Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
9 سال پیش
با سلام خدمت دوستان عزیز
@};-

به نظر من موارد ذیل باعث رکود فعالیت اعضا میشوند :

1- تعداد کم فلایت سیمرها در ایران ٰ بنابر این نباید انتظار داشت که اعضا نسبت به بقیه سایتهای دیگر که مخاطبین بیشتر دارند به همان بیشتر باشند.

2- ایجاد انگیزه برای اعضای فعلی برای فعالیت بیشترٰ به عنوان مثال کلید تشکر برای همه پستها وجود دارد ٰ اما بایستی کلید دیگری با درجه بالاتر نیز وجود داشته باشد این کلید که میتوان کلید اعتبار ان را نامگذاری کرد بایستی برای تاپیکها و یا پستهای علمی بکار رود البته این اعتبار بایستی توسط اعضا داده شود و ملاک ان پستهای
علمی باشد ٰ البته در حال حاضر مشابه این اعتبار در سایت وجود دارد اما ان چیزی که مد نظر من است با سیستم اعتبار فعلی تفاوت دارد که در صورت استقبال بعدا بصورت کامل توضیح خواهم داد.

3- عدم وجود مدیران بخش در سایت ٰ در حال حاضر تمام زحمات سایت بر دوش تورج عزیز میباشد ٰ هم بایستی کل سایت را اداره کند و هم بایستی تاپیکهای جدید ایجاد کندٰ درصورتیکه میتوان با بهره گیری از مدیران بخشها وظایف را تقسیم کرد ٰ بعنوان مثال هر مدیر بایستی سعی در به روز بودن بخش تحت مدیریت ٰ ایجاد تاپیکهای علمی ٰ ایجاد انگیزه برای مخاطبین و در نتیجه مخاطب بیشتر داشته باشد.

البته مواردی که عرض کردم بصورت کاملا کلی بوده و هرکدام شامل قوانین خاص خود و روش اجرا میباشند که در صورت نیاز بیشتر توضیح خواهم داد.
Ali Kalan
  • Ali Kalan
  • 50.4% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
9 سال پیش
در صورت نیاز برای مورد شماره ی 3 ، بنده به شخصه کاری از دستم بر بیاد در خدمت ایرانسیم خواهم بود.

UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
9 سال پیش
ارسال شده توسط : Reza_Sadri 

با سلام خدمت دوستان عزیز
@};-

به نظر من موارد ذیل باعث رکود فعالیت اعضا میشوند :

1- تعداد کم فلایت سیمرها در ایران ٰ بنابر این نباید انتظار داشت که اعضا نسبت به بقیه سایتهای دیگر که مخاطبین بیشتر دارند به همان بیشتر باشند.

2- ایجاد انگیزه برای اعضای فعلی برای فعالیت بیشترٰ به عنوان مثال کلید تشکر برای همه پستها وجود دارد ٰ اما بایستی کلید دیگری با درجه بالاتر نیز وجود داشته باشد این کلید که میتوان کلید اعتبار ان را نامگذاری کرد بایستی برای تاپیکها و یا پستهای علمی بکار رود البته این اعتبار بایستی توسط اعضا داده شود و ملاک ان پستهای
علمی باشد ٰ البته در حال حاضر مشابه این اعتبار در سایت وجود دارد اما ان چیزی که مد نظر من است با سیستم اعتبار فعلی تفاوت دارد که در صورت استقبال بعدا بصورت کامل توضیح خواهم داد.

3- عدم وجود مدیران بخش در سایت ٰ در حال حاضر تمام زحمات سایت بر دوش تورج عزیز میباشد ٰ هم بایستی کل سایت را اداره کند و هم بایستی تاپیکهای جدید ایجاد کندٰ درصورتیکه میتوان با بهره گیری از مدیران بخشها وظایف را تقسیم کرد ٰ بعنوان مثال هر مدیر بایستی سعی در به روز بودن بخش تحت مدیریت ٰ ایجاد تاپیکهای علمی ٰ ایجاد انگیزه برای مخاطبین و در نتیجه مخاطب بیشتر داشته باشد.

البته مواردی که عرض کردم بصورت کاملا کلی بوده و هرکدام شامل قوانین خاص خود و روش اجرا میباشند که در صورت نیاز بیشتر توضیح خواهم داد.

سلام
رضا جان مورد 2 در سایت طراحی شده و فعال هست.بالای عکس (آواتار) هر کاربر دو دکمه قرمز و آبی بصورت (- و +) وجود داره که سایر کاربران میتوانند در هر روز برای هر کاربر 1 امتیاز کم یا اضافه کند.این امتیاز با عنوان Reputation محاسبه می شود که مقیاس اصلی در نمایش "درجه اعتبار" هست.

مورد 3 هم کاملاً حق با شماست و به فکرش هستم در اولین فرصت انشالله با کمک سایر دوستان اقدام می کنم.

از دوستانی هم که پیشنهاد کمک دادند صمیمانه سپاسگذارم [bowing] .حتماً از توان این دوستان استفاده خواهد شد.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
speed
  • speed
  • 50.04% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
9 سال پیش
سلام.
شماره ی 3 که دوست عزیز گفتن عامل بسیار مهمی است.به نظر من عامل بسیار مهمی که باعث کم شدن فعالیت کاربران شده وجود قوانین بند 8 هستش که خیلی از کاربران به خاطر همین به سایت های دیگر مراجعه می کنند و کمتر در اینجا فعالیت می کنند.
ببخشین از اینکه وارد بحث شدم.خیلی ممنونم.
speed
  • speed
  • 50.04% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
9 سال پیش
سلام.
لطفا فکری برای این مشکل بکنید.خیلی خیلی خیلی فعالیت کاربران کم شده😢.حیف این سایت به این خوبی هستش که فعالیت در آن کم بشه.
مرسی.
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند