Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
جهت اتصال هواپیما (شبیه ساز) به شبکه آیوائو شما میباید نرم افزار Ivap رو دانلود و نصب بفرمایید.
دانلود این نرم افزار با ورژن های مختلف برای FSX و FS9 از لینکهای زیر برای شما مقدور میباشد:
برای FSX 
برای FS9

UserPostedImage

آقا تنها چیزی که به فکرم میرسه تا توی این بی شبیه سازیم بتونه براتون راهنما باشه دانلود این فایل Manual برای نصب و استفاده از نرم افزار IVAp هست ...
فکر کنم این فایل بهتر بتونه به درخواست شما جواب بده (کمک جهت پرواز)

از اینجا دانلود  بفرمائید.

مشکلی بود در خدمتم[flower]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
puya
  • puya
  • 50.3% (معمولی)
  • تازه وارد شروع کننده موضوع
12 سال پیش
با سلام.
از تمامی دوستان و سروران عزیز که لطف کردند و به سوال این حقیر پاسخ دادند صمیمانه سپاسگزاری میکنم. ضمنا" تب تشکر را کلیک کردم اما ظاهرا" عمل نکرد. هرچند که یک تشکر مجازی برای زحمات شما عزیزان کفایت نمیکنه.
puya
  • puya
  • 50.3% (معمولی)
  • تازه وارد شروع کننده موضوع
12 سال پیش
دوستان عزیز من نرم افزار Teamspeak 2 RC2 را طبق فرموده شما نصب کردم. یه چیزی مثل نرم افزار مسنجره. درسته؟
حالا باید چکار کنم تا بصورت آنلاین توسط ATC کنترل شم؟
ممنون میشم اگه لطف کنید به این سوال پاسخ بدین.
با تشکر.
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
puya نوشت:

دوستان عزیز من نرم افزار Teamspeak 2 RC2 را طبق فرموده شما نصب کردم. یه چیزی مثل نرم افزار مسنجره. درسته؟
حالا باید چکار کنم تا بصورت آنلاین توسط ATC کنترل شم؟
ممنون میشم اگه لطف کنید به این سوال پاسخ بدین.
با تشکر.

بهتون پیشنهاد میکنم که ابتدا چارت فرودگاه مبدأ و مقصدتون و همینطور FIR رو در اختیار داشته باشید که توی اجرای دستورات به مشکل برنخورید،و از همه مهمتر فرکانسهای رادیویی رو بدونید ...
اگر تمام مواردی که در پستهای قبلی خدمتتون عرض کردم رو انجام داده باشید و کلاینت شبکه رو هم به درستی روی شبیه ساز نصب فرموده باشید
اگر ATC فعال بود، مثلاً شما در رمپ جمبوی مهرآباد هستید و TWR یا GND و یا سایر ATC هایی که قابلیت کنترل شما رو داشته باشند حاضرند ، این رو از طریق the eye ویا خود Ivap متوجه بشید
بعد از اتصال شما به شبکه عموماً (نه همیشه) به صورت پیشفرض رادیوی هواپیمای شما روی فرکانس 122.80 که مربوط به UNICOM هست تنظیم شده ؛ لذا برای ارتباط با مثلاً واحد کنترل زمینی مهرآباد شما COM 1 رو سوئیچ میکنید روی فرکانسی که واحد مورد نظر برای خودش انتخاب کرده،که عموماً 121.70 هست.
البته خدمتتون عرض کنم که سرورهای شبکه کمی دارای اختلال هستند اگه مراحل رو بدرستی انجام دادید و موفق نشیدید ، اینقدر بزنید توی سرش تا راه بده [blackhee]
ضمناً صدا همچین شفاف و واضح مثل صدای شبیه ساز نیست.... حالا متوجه میشید چی میگم
ارسال پلن یادتون نره!

Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
قبل از اتصال به شبکه نکات زیر رو حتماً (رد خور نداره) اعمال کنید:
1) مطالعه کامل قوانین شبکه در سایت آیوائو
2)رعایت نظم و جدیت روی فرکانس
3) اجرای درست فرمانهای مراقبت پرواز
4) بازیگوشی روی آسمان همانند عالم واقعی ممنوع (اگه دنبال هواپیماهای دیگه بکنید و یا تخلفهایی ازین موارد داشته باشید شک نکنید گزارش داده خواهد شد)
5) پروازتون رو طبق طرحی که مینویسید انجام بدید،اینطور نباشه که بنویسید شاه عبدالعظیم، برید امام زاده صالح [blackhee]

امیدوارم از پروازتون لذت ببرید[flower]