Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
دو!

کلاً یه چیز میتونم بگم اونم اینکه بانوان خلبانمون یهخ مقداری جو گیر شدن! به قول معروف دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن 😠

مملکت تحریمه، هواپیماهامون با سلام صلوات میپرن با نذر و نیاز میشینن ... پدر بزرگامون هنوز توی خط دارن پرواز میکنن، جوونامون دارن حروم میشن ، استخدامی نداریم ، اونوقت اومدن انتظارایی دارن که عقل جن بهش نمیرسه توی این اوضاع ...

عاقل ...
یه نگاه به این خرابه بنداز ، وضع تخیلیمونو نگاه کن بعد نظر بده و حقتو طلب کن ... زن و مرد ،تر و خشک دارن با هم میسوزن ... دروغ هم نمیگم ، من اولویت رو برای آقایون میدونم ، خانومها هم حق دارن ، اما واقعا کار نیست !
کدوم عقل سلیمی به شما این اجازه رو داده که ما رو توی این شرایط با کشور های اروپایی مقایسه کنید؟؟؟ هر موقع تناسبی پیدا کردید حقتونو فریاد بزنید

ضمناً ، اگه قرار بود در حق خانمها نامردی کنند چطور بانوان دارن تحصیل میکنند توی هوانوردی؟ چطور استخدامی داشتند؟ ... اگر شما راست میگی و در حق خانمها جفا شده اینها هم نباید میومدن دیگه!!!

پس بسه این نق زدنها ... یکم منطق و عقل پیشه کنید!

خوشا به سعادتتون که خارج تحصیل فرمودین، پولشو داشتید و مشکل خروجی هم ندارید ... خب همونجا بمون کار کن دیگه ... اومدی جای ما رو تنگ کنی چرا؟؟

خانمها خوشحالن یه مقدار ها! مشکل سربازی ندارن،اینطورن ... اگه داشتند چه میکردند؟؟؟

روک بگم، اگه مشکل سربازی نداشتم و پولشم داشتم یک لحظه هم اینجا نمیموندم و مثل شما به بیماری نالیشن (نق زدن) دچار نمیشدم!
الان اوضا اینطوریه؟ ... دلمو دادم به خدا، تلاشمو میکنم، میدونم که بهم کمک میکنه ... نق هم دیگه نمیزنم .... آقا تورج یادشه نق بنده رو! 🤣

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
12 سال پیش
من هم با صادق موافقم.[flower]
این دخترا همیشه حق ما پسرا رو خوردن.[attack]
دخترا میتونن خلبان بشن ولی تو ایران تو ایرلاین نه.[nono]
کار نیست.😢
بفرمایند بروند اروپا کار کنند.این یارو واسه پول خلبان شده یا واسه علاقش.[funcrazy]

نمونه یک خلبان زن پر فیس و افاده...!!!🤣
UserPostedImage
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
آقا اشتباه نشه ...

درسته من با خیلی از مسائل بانوان مخالف با خیلی هاشونم موافقم که دیگران مخالفند اما در بحث بالا من میگم نیایم کشور تحریم زده خودمون رو با کشورهای بدون مشکل مقایسه کنیم ...
اینجا شرایط واقعا بغرنجه ... به نظر من به فراخور حال دارن حق رو میدن به دو گروه زن و مرد البته من اولویت رو به آقایون میدم چون نان آور خانه هستند و کلی بدبختی کشیدن تازه یه سری مشکلاتی دارن توی 18-30 سالگی که اینجا جاش نیست اما خانمها ندارن اونو ...

ضمناً گفتم ... خانومها به سبک خودشون دارن پا زمین میکوبن و از آب گل آلود ماهی میگیرن ... خارجی های عوضی هم که منتظرن تا تقی به توقی بخوره بگن شما آزادی رو از زناتون گرفتید ....

ما ز یاران چشم یاری داشتیم .... خود غلط بود آنچه می پنداشتیم!

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Sepehr Ebadi Borna
12 سال پیش
ماشاالله این محمدم دستش به کیبورد بخوره دیگه ترمز میبره و حرفای دلمونو میزنه...بابا یه نفس بگیر موقع تایپ کردن...! 🤣 😂 گفتنی هارو گفت محمد...دیگه چیزی واسه گفتن ندارم...! 😶 [blackhee]
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!