Ramin
  • Ramin
  • 53.78% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
9 سال پیش
سلام به دوستان عزیزم@};-

کیفیتX-Plane 10 تو نسخهGlobal Edition 64-Bit حرف نداره[cool]

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

System Requirements

2.5 GHz dual-core (3GHz+ multi-core recommended)
2GB RAM (4GB recommended)
Windows (8/7/Vista/XP) / Linux / Mac (X-Plane 10 does not support PowerPC-based Macs, or versions of OS X prior to 10.6.8)
80GB hard drive space
512MB graphics card (2GB DX11-capable dedicated graphics card recommended)
Broadband internet connection for installation and updates

Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
9 سال پیش
کسی تونسته این نسخه رو تهیه کنه ؟ خیلی علاقمند به جایگزینی این شبیه ساز به جای FSX هستم .
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش
ارسال شده توسط : Amir Parsian 

کسی تونسته این نسخه رو تهیه کنه ؟ خیلی علاقمند به جایگزینی این شبیه ساز به جای FSX هستم .

سلام امیر جان @};-

نسخه قبلی این سیمولیتور تو بازار به سختی گیر میومد و این یکی رو من جایی ندیدم بفروشن ( مثل fsx نیست که دیگه همه دارن ) کلا نگاه به این محصولات مثل نگاه به یه بازیه که خیلی سخته و مهیج نیست .

این ورژنش هم خیلی حجیمه و فکر کنم چندین dvd میخواد . تو بازار سیاه از دوستان جهادگر در عرصه ( به قول تورج [blackhee] ) میتونی گیر بیاری ولی اینکه کار بکنه یا نه رو نمیدونم .

ولی پیشنهاد میدم حتما prepar3d lockheed martin رو برسی کنی ، بهتره و نیاز به سیستم خوب هم داره . البته هر دوشون نیاز دارن [bowing]

Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
9 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

ارسال شده توسط : Amir Parsian 

سلام امیر جان @};-

نسخه قبلی این سیمولیتور تو بازار به سختی گیر میومد و این یکی رو من جایی ندیدم بفروشن ( مثل fsx نیست که دیگه همه دارن ) کلا نگاه به این محصولات مثل نگاه به یه بازیه که خیلی سخته و مهیج نیست .

این ورژنش هم خیلی حجیمه و فکر کنم چندین dvd میخواد . تو بازار سیاه از دوستان جهادگر در عرصه ( به قول تورج [blackhee] ) میتونی گیر بیاری ولی اینکه کار بکنه یا نه رو نمیدونم .

ولی پیشنهاد میدم حتما prepar3d lockheed martin رو برسی کنی ، بهتره و نیاز به سیستم خوب هم داره . البته هر دوشون نیاز دارن [bowing]

ممنون، از اتفاق P3D ورژن 2.2 رو چند وقتی هست تست کردم جالب بود اما اونچه که من شنیدم اینه که XPlane از نظر دینامیک و شبیه سازی اصلا قابل قیاس با FSX و P3D نیست خیلی وقت دیگه برام گرافیک یا سنریهای اونچنانی معنی نداره و دنبال یک شبیه ساز واقعی میگردم بعلاوه شنیدم پرنده هایی که برای Xplane طراحی شدن با وجود نداشتن گرافیک بالا دارای سیستم های خیلی دقیق هستن !!!! مثل Ramzzess 777 ویا A320NEO با وجود این دوست ندارم خیلی زود و نسنجیده اقدام کنم که یک وقت پشیمون شم .

UserPostedImageوUserPostedImage,UserPostedImage,UserPostedImage,UserPostedImage

پ.ن: PMDG به زودی اولین محصولشو برای xplane رونمایی میکنه و پروژه بعدی رو قراره معرفی کنه ، یعنی فکر کنم آینده بدی نداشته باشه.
Nathan Drake
8 سال پیش
تو سایت store.x-plane.org دیدم که این بازی واسش هواپیما هایی مثل A380 و A350 و 787 Dreamliner و ... هم واسش هست !
اگه اینطور باشه با گرافیک این بازی خیلی وسوسه انگیز میشه
درست میشه مثل نمایشگاه هوایی !

آیا امکانش هست اون هواپیماها رو از جایی دانلود کرد مجانی ؟ 😊
با خود بازی چه هواپیما هایی هست ؟