saba.h
  • saba.h
  • 54.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
لازم دیدم توضیحاتی رو پیرامون این تاپیک عرض کنم.

در مورد محرومیت بنده بحثش منتفی شده و نظرات به مسئولین ارجاع داده شده.ارتباطی نیز با این تاپیک نداشته است.امیدوارم دوستی که مسئولیت محرومیت بنده رو بر عهده داشتند به این مسئله توجه داشته باشند در صورتی که حقیقت را میگفتند این محرومیت انجام نمیشد و با دروغ و نیرنگ این حیله را برای من پیاده کردند.از کسی نام نمیبرم.

در مورد بحث این تاپیک بعد از صحبت هایی که با دوست عزیزمون جناب حاجی امینی داشتم مناسب دیدم از دوستانی که صادقانه و با نیت خیر و فقط از روی علاقه(نه مانند بعضی ها به خاطر قدرت و شاید کمی عقده های درونی) در وتسیم فعالیت میکنند عذرخواهی کرده و ازشون پوزش بطلبم.

در ادامه فقط برام جالب بود دیشب بهم ثابت شد یک انسان تا چه حد میتونه از انسانیت به دور بیفته.
با تشکر و عرض پوزش مجدد.
UserPostedImage
saba.h
  • saba.h
  • 54.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
IRA723 نوشت:

با سلام

بنده برایم این سئوال پیش اومد که چرا آقای صبا در همچین زمانی بصورت افسار گسیخته به شبکه وتسیم حمله ور شد و اعضای آنرا مورد تمسخر قرار داد اعمالی را انجام داد که باعث محرومیت خودشان شد . شاید مطلبی در همان زمان منتشر شده که ایشون رو شارژ کرده و فکر کرده که مورد حمایت قرار خواهد گرفت!!!!.
تصور میکنم که آقای صبا همانند تیری بود که توسط کمانداری شلیک شد.

امیدوارم که تصورم اشتباه باشد.

با پراکنده کردن شایعات بی پایه و اساس و بدون شاهد و یا مدرکی برای اثبات ادعای خود محترمانه ازتون خواهش میکنم محیط را متشنج نکنید.
UserPostedImage
IRA723
  • IRA723
  • 50.6% (معمولی)
  • بال چوبی
13 سال پیش
جناب آقای صبا

سلام

اگر متن بنده رو به دقت ملاحظه میکردید متوجه میشدید که هیچگونه ادعای نکردم که بخواهم اثباتش کنم ویا اینکه شایعه ای رو پراکنده کنم.تمام صحبت من گمانه زنی بوده و خواننده خودش قضاوت میکنه.
بنده هم امیدوارم که این ظن و گمانم اشتباه باشد.

موفق باشید
IRA289
  • IRA289
  • 52.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
13 سال پیش
جناب آقای مرصعی
متشکرم از اینکه اجازه می هید که دوستان نظراتشون رو بیان کنند و با ایجاد یک چنین محیطی و در اختیار قرار دادن آن برای کاربران بصورت رایگان امکان تباذل نظرات رو به وجود آورده اید.
ولی دوست عزیز هم دلیل شما برای ایجاد این قسمت و هم دلیل ما برای نوشتن در این قسمت صرفا جهت آگاهی و اطلاع رسانی می باشد و نه جهت توهین و مسخره کردن دیگران. پس به عنوان مدیریت دویژن ایران در شبکه وتسیم از شما تقاضا دارم که جلو انتشار پست هایی اینچنین که بیشتر جنبه تمسخر و توهین دارد را بگیرید و با متخلفان برخورد کنید. درضمن اگر امکان دارد تدابیری اتخاذ گردد که به چنین افرادی که تعدادشان هم کم نیست اجازه ارسال مطالب داده نشود. و لطفا این عنوان را هفته حذف نمایید.
در ضمن این مدیریت تصمیماتی اتخاذ کرده که تا چند روز آینده به اطلاع رسانده می شود.
با تشکر
مهدی آزادمهر
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
به درخواست مدیر دیویژن ایران در شبکه وتسیم قفل شد.
PC Flight Simulation Geek Since 1998