Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
سلام،

اینم یه سری از ضبظ صداهای کاکپیت ( CVR ) چند سانحه مختلف که دردناکه. ( چند ثانیه قبل سانحه )

یکی از فایل های صوتی مربوط به پرواز یونایتد 93 - UL93 هست که در روز 11 سپتامبر به برج های دوقلو اصابت کرد. ترریست " محمد عطا " هنگامی که وارد کابین خلبان شد هر دو خلبان و کمک خلبان را کشتند ، کنترل هواپیما را بدست میگیرند. در این فایل صوتی محمد عطا به جای اینکه دکمه ی صحبت با مسافرین رو بزنه با دکمه ی صحبت با کنترلر اشتباه میگیره و هر 2 بار در طول این فایل صوتی به اشتباه به کنترلر اعلام میکنه : کسی کاری نکنه ؛ ما کنترل رو بدست گرفتیم و بمب در هواپیما جاسازی شده. بار اول کنترلر متوجه این پیغام نمیشه و از خلبان های دیگر حاضر رو فرکانس سوال میکنه که پیغامی که UL93 داد چی بود ؛ خلبان دیگه با شک و تردید میگه یه چیز غیر منطقی شنیدم اما فکر میکنم که گفت بمب در هواپیما هست. کنترلر سخت مشغول دور کردن بقیه ترافیک ها از پرواز UL93 هست. بار دوم که این پیغام رو فرکانس مخابره میشه خلبان های دیگر ایرلاین های حاضر رو فرکانس تایید میکنن که UL93 پیغام وجود بمب توی هواپیما را مخابره کرده و یک نزول ارتفاع شدید و .... دیگه بقیه قصه رو خودتون میدونید...!!

در مورد فایل صوتی بقیه فایل ها ؛ کال ساین همه ی اونها در فایل هاشون ذکر شده...میتونین تاریخچه سقوط آنها رو در گوگل پیدا کنید.

لینک دانلود :

http://www.uploadmb.com/dw.php?id=1336569156 
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
12 سال پیش
عربا از این عرضه ها ندارن.🤣
Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
والا دیدی که داشتن و یه کشور رو عزا دار کردن...

اصلاحیه..!!

پرواز UAL93 به برج های دوقلو نخورد...به یکی از زمین های کشاورزی نزدیک ایالت پنسیلوانیا خورد..!!

http://en.wikipedia.org/wiki/United_Airlines_Flight_93 

مثل اینکه هدفشون ساختمان پنتاگون بود که با دخالت مسافرین به جایی خورد که کسی رو زمین آسیب ندید...فقط هواپیما منفجر شد..!!
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
12 سال پیش
Sepehr Ebadi Borna نوشت:

باز هم شدیداً تاکید میکنم. UserPostedImage
عربا از این عرضه ها ندارن. UserPostedImage
V.NAVAZAN
  • V.NAVAZAN
  • 51.62% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
12 سال پیش
Sepehr Ebadi Borna نوشت:

اصلاحیه..!!

پرواز UAL93 به برج های دوقلو نخورد...به یکی از زمین های کشاورزی نزدیک ایالت پنسیلوانیا خورد..!!

http://en.wikipedia.org/wiki/United_Airlines_Flight_93 

مثل اینکه هدفشون ساختمان پنتاگون بود که با دخالت مسافرین به جایی خورد که کسی رو زمین آسیب ندید...فقط هواپیما منفجر شد..!!

البته فیلم این حادثه رو هم درست کردن که من خودم این فیلم رو دیدم و توصیه می کنم حتما ببینید

United 93  

naras نوشت:

Sepehr Ebadi Borna نوشت:

باز هم شدیداً تاکید میکنم. UserPostedImage
عربا از این عرضه ها ندارن. UserPostedImage

در این مورد باید بگم که نمی دونم چرا ما وقتی می خوایم راجبع اعراب حرف بزنیم فقط جنبه بد اونها را می بینیم

شما چه خوشتون بیاد چه بدتون چه باور داشته باشید و چه نه یه همچین عرضه ای نشون دادن
( البته این دفاع نیست فقط حقیقت هست )