Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
این تصاویر متعلق به واحد 8623 می باشد که وظیفه ساخت جنگنده تاکتیکی سوخو 25 را بر عهده دارد.بسیار جالب و سوال برانگیز هست که چگونه از چنین مکانی ، چنین سلاحی تولید می شود!

10 تصویر (پست طولانی)

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

برای دیدن تصاویر با وضوح بالاتر به اینجا  بروید.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
12 سال پیش
ادامه تصاویر
10 تصویر (پست طولانی)

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

برای دیدن تصاویر با وضوح بالاتر به اینجا  بروید.
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
جای تعجب نداره تورج جان اونا سواد و دانش این کارو دارن و متاسفانه ما نداریم، بزارید یه خاطره تعریف کنم که همین چند وقت پیش برام پیش امد، یه بازدید داشتم در دبی از یک کارگاه تعمیراتی ماشین الات و توربین، قرار بود که این کارگاه برای ما یک توربین مربوط به یک ژنراتور گازی رو تعمیرات اساسی کنه، وقتی امکاناتشونو دیدم دقیقا مثل شما تعجب کردم و دیدم که امکاناتشون بسیار معمولی و حتی پایین تر هستش، به مسئول کارگاه گفتم شما با همین امکانات میخواهید توربین تعمیر کنید ؟؟!!! در جوابم گفت، امکانات نیست که توربینو تعمیر میکنه بلکه دانش فنی این کار اینجا هست.

به امید روزی که ما هم بتونیم دانش استفاده از امکانات و تجهیزاتمونو بدست بیاریم.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
12 سال پیش
به خاطر این هست که اونها اول به چیزی نیاز پیدا می کنند و بعد اون رو می سازند ولی ما دقیقاً برعکس هستیم.شرکتهای خصوصیمون هم خیلی ضعیف هستند و هیچ حمایتی از اونها نمیشه.

راستی یک سوال...من شنیدم در کشور توربینهای گازی رو تعمیر اساسی می کنند!
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
Touradg نوشت:

به خاطر این هست که اونها اول به چیزی نیاز پیدا می کنند و بعد اون رو می سازند ولی ما دقیقاً برعکس هستیم.شرکتهای خصوصیمون هم خیلی ضعیف هستند و هیچ حمایتی از اونها نمیشه.

راستی یک سوال...من شنیدم در کشور توربینهای گازی رو تعمیر اساسی می کنند!

بله تورج جان خوشبختانه اینکار توسط چندتا شرکت انجام میشه، اما مشکل این هست که گواهینامه تایید ندارند، طبق استاندارد نفت وقتی یک توربین تعمییر میشه بایستی تعمیرکار مجوز بین المللی اینکارو داشته باشه، و برای سکوهای گازی که از هر پالایشگاه و سایت نفتی قوانین ایمنی سخت تری داره نمیشه ریسک کرد.