Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام...

آقا خواهشاً ظرفیت صندوق ها ( Inbox ) برای پیغام های شخصی رو بالا ببرین:-k .... من هم سریع صندوقم پر میشه...هم اینکه اگه طرفم صندوقش پر باشه من نمیتونم پیغامم رو بفرستم...!! [punched]

مثلاً الان یه هفتس میخوام به داداش naras گلمون پیغام مهمی بدم... Error میده که چون صندوق naras پر هست نمیتونی این پیغام رو بفرستی... 😞 😢

خواهش میکنم مسئولین رسیدگی کنن ...چرا پاسخگو نیستن مسئولین...!!؟؟ [attack] 😢 ( مدل صدا سیما 🤣 😂 )

[heyyou]

دستت درد نکنه تورج جان....میدونستم دست به کار میشی و ظرفیت رو از 20 به 100 میرسونی...!! [flower] ( الان میخوام مدیر رو تو عمل انجام شده قرار بدم..!! ) [blackhee] 😁

ممنون
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
11 سال پیش
سلام به همه برادرا. [flower]
من همه صندوقم رو پاکیدم. [approve]
ولی ظرفیت کم هستش. 😕
واسه همین بیشتر از 5 تا پیغام نگه نمی دارم. 😊
زیاد بشه باحال میشه. 🤣
Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
حسین جان...یادم رفت اصلاً چی میخواستم پیغام بدم...فقط یادمه که مهم بود 🤣 ...همش تقصیر صندوق های کم ظرفیته..!! 😂
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
11 سال پیش
سلام سپهری. 😮
شبت بخیر. [flower]
منم توی فراموش کاری نمره الف رو دارم. [approve]

تورج از این صندوقا بذار.کلاس داره. [dance]

UserPostedImage
Cpt.mohammadifar
11 سال پیش
یه بار توی انجمن در مورد تعداد ظرفیت خونده بودم،هرچی گشتم دوباره پیدا نکردم که بنوسیم براتون ، اما نوشته بود که با توجه به رتبه بندی کاربر ظرفیت صندوقش متغیر هست.

دوستان من،خب بیشتر به اون اعداد زیر صندوقتون توجه کنید...برای قشنگی ننوشته که! [oldman]

البته از مسئولین برنامه تقاضا داریم وقت برنامه رو زیاد کنن ، زود تموم میشه آخه ...
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو