boris
  • boris
  • 54.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام بر اساتید محترم...من دنبال اموزش fmc هستم ولی هر چی در گوگل سرچ کردم و خوندم انگار برای fmc ایرباس نیست و بیشتر برای بوئینگه که با ایرباس فرق داره کسی از دوستان ادرسی سراغ داره که FMC ایرباس را به طور کامل اموزش داده باشه؟(البته اگه فارسی باشه بهتره)برای من ایرباس 321 شرکت ویلکو هست.ممنون
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
11 سال پیش
boris نوشت:

سلام بر اساتید محترم...من دنبال اموزش fmc هستم ولی هر چی در گوگل سرچ کردم و خوندم انگار برای fmc ایرباس نیست و بیشتر برای بوئینگه که با ایرباس فرق داره کسی از دوستان ادرسی سراغ داره که FMC ایرباس را به طور کامل اموزش داده باشه؟(البته اگه فارسی باشه بهتره)برای من ایرباس 321 شرکت ویلکو هست.ممنون

Airbus_PilotsGuide_UK خود ویلکو کاملا FMGC رو توضیح داده ، یعنی دنبال چیز کاملتر هستید ؟
boris
  • boris
  • 54.32% (معمولی)
11 سال پیش
ممنون....یک اموزش فارسی براش میخواستم.
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
11 سال پیش
برادر گشتم نبود نگرد نیست . . . [dance] [dangerpc] [dangerpc]

دوست عزیز سلام منم مشکل شما رو داشتم اگه توی یو تیوب سرچ کنی کلیپ های آموزشی رو میتونی پیدا کنی . . . البت باید یکم زبون فینگلیش بلد باشی 😁 😝 . کامل کامل توضیح داده البته باید یه سری اطلاعات کامل از FMC داشته باشی . . . [oldman]

boris
  • boris
  • 54.32% (معمولی)
11 سال پیش
ممنون..بله منم خیلی گشتم پیدا نکردم اگر یکی از اساتید لطف کنه یک اموزش مقدماتی بده خیلی خوب میشه(کلا مقاله های فارسی برای شبیه ساز خیلی کمه مخصوصا برای fmc که خیلی هم مهمه) حداقل اینقدر که بتونم مسیر مبدا و مقصد را وارد کنم تا بتونم پرواز کنم چون ایرباس ویلکو برای مشخص شدن مسیر حتما باید از fmc استفاده کنم GPRS که نداره

UserPostedImage