Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
سلام آقای مرصعی
مدتی هست که فعالیت ها کم شده و عنوان های جدید هر 2 یا 3 روز یک بار ایجاد می شوند .
بنده در حد توانم تاپیک ایجاد می کنم اما باز خوردی از دوستان نمی بینم .

از شما به عنوان مدیر انجمن درخواست دارم تا امتیازاتی برای کاربران در نظر بگیرید . مثلاً قسمتی اضافه کنید و در آن لیست کاربرانی که 24 ساعت گذشته پست ارسال کردند نمایش داده شود و به نفر اول هر روز امتیازی اضافه شود یا مدالی اضافه کنید و به کاربرانی که از ارسال ها "تشکر" می کنند اهدا کنید .

همیشه یکی از مشکلات وب مستنر های ایرانی وادار کردن کاربران برای فعالیت بوده ، لطفا برای فعالیت کاربران چاره ای بیندیشید .

با سپاس ( عباس عطائی )

UserPostedImage

UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
10 سال پیش
سلام
این انتقاد را من هم دارم.
ولی چشمه آب باید خودش آب دهی داشته باشه.امکاناتی نظیر تشکرها، مدالها، امتیازات و... همه در انجمن هستند.ولی همچنان تعداد معدودی از دوستان فعال هستند.
در خصوص کاربران فعال هم چشم این امکان رو که قبلاً وجود داشته مجدداً فعال می کنم

موفق باشید
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

سلام
این انتقاد را من هم دارم.
ولی چشمه آب باید خودش آب دهی داشته باشه.امکاناتی نظیر تشکرها، مدالها، امتیازات و... همه در انجمن هستند.ولی همچنان تعداد معدودی از دوستان فعال هستند.
در خصوص کاربران فعال هم چشم این امکان رو که قبلاً وجود داشته مجدداً فعال می کنم

موفق باشید

با سپاس [bowing]
UserPostedImage

UserPostedImage
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
10 سال پیش
البته بنده حقیر در اون حد نیستم که بخوhم از این حرف ها بزنم واز این نظرات بدم ولی من به شخصه که تازه وارد هستم واقعا متوجه محسوس بودن فعالیت کم دوستان شدم.....
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش
درسته كه بعضى از كاربرا از جمله خودم فعاليتمون كمه
ولى اين فقط عامل كم بودن فعاليت هاى اينجا نيست تعداد اعضا فعال كم هستش
كه دوستان راه كار هاى مختلفى رو پيشنهاد كردن از جمله ايجاد پيج فعال در فيس بوك و چند تا سايت هاى ديگر
ولى خب از يه لحاظ اين باعث شده صميميت بين پچه ها زياد باشه
نظر من اينه آقاى مرصعى اگر وقت نمى كنن در فيس بوك پست بگذارن افرادى كه در اين سايت فعال هستند و داوطلب هستند پست هاى اينجا رو در فيس بوك منتشر كنن و پس از عضويت در گروپ هاى مختلف هوانوردى ، كم كم مى تونيم افرادى كه در آن جا عضو هستن رو به اين سايت دعوت كنيم و اون موقع با دادن امتياز در بين بچه ها باعث رقابت دوستانه اعضا اينجا بشيم
موقق باشيد
باتشكر
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند