Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
با سلام به دوستان [flower]
من تازگى ها لينكى از تايب BAE146 Quality wing ماهان براى شبيه ساز پرواز ايكس دانلود كردم ولى در FMC و VSI و ENGINE PANEL مشكلى دارد و به صورت سياه مى باشد.
من آن را به ماهان گزارش دادم و آن ها هم لينك هاى دانلودى كرك رو بهم دادند ولى چون بود به راحتى دانلود نمى شد و آخر منصرف شدم[funcrazy]
از دوستان اگر كسى لينك بدون فيلتر براى كرك BAE رو داره بى زحمت براى من به صورت پيام خصوصى بده
باتشكر[flower]
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
11 سال پیش
ارسال شده توسط : Cpt.ziaie 

من تازگى ها لينكى از تايب BAE146 Quality wing ماهان براى شبيه ساز پرواز ايكس دانلود كردم ولى در FMC و VSI و ENGINE PANEL مشكلى دارد و به صورت سياه مى باشد.
من آن را به ماهان گزارش دادم و آن ها هم لينك هاى دانلودى كرك رو بهم دادند ولى چون بود به راحتى دانلود نمى شد و آخر منصرف شدم[funcrazy]
از دوستان اگر كسى لينك بدون فيلتر براى كرك BAE رو داره بى زحمت براى من به صورت پيام خصوصى بده
باتشكر[flower]

سلام برادر کارت راه اوفتاد؟؟؟
من فعلا سرم تا 16وم شلوغه، اما اگه هنوز تو فکر 146 هستی شو برات ارسال می کنم مال من مثل ساعت کار می کنه
UserPostedImage
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
ارسال شده توسط : capt.persis 

ارسال شده توسط : Cpt.ziaie 

باتشكر[flower]

سلام برادر کارت راه اوفتاد؟؟؟
من فعلا سرم تا 16وم شلوغه، اما اگه هنوز تو فکر 146 هستی شو برات ارسال می کنم مال من مثل ساعت کار می کنه

سلام برادر@};-
برادر اين مربوط به اونى هست كه ماهان بهم داد
الان براى شما رو نصب كردم و مثل ساعت كار مى كنه
دستتون درد نكنه
😁

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage