capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
11 سال پیش
ویرایش مدیر:به دلیل عدم ارائه منبع قابل استناد پست شما حذف شد.در صورت تکرار برخورد خواهد شد.
UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
ارسال شده توسط : capt.persis 

سلام به همه ...
نمی خوام نا امیدتان کنم اما یکی از نزدیکان من در این پروژه دست داشته...
شــــ ـــــاید درست نباشه که مطرح کنم اما ایشون گفتن که طرح اصلی و تکنولوژی اون رو برادران چیــــ نــــــی بهمون دادن ...
موفق باشید و البته اونقدر ها هم که شکل و ظاهر خوبی داره واقعا نقاط ضعفی هم داره چرا که کسانی که در این ضمینه تخصصی داشته باشن حتی از روی ظاهر نیز چند ایراد اولیه این پرنده در پرواز رو می تونن پیش بینی کنن.
می دونم حالا شاید خیلی هاتون انتقاد و از این جور حرفا بزنید ....
بازم موفق باشید.

لطفاً با منبع موثق و قابل استناد صحبت کنید.در غیر اینصورت پست شما حذف می شود.
اگر قابل استناد نیست پس طبقه بندی داره و در غیر این صورت موثق نیست.من هم یک دوست دارم که میگه طرح اصلی F-35 رو آمریکایی ها از آلمانی ها گرفتن!

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
11 سال پیش
ارسال شده توسط : ایرانسیم 

ارسال شده توسط : capt.persis 

سلام به همه ...
نمی خوام نا امیدتان کنم اما یکی از نزدیکان من در این پروژه دست داشته...
شــــ ـــــاید درست نباشه که مطرح کنم اما ایشون گفتن که طرح اصلی و تکنولوژی اون رو برادران چیــــ نــــــی بهمون دادن ...
موفق باشید و البته اونقدر ها هم که شکل و ظاهر خوبی داره واقعا نقاط ضعفی هم داره چرا که کسانی که در این ضمینه تخصصی داشته باشن حتی از روی ظاهر نیز چند ایراد اولیه این پرنده در پرواز رو می تونن پیش بینی کنن.
می دونم حالا شاید خیلی هاتون انتقاد و از این جور حرفا بزنید ....
بازم موفق باشید.

لطفاً با منبع موثق و قابل استناد صحبت کنید.در غیر اینصورت پست شما حذف می شود.
اگر قابل استناد نیست پس طبقه بندی داره و در غیر این صورت موثق نیست.من هم یک دوست دارم که میگه طرح اصلی F-35 رو آمریکایی ها از آلمانی ها گرفتن!

آقاى مرصعى عزيز بهتر است تعصب هاى ملى را كنار بگذاريم و به اصل ماجرا توجه كنيم
باتشكر @};-

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
نقل قول:

آقاى مرصعى عزيز بهتر است تعصب هاى ملى را كنار بگذاريم و به اصل ماجرا توجه كنيم
باتشكر @};-

پرهام جان،
قبل از صحبت از تعصب ملی که احیاناً فقط در حد دو کلمه و 7 حرف است این بخش  را کاملاً مطالعه کن لطفاً.مدیریت این انجمن بر اساس قوانین نگارش شده و پذیرفته شده از طرف کاربران هست نه سلیقه شخصی وابسته به تحرکات معده ای @};-
PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
سلام به همه دوستان گل @};-

چند وقتی هست دارم در مورد این طرح که میشه گفت همراه با مسائل گوناگون و نظرات مختلف بوده تحقیق میکنم و امید وارم بشه یه نتیجه درست با توجه به موانع زیادی که هست گرفت.

از روزی که عکسهای اولیه این پرنده انتشار پیدا کرد به نظرم طرح آشنایی میومد و با توجه به اینکه ادعا میشه این طراحی به هیچ مدل آمریکایی شباهت نداره . کلا نمیشه این طرحها رو کملا بومی دونست چون ما پیشنه و حتی زیر ساختهای لازم برای تولید یه جنگنده فوق پیشرفته رو نداریم .

در مورد همکاری با چین در این مورد هم باید بگم و قبلا هم گفتم که چند سالیه چین هم از نگرش روسی به آمریکایی تغییر استراتژی داده اونم با همکاری آمریکاست . اونا که داستانشون با روسها هم معلومه ( من نمیدونم ناو تمام روسی و جنگندهای su33 روسی با اسم چینی که نشد تولید بومی 😕 👎 )

حالا اونا به ما طرح هم بدن ، مگه مثلا f7 دادن چی شد ؟

لطفا به عکسهای زیر و شباهتش به قاهر 313 توجه کنید. البته این کجا و آن کجا

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

ما اگر بتونیم به تکنولوژی ساخت به معنای کامل دهیه 60 آمریکا هم برسیم باید خوشحال باشیم .

باور باید کرد که آمریکا خیلی از علوم هوا و فضای خودش رو با بدست آوردن طرحای آلمان بعد جنگ بدست آورده ولی مدیریت پیشرفت نتیجه کاملا مشخصی داره