Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
سلامی مجدد خدمت تمامی کاربران انجمن دوست داشتنی ایرانسیـم .

بنده سوالی رو از جناب مرصعی مدیر خوب انجمن داشتم که از اونجایی که دیدم بقیه کاربران هم دوست دارند جوابشو بدونند بهتر دونستم که درموردش یک تاپیک ایجاد بشه وگرنه توی پیام خصوصی وقت آقای مدیر رو می گرفتم . پس همینجا از همه عذر خواهی می کنم .

همونطوری که ممکن در بعضی تاپیک ها با حذف لینک بعضی پیوست ها مواجه شده باشید و براتون پرسش شده باشه که چرا این لینک حذف شده ؟ ترجیح دادم این سوال رو از آقای مدیر بپرسم تا جواب ما ، یعنی کاربرهاشونو بدند .

خب همه ی ما با این دلایل میگیم که در ایران استفاده از نسخه های تقلبی افزودنی ها اشکالی نداره :

1- شرکت های سازنده به دلیل استکبار جهانی ( ؟؟؟ ) مارو تحریم کرده و اجازه مبادله با آن ها برای ما وجود ندارد .
2- محصولات قانونی در ایران بسیار کم است و گر هم کسی بتواند محصولات سریال دار را تهیه کند حتما برای آن با قیمت بالای دلار باید پول هنگفتی را بپردازد که با وضعیت فعلی اقتصادی مردم ممکن اشخاص بسیار کمی بیایند و مبالغ بالای 50 . 60 هزار تومان و حتی بیشتر از این حرف ها رو صرف خرید بسته های شبیه ساز بکنند .

شما چند جا رو در ایران می شناسید که این محصولات رو قانونی در اختیار مردم قرار بدهند ؟ و شما خودتون چه بسته هایی رو اورجینال دارید ازشون استفاده می کنید ؟

خب شما لطف می کنید اگه دلیل غیر قانونی شناخته شدن این لینک ها رو در انجمن ذکر کنید . ممنونم
البته من ازتون خواهش می کنم اگه این شرکت ها فروش کالا رو به ایران آزاد کردند حتما این قانون رو ادامه بدید
UserPostedImage

UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
10 سال پیش
سلام عباس جان

در خصوص این موضوع قبلاً به کرات صحبت شده.میتونید تاپیکهای مربوطه را در همین بخش انتقادات مطالعه کنید.

موفق باشید
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

سلام عباس جان

در خصوص این موضوع قبلاً به کرات صحبت شده.میتونید تاپیکهای مربوطه را در همین بخش انتقادات مطالعه کنید.

موفق باشید

والا از شما پستی ندیدم اونجا 🤔
میشه اینجا توضیح بدید ؟ 😁
ترسیدم الان اونجا همه بن شده بودند [punched]
UserPostedImage

UserPostedImage