Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام دوستان گل
من اخيرا مشكلى در شبيه ساز پروازم پيدا كردم
تا همين چند وقت پيش كه ويندوز را تازه ريختم شبيه ساز را نصب كردم و به راحتى از هواپيما هاى افزودنى مانند 737NGX و ايرباس ٣٢٠!X استفاده مى كردم .
ولى به دلايلى مجبور شدم تا شبيه ساز را حذف كرده و از نو بريزم و وقتى ريختم تايپ هاى 737NGX و ايرباس ٣٢٠ اجرا نمى شد و تا لود مى كردم از شبيه ساز بيرون مى آمد 😠
و اين مشكل به خاطر سرويس پك هاى ١ و ٢ است كه من ندارم ولى قبلا هم نداشتم و اجرا مى شد ولى الان اجرا نمى شود و روش نصب برنامه هايم هم هيچ تغييرى نكرده است
كسى جواب مشكل منو مى دونه ؟؟
باتشكر@};-
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
maryam
  • maryam
  • 66.72% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
11 سال پیش
ارسال شده توسط : Cpt.ziaie 

سلام دوستان گل
من اخيرا مشكلى در شبيه ساز پروازم پيدا كردم
تا همين چند وقت پيش كه ويندوز را تازه ريختم شبيه ساز را نصب كردم و به راحتى از هواپيما هاى افزودنى مانند 737NGX و ايرباس ٣٢٠!X استفاده مى كردم .
ولى به دلايلى مجبور شدم تا شبيه ساز را حذف كرده و از نو بريزم و وقتى ريختم تايپ هاى 737NGX و ايرباس ٣٢٠ اجرا نمى شد و تا لود مى كردم از شبيه ساز بيرون مى آمد 😠
و اين مشكل به خاطر سرويس پك هاى ١ و ٢ است كه من ندارم ولى قبلا هم نداشتم و اجرا مى شد ولى الان اجرا نمى شود و روش نصب برنامه هايم هم هيچ تغييرى نكرده است
كسى جواب مشكل منو مى دونه ؟؟
باتشكر@};-

ارباسو نمیدونم ولی 737 رو وقتی نصب کردم و اجراش کردم ناگهان شبیه ساز کلا بسته میشد تا فهمیدم موقع نصب اخراش یک دایرکسی به صورت خودکار باید با استفاده از اینترنت اپدیت میشد حجمش 28 مگ بود

سنگی که طاقته ضربه های تیشه را ندارد تندیسه زیبایی نخواهد شد

captain mahan
  • captain mahan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
11 سال پیش
دوست عزیز اگر acceleration pack رو نداری اونم نصب کن من تا همین چنروز پیشا اصلا سرویس پک 1و2 رو نداشتم بجاش acceleration pack رو نصب داشتم...
ضمنا صعی کن وقتی unistall میکنی کامل خود پوشه اصلی شبیه ساز هم حذف کن بیتاثیر نیست !!
از قسمت کنترل پنل > add remove program هرچی افزودنی داری unistall کن بعد شبیه ساز رو دوباره نصب کن%
>> بلند آسمان جایگاه من است... <<