speed
  • speed
  • 50.04% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
9 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

ارسال شده توسط : speed 

سلام@};- .
خیلی ممنوم بابت راهنمایی شما@};- .تنظیمات رو به صورت عکس کردم و به صورت فرمت dds سیو کردم(یک بار به صورت dds1 و یکبار هم به صورت dds5)ولی متاسفانه کیفیتش مثل قبل هست.از اینکه وقت گذاشتین خیلی ممنونم@};- .
مرسی.

سلام بالام جان @};-

نا امید نشو ، مراحلی رو که برای پینت کردن میری به ترتیب بگو و نرم افزارایی که استفاده میکنی تا مشکل رو پیدا کنم کجاس .

سلام@};- .
خیلی خیلی خیلی ممنونم بابت وقتی که گذاشتین@};- .مشکلم از فتوشاپ بود که لایه ها رو از بین میبرد.فتوشاپ رو یک بار پاک کردم و دوباره نصب کردم مشکلم حل شد[barareh] .اول اینکه خیلی ممنونم بابت راهنمایی شما @};- و دوم اینکه مثل شما خیلی کم هست که مطلبی رو بدونن و به دیگران یاد بدم@};- 😢 .دوست عزیز به غیر از روشی که در عکس توضیح دادین روش دیکه ای هم هست برای بالا بردن کیفیت بازنقش😁 ؟
خیلی ممنونم@};- @};- .
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش

سلام به شما @};-

خواهش میکنم ، اگر چیزی بلد باشم ، انتقالش به دیگران باعث افتخاره [approve]

برای بالا بردن کیفیت از اینجا به بعد باید از طریق بالا بردن dpi در فتوشاپ اقدام کنید و این فرمتهای سیوی دیگه آخر خطه کیفیت در dxt هست . و اینکه مثل کاری که برادر حسین میکنه کیفیت پینت کیت رو بالا ببرید با فتوشاپ که اونم کاره خیلی سختیه ، و فکر نکنم الان برای شما لازم باشه
speed
  • speed
  • 50.04% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
9 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام به شما @};-

خواهش میکنم ، اگر چیزی بلد باشم ، انتقالش به دیگران باعث افتخاره [approve]

برای بالا بردن کیفیت از اینجا به بعد باید از طریق بالا بردن dpi در فتوشاپ اقدام کنید و این فرمتهای سیوی دیگه آخر خطه کیفیت در dxt هست . و اینکه مثل کاری که برادر حسین میکنه کیفیت پینت کیت رو بالا ببرید با فتوشاپ که اونم کاره خیلی سختیه ، و فکر نکنم الان برای شما لازم باشه

سلام@};- .
من درحال ساخت بازنقش هستم[barareh] ولی متاسفانه پنجره ها کیفیت پایینی داره من میخواستم خودم بسازم ولی بعد از اینکه در شبیه ساز پنجره ها رو دیدم اصلا تصاویر رو منعکس نمیکنه اما پنجره هایی که مال پینت کیت هست تصاویر رو میشه دید.مثل عکس پایین:
پنجره ی سمت راست رو من ساختم و پنجره ی سمت چپ مال پینت کیت هست.

[img]UserPostedImage [/img]

میشه لطفا راهنمایی کنید که چطوری پنجره رو مثل پنجره ی سمت چپ کنم که تصاویر رو منعکس کند و براق باشه.
خیلی خیلی ممنونم@};- .
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش
سلام به شما @};-

برای درست کردن حالتهای سایه دار و براق و حالتهایی که رنگ پرنده در شب و روز متفاوت باشه ( به علت تابش نور خورشید ) و همچنین حالتهای خاصی که مربوط به استفاده از DX10 هست در برنامه DXT و در گوشه سمت راست بالا یه پنجره هست به نام ALPHA CHANEL از اون قسمت باید اقدام به طراحی برای این بخشها کنید ، که اکثرا هم به صورت سیاه و سفید باید درست بشه . و در سیو نهایی به صورت خودکار روی تکسچر اصلی مرج میشه .

Mehran_m
  • Mehran_m
  • 50.02% (معمولی)
  • آزمایشی
7 سال پیش
سلام من به يه مشكل برخوردم دوستان ممنون ميشم كمك كنيد من چند وقتي هست كه ريپينت ميسازم و تقريبا اين كارو بلدم ولي اينبار به يه مشكل در زمان ساخت ريپينت براي aerosim787 شدم من با پينت كيت خودش ريپينتو ساختم و لاير شب رو هم فعال و براي تكستچر شبش ذخيره كردم ولي با مشكل عجيب مواجه شدم كه هم خود بدنه در شب كم رنگ(قسمت جلويي و دم) و همينطور بخش وسط بالا هم داراي خط هاي سايه تيره و روشن هست لينك عكس هارو هم در زير گذاشتم مشكل از چيه چيكار كنم كه درست بشن ممنون 🤔 🤔 فقط عکسارو با نور صفحه بالا ببينيد كه متوجه منظورم بشين:-k
UserPostedImage

UserPostedImage