Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
ارسال شده توسط : aabedii 

با سلام

ممنون از تحقیق و نظر لطف شما در مورد مای ایرلاینز. دوست دارم چند نکته رو اضافه کنم.

بحث بهترین ایرلاین خیلی ادعای بزرگی است و باید ده ها معیار رو نظر گرفت. شاید برای یک خلبان تنوع ناوگان و آزادی برای انجام تور های مختلف مهم باشه که مثلا در ایرلاین ماهان کمتر از ایرلاین های دیگه هست. سود تفاهم نشه من ایرلاین ماهان رو ایرلاین خوب و موفقی می دونم فقط خواستم مثالی بزنم که مشخص کنم بهترین خیلی کلی و سلیقه ای هست.

چند نکنه هم در مورد این تحقیق اضافه کنم
۱- ایرلاین غیر فعال خلیج فارس در افس ایرلاینز در این تحقیق آورده شده ولی مای ایرلاین با سابقه یک و نیم سال فعالیت خیر
۲- ایرلاین پارميس که در افس ایرلاینز و ایواو در کشور انگلیس ثبت شده در این تحقیق آورده شده ولی مای ایرلاین که در افس ایرلاینز و ایواو ایرلاین رسمی ایرانی است خیر
۳- در مورد فعالیت مای ایرلانز عرض کنم که از چند ایرلاینی که شما اینجا آورده اید فعال تر است.
۴- سرمایه مای ایرلانز در شبکه افس ایرلاینز از تمامی ایرلاین های با بیس ایران بیشتر است و در واقع ما ناوگان تمامی این شرکت ها رو میتونیم در جا بخریم
۵- بعضی از ایرلاین هایی که در این لیست آورده شده از ما هوا‍پیما اجاره میکنند/کرده اند.
۶- فرمودید از ۱۳ نفر ۵ نفر غیر فعال و ۸ نفر زیر ۲۰ پرواز دارند. بنده تعداد پرواز های ۸ نفر اول رو خدمتتون اعلام می کنم

Ali Abedi 556
Amir Naderi 232
Sina Najibi 179
Shervin Zahedi 159
Ali hooshmand 62
mehrdad farnegin 59
Alireza Tehrani 49
nariman yo 42

که این آمار حداقل از نصف ایرلاین های این لیست بالاتره.

۷- در جواب دوستی که فرمودند مای ایرلاینز کجاست باید بگم اگر از ایرلاین ماهان کمتر بود درصد ما حتما در لیست وارد میشد.
۸- برای اینکه زحمت نشه درصد مای ایرلاینز رو هم حساب کردم که شد ۹۸.۵۸ که از همه بالاتره با مجموع ۱۵۶۹ پرواز.

موفق باشید و از پرواز لذت ببرید

حرف هاى شما درست
ولى من هم موافق شما هستم و هم مخالف
ايرلاين ماهان شايد داراى محدوديت هايى باشه ولى اين براى احساس بهتر و لذت بخش تر از پروازاى مجازى مى باشد
به عنوان مثال شما با شماره پرواز واقعى و تايپ مربوطه به شهرى كه در واقعيت ماهان نيز پرواز دارد سفر مى كنيد و بايد آخر هواپيماى مربوطه رو به بيس پروازيش بر گردونيد ولى خب از يك لحاظ هم پرواز زياد با يه تايپ مخصوصا تازه كاراى ايرلاين كه كمتر از ٨٠ ساعت واسه ايرلاين پر كردند ، كمى تكرارى مى شود چون مقاصد نيز محدود است ولى در نهايت لذتش بيشتر است
باتشكر@};-

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
aabedii
  • aabedii
  • 51.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
10 سال پیش
همونطور که عرض کردم این بحث کاملا سلیقه است. مثلا شما اینطور می پسندید ولی من دوست دارم بجای مسیر تکراری تورهای مختلف رو پرواز کنم مثل الان که تور ای اف ار ایوائو رو دارم دنبال می کنم و هر بار یک فرودگاه جدید با آب و هواهای مختلف اپروچ های متفاوت و محدودیت های خاص. مثلا آخرین فرودگاهی که پرواز کردم تو بازه ی خاص زمانی اجازه ریورس تراست نداشتم. به هر حال سلیقه ها متفاوته و من بر اساس نظر خودم که آزادی و احترام حداکثری به خلبانان هست مای ایرلاینز رو راه اندازی کردم و اسم ایرلاین هم اشاره به همین مطلب داره.
UserPostedImage
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
ارسال شده توسط : aabedii 

همونطور که عرض کردم این بحث کاملا سلیقه است. مثلا شما اینطور می پسندید ولی من دوست دارم بجای مسیر تکراری تورهای مختلف رو پرواز کنم مثل الان که تور ای اف ار ایوائو رو دارم دنبال می کنم و هر بار یک فرودگاه جدید با آب و هواهای مختلف اپروچ های متفاوت و محدودیت های خاص. مثلا آخرین فرودگاهی که پرواز کردم تو بازه ی خاص زمانی اجازه ریورس تراست نداشتم. به هر حال سلیقه ها متفاوته و من بر اساس نظر خودم که آزادی و احترام حداکثری به خلبانان هست مای ایرلاینز رو راه اندازی کردم و اسم ایرلاین هم اشاره به همین مطلب داره.

بله حرف هاى شما كاملا متين است و اين يك چيز سليقه اى مى باشد@};- [approve]

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage