا میشینه!)😕
5) این چه ماده ایه که برای ساخت باند ازش استفاده کردند؟ مهندسش بهم گفت سیمان فشرده و کانکریت! اما هنوز هیچی نشده ترک داره این هوا [gofly]

دانلود ویدیو  

UserPostedImage
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
تا اونجا که من یادمه طرح اول این فرودگاه رو در زمان شاه شرکت ایرو سپاتیل فرانسه (ممکنه تلفظش غلط باشه، عذر خواهی میکنم ) داد یعنی همون سازنده فرودگاه شارل دو گل پاریس ، اما بعد از انقلاب شرکت فرانسوی ادامه نداد و ...... حالا هم خود کفا شده و میخواد 4 بانده بشه (البته این خبرو من از شما شنیدم کاپیتان که حتما درسته) .... ما هنوز یه جت استیر نمیتونیم بسازیم نمونش 3تا جت استیر ایرانیه مهراباد، واقعا مسخره هستند.... حالا فرودگاه میسازیم 4 بانده!!!!! [blackhee] ، این فرودگاه هنوز نمیتونه از پس ظرفیت یه 777 امارات بر بیاد که به موقع مسافراشو سوار کنه تا باعث حداقل 30 دقیقه تاخیر در پرواز نشه !!!! باند 3 و 4 پیشکش.
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
13 سال پیش
Reza_Sadri نوشت:

تا اونجا که من یادمه طرح اول این فرودگاه رو در زمان شاه شرکت ایرو سپاتیل فرانسه (ممکنه تلفظش غلط باشه، عذر خواهی میکنم ) داد یعنی همون سازنده فرودگاه شارل دو گل پاریس ، اما بعد از انقلاب شرکت فرانسوی ادامه نداد و ...... حالا هم خود کفا شده و میخواد 4 بانده بشه (البته این خبرو من از شما شنیدم کاپیتان که حتما درسته) .... ما هنوز یه جت استیر نمیتونیم بسازیم نمونش 3تا جت استیر ایرانیه مهراباد، واقعا مسخره هستند.... حالا فرودگاه میسازیم 4 بانده!!!!! [blackhee] ، این فرودگاه هنوز نمیتونه از پس ظرفیت یه 777 امارات بر بیاد که به موقع مسافراشو سوار کنه تا باعث حداقل 30 دقیقه تاخیر در پرواز نشه !!!! باند 3 و 4 پیشکش.

اولین سالی که در کیش نمایشگاه هوایی برگزار شد،خیلی روی این فرودگاه مانور کردند. از همون موقع هم قرار بود که این فرودگاه 4 بانده باشه!به همین دلیل هم هست که الآن برج،وسط اتوبان احداث شده!😁 امسال هم در کیش رفتم سراغ شرکت فرودگاههای کشور،با 3 نفر صحبت کردم(رتبه ها و اسامیشون رو یادم نیست) در مورد همین فرودگاه بحث بود،اینطور که میگفتند از سازه های بهتری برای باند استفاده شده،اما امروز میبینیم که چه....هستند این باندها!
به هر حال پروژه گسترش فرودگاه رو میتونید در سایت فرودگاه  بازدید بفرمایید.
Sepehr Ebadi Borna
13 سال پیش
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

سلام...

اولا کاپیتان محمدیفر من چند وقتی نبودم شرمنده کنکوره دیگه...آقا مدال جدید مبارک...ایشالله مدال مدیریت..!!

دوماً... 😎

آقا به نظر من این بحث ها بی فایدس.... 😲 همه ی ما میدونیم برای ساخت این فرودگاه به ظاهر بین المللی چقدر دزدی ها و هزار تا گند کاریه دیگه شد که همه صداشون در اومده.[approve] ..یارو مثلا مصالح مرغوب میگه استفاده میکنیم ولی یه سیمان مزخرف میریزن که بهش میگه باند..[amazed] .ملیارد تومن هم میگیرن سر سال نشده یه ترک اندازه ی قطر چرخ فوکر 100 وسطش ظاهر میشه...😁 ...دزدی هم که میگم دزدیه یه قرون دو قرون نیست.:-k ....ملیاردی و حتی بیشتر...😢 ... خوب هممون میدونیم کدوم ارگان و سازمان پشتشه ولی دیگه اسمشو نمیارم چون آقا تورج اول مجبوره مارو ساسپند کنه تو ایرانسیم هم پست منو پاک کنه هم براش دردسر میشه.😢 ..ولی آقا... تو این کارا یه اصظلاحی هست میگن بخور بخوره..!!🤣 هر کی به خودش میگه من نخورم یکی دیگه پیدا میشه میخوره..🤣 .!! بیخیال..[approve] ..این بحثا جز اینکه اعصاب هممونو خورد کنه ارزش دیگه نداره..!! ☮

به نظر من فرودگاه مهرآباد هنوز پتانسیل اوون حجم ترافیکی بین المللی رو داره...[approve]....بیخود یه فرودگاه مثلا بین المللی بر بیابون زدن..:-k..10 ساعت قبل پرواز بشینیم تو ماشین با این بی بنزینی یا سوار آژانس بشیم که پولش مخ آدمو سوت میده و باید سر بزاریم به بیابون های قم....البته برا من و شما بر بیابونه..🤣 ...برا آقایون و آقازاده ها پرواز های خارجشون حتی اگه حج هم نباشه از گیت حجاج مهرآباد انجام میشه که یه وقت اذیت نشن این همه راه برن تا بیابونای قم...!! 🤣 🤣 😂

عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
13 سال پیش
سلام به شما عزیز گرامی@};-
از صراحت بیانتون خوشم اومد،خدا بهتون رحم کرده تا الآن پشت میله ها نیستی!😎
تازه جالبتر اینکه چند وقت پیش میخواستند باند 29L مهرآباد رو هم تعمیر کنند! براشون [barareh] خوبی میشد!
قربونشون برم پارسال یه ایرباس A300-600 رو تعمیر کردند،بعدش جار زدند برای اولین بار براش نمایشگر دیجیتال وصل کردیم با هزینه 2 میلیارد تومان!😁
فکر کردند ماها پشت گوشامون مخملیه نمیدونیم این هواپیما از همون اولش نمایشگر دیجیتال داشته!!!
چـــــــشــــــــم ادامه نمیدم!
موفق باشید[flower]