amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
سلام به همگی ..

اخیرا کاپیتان سیم کار خود را بر روی خانواده boeing 777 برای FSX شروع کرده بود و عکس هایی هم از مدل خارجی این هواپیما در سایت کاپتان سیم گذاشته شده و به نظر میرسه که با دقت وکیفیت خوبی درست شده باشه .

اما شرکت PMDG هم اعلام کرده که در حال کار بر 777 برای FSX است و حتی Electronic Flight Bag هم در 777 به خوبی شبیه سازی خواهد شد!
به نظر من کاپتان سیم با سابقه خود با هواپیما های بویینگ و شبیه سازی تقریبا همه ی هواپیما های این شرکت ، 777 رو با کیفیتی عالی بیرون خواهد داد خصوصا این که مدل خارجی با دقت درست شده (حتی مقداری رنگ قهوه ای که بر اثر حرارت موتور بر روی فلز ایجاد میشه هم فراموش نشده) .
[img][/img]

از طرفی دیگر با دیدن کیفیت بسیار عالی 737NGX ، 747 ، MD-11-X اگر 777 پی ام دی جی هم در حد کیفیت 737NGX باشد این محصول یقینا بهترین 777 برای سیمولاتور ایکس خواهد بود .
حال ، 777 کدام بهتر خواهد بود ؟ باید صبر کنیم . و امیدوارم که حد اقل یک 777 خوب برای FSX داشته باشیم که واقعا جای این پرنده ی پیشرفته
در سیمولاتور ایکس خالی است .  6.jpg شما مجوز لازم برای دیدن محتوا را ندارید.  x777_21.jpg شما مجوز لازم برای دیدن محتوا را ندارید.
UserPostedImage UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
Captainsim همیشه محصولات خوبی داشته ولی از لحاظ پیچیدگی و شبیه سازی جزئیات به نظر من محصول PMDG باید توانمند تر باشه.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
12 سال پیش
با عرض سلام . . .

نصبت به عکسهایی که تو سایت Captain Sim دیدم به نظر من شرکت Captain Sim خیلی خوب بلده که چطوری بوئینگ 777 رو از آب در بیاره و بین چندین شرکتی که بوئینگ 777 رو ساختن سری تو سرا نشون بده . .

ولی تا با این هواپیما پرواز نکنیم نمیتونیم کیفیت و مسائل عمده و تخصصی این هواپیمارو لمس و احساس کنیم . . .
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
از لحاظ شکل ظاهری موافقم ولی از لحاظ شبیه سازی سیستمها (System Simulation) به نظر من تا الان PMDG سر تر بوده.
PC Flight Simulation Geek Since 1998