Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
Sepehr Ebadi Borna نوشت:

سلام...

آقا خواهشاً ظرفیت صندوق ها ( Inbox ) برای پیغام های شخصی رو بالا ببرین:-k .... من هم سریع صندوقم پر میشه...هم اینکه اگه طرفم صندوقش پر باشه من نمیتونم پیغامم رو بفرستم...!! [punched]

مثلاً الان یه هفتس میخوام به داداش naras گلمون پیغام مهمی بدم... Error میده که چون صندوق naras پر هست نمیتونی این پیغام رو بفرستی... 😞 😢

خواهش میکنم مسئولین رسیدگی کنن ...چرا پاسخگو نیستن مسئولین...!!؟؟ [attack] 😢 ( مدل صدا سیما 🤣 😂 )

[heyyou]

دستت درد نکنه تورج جان....میدونستم دست به کار میشی و ظرفیت رو از 20 به 100 میرسونی...!! [flower] ( الان میخوام مدیر رو تو عمل انجام شده قرار بدم..!! ) [blackhee] 😁

ممنون

سپهر جان به همین صورت که محمد جان میگه هست.با افزایش Rank ظرفیت پیغام شخصی هم بالا میره.الان شما باید ظرفیت پیغامهات با توجه به رده کاربریت (بال برنزی - کبوتر نشان ) 75 پیغام باشه که این مجموع ارسال های دریافتی و ارسالی هست.یک لطفی کن ببین الان چند پیغام داری؟
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام تورج جان...من هفته ی پیش صندوق رو خالی کردم ولی در کل ما با این ظرفیت مشکل داریم :

شما دارای 29 پیغام می باشید که شامل 12 پیغام ورودی , 17 پیغام خروجی و 0 پیغام در آرشیو از مجموع 75 پیغام مجاز می باشد.38.67 درصد ظرفیت صندوق شما پر شده است.

من بیشترین مشکلم اینه که چرا صندوق مثلاً حسین جان پره من نمیتونم بهش پیغام مهمی بدم ؟؟؟ سیستم جالبی نیست که من نتونم پیغام بدم ، چون طرفم صندوقش پره..!! مشکل صندوق و Ranking اونه...من میخوام پیغامم رو بهش برسونم...!! منظورو داری ؟؟ [blackhee]
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
Sepehr Ebadi Borna نوشت:

سلام تورج جان...من هفته ی پیش صندوق رو خالی کردم ولی در کل ما با این ظرفیت مشکل داریم :

شما دارای 29 پیغام می باشید که شامل 12 پیغام ورودی , 17 پیغام خروجی و 0 پیغام در آرشیو از مجموع 75 پیغام مجاز می باشد.38.67 درصد ظرفیت صندوق شما پر شده است.

من بیشترین مشکلم اینه که چرا صندوق مثلاً حسین جان پره من نمیتونم بهش پیغام مهمی بدم ؟؟؟ سیستم جالبی نیست که من نتونم پیغام بدم ، چون طرفم صندوقش پره..!! مشکل صندوق و Ranking اونه...من میخوام پیغامم رو بهش برسونم...!! منظورو داری ؟؟ [blackhee]

سپهر جان این فقط به خاطر تشویق کاربران به فعالتر بودن هست.اگر کاربری نیازی به ظرفیت بیشتری داره باید فعالتر بشه و این به نظر من منصفانه هست.
ولی با این حال ظرفیت صندوقها 2 برابر شد.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
دست گلت درد نکنه..!! [flower] @};- [10of10]
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!