maryam
  • maryam
  • 66.72% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
12 سال پیش
خانم شمس الان خلبان دوم Atr72 هستند دوره آموزش رو هم در شیراز گذراندن ه خانم ده بزرگی هم الان معلم خلبان هستند که ایشون قبل از خانم شمس شروع به کار کردند و همچنین عامل ورود خانومهای خلبان هم خود ایشون بودند من یک بار خانوم ده بزرگی رو از نزدیک دیدم
سنگی که طاقته ضربه های تیشه را ندارد تندیسه زیبایی نخواهد شد

mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
12 سال پیش
سلام به همه دوستان
امیر جان عکسهای قشنگی لود کردی . چه لذتی داره جلوی یه هنگر بزرگ بعد از اولین پرواز انفرادی ( سلو ) خیس آب شدن با اون مراسم خاصی که خودت تجربش رو داری 👏
آرزوی من اینه تمام کسایی که آسمون و پرواز رو دوست دارن سلو شدن رو حس کنن 🙏
من هم زیر سلوی کاپتان کیارش نوبری بودم یه مرد نابغه که احتمال زیاد شما هم خوب میشناسیش ایشون در حال حاظر در تابان کمک خلبان md هستند.
از اینکه فامیلی کاپتان صادق نیا رو اشتباه نوشتم پوزش میخام
خبر فوت کاپتان ایران نژاد واقعا خیلی غم انگیزه ایشون بسیار ip با تجربه ای بودن و تمام مدارک خلبانیشون رو از کشور آمریکا به گرید A کسب کرده بودن . روحش شاد
amirfikat
  • amirfikat
  • 61.92% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
12 سال پیش
mehornet نوشت:

سلام به همه دوستان
امیر جان عکسهای قشنگی لود کردی . چه لذتی داره جلوی یه هنگر بزرگ بعد از اولین پرواز انفرادی ( سلو ) خیس آب شدن با اون مراسم خاصی که خودت تجربش رو داری 👏
آرزوی من اینه تمام کسایی که آسمون و پرواز رو دوست دارن سلو شدن رو حس کنن 🙏
من هم زیر سلوی کاپتان کیارش نوبری بودم یه مرد نابغه که احتمال زیاد شما هم خوب میشناسیش ایشون در حال حاظر در تابان کمک خلبان md هستند.
از اینکه فامیلی کاپتان صادق نیا رو اشتباه نوشتم پوزش میخام
خبر فوت کاپتان ایران نژاد واقعا خیلی غم انگیزه ایشون بسیار ip با تجربه ای بودن و تمام مدارک خلبانیشون رو از کشور آمریکا به گرید A کسب کرده بودن . روحش شاد

کاپیتان نوبری که خیلی باحاله، پرواز با ایشون اصلا خسته کننده نیست ، من فقط 1بار تجربه پرواز با کاپیتان نوبری دارم اون هم ناوبری قزوین - رشت که واقعا لذت بردم
UserPostedImageکاپیتان نوبری (دره منجیل در مسیر قزوین - رشت) UserPostedImage short final باند 27 فرودگاه رشت
UserPostedImage