Guest
14 سال پیش
سلام دوستان عزیز
ممنون از راهنماییهاتون
من دیشب ساعت 22:30 توی Team Speak بودم
و در مورد برخی مشکلات صحبت کردیم
در مورد قوانین ایوائو من خوندمشون و چون زبان تخصصی اینگلیسی هست
من 40% ازشون سر در آوردم متاسفانه
برای مکالمه ها هم انشاالله زمانی که شماها پرواز دارید
اگه در اون زمان بتونم وارد بازی بشم و با خبر بشم از زمانش
کم کم مکالمه رو یاد می گیرم

S.Salahshour
  • S.Salahshour
  • 66.36% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
14 سال پیش
بسیار عالی...توصیه می کنم جمعه ها بعد از ظهر که طبق برنامه هر هفته یک پرواز گروهی خواهد بود شرکت کنید.
Alizadeh
  • Alizadeh
  • 50.24% (معمولی)
  • تازه وارد
14 سال پیش
Ayhan نوشت:

سلام خسته نباشید
ببخشید من برای بار اول
عصر وارد بازی شدم
و از مهر آباد خواستم پرواتز کنم
یه آقایی تو برج کنترل
بهم گفت اگه دیسکانکت نشی اخراج می شی
بعد دلیل رو پرسیدم
گفتند اینجا قوانین داره
باید همه رعایت بکنند و اینجور چیزا
حالا از شما دوستان کسی در مورد قواینن چیزی می دونه
قوانین بازی چی هست
مقلا برای نشستن و بلند شدن چه چیزای باید مکالمه کرد
و اینجور چیزا
ممنون می شم راهنماییم کنید...

البته اصولاً نبایستی بی اجازه و بی هوا وارد شد! حالا هرجا که می خواد باشه حتی در دستشویی رو هم بدون هماهنگی نباید باز کرد، اینا درست. ولی یه وقتی شما در می زنید به شما میگن بفرمائید یا اشتباه گرفتید به فرض، یه وقتی هم شما از همه جا بی خبر در می زنید یهو میگرنتون به باد فحش و ناسزا که فلان فلان شده تو مگه شعور نداری؟!؟!؟!
البته اشتباه نشه، قصدم از این مثالها بیشتر مزاح بود تا قیاس! ولی خواستم اینو برسونم که بعضی از دوستان توی دیویزیون ایران (که اتفاقاً زحمت زیادی هم برای نگهداری و اعتلای این گروه توی ایوائو میکشند) بعضی وقت ها واقعاً برخوردهای زشت و به دور از ادب و شئونات اخلاقی می کنند. که حالا یا از خستگی ممکنه باشه یا خدای نکرده اینکه طرفشون را نفهم فرض میگیرند.
برای من هم یکی دوبار این ماجرا پیش اومده و در حالی که مثلاً اشکالی هم در سیستم بوده که با این وضع دستپاچگی هم مزید بر علت شده و جمع کردن قضیه سخت تر شده!
ونکته آخر اینکه؛
این داستان فلایت سیمولاتور ( که خود من خیلی ساله درگیرم با هاش محض نمونه یکی از اولین سیمولاتورهایی که من باش کار میکردم عکس چاک ایگرز رو نشون داشت و برای اونیایی که میدونن میگم؛ این بازی رو من روی یه Amstrad PC1640K بازی میکردم!) اول آخرش یه بازیه و خوبی این فضا اینکه اتفاق غیر قابل جبران توش پیش نمیاد. چیزی که جبرانش حقیقتاً دشوار و بعید هست اینکه افراد تازه وارد و شدیدآ مشتاق با همون اولین ورودهاشون به شبکه و دیدن چنین برخوردهایی دلزده و ناراحت بشن و تمام علاقه و اشتیاق و تلاش ما برای گسترش و پیشرفت ایران در ایوائو مثل آب خوردن نقش بر آب شود.
[loveiran] [loveiran] ☮
چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست سخن شناس نی جان من خطا اینجاست