OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
10 سال پیش
خوب صاحب تاپیک مهمون نمیخوای ؟ [blackhee]

خوب بنده هم تصمیم گرفتم با نوشتن چند خطی از خودم و چند خطی از مترجم گوگولیم (!) ( گوگل ترنزلیت) از ارباس آ 300 محصول SIMCHECK به کمک آقای رحمت زاده بیام ...

SIMCHECK - A300B4
این محصول بر اساس گفته ی شاهدان عینی (!) ابتدا توسط شرکت SIMCHECK برای شبیه ساز 2004 طراحی و ارائه شد
پس از اون شرکت آیروسافت در اقدامی کاملا محاسبه شده اقدام به خرید امتیاز این محصول کرد و با تغییراتی موفق به ارائه ی این محصول بر روی شبیه ساز ایکس شد

دقت طراحی

این هواپیما یکی از هواپیما های تقریبا از همه حیث کامل دنیای شبیه ساز حساب میشه .... البته دقت بفرمایید تقریبا ولی این کلمه از ارزش حقیقی این محصول کم نمی کنه ...
از پنل مهندس پرواز گرفته تا سیستم اتوتراتل این پرنده که به شخصه ستایشش می کنم . از سیستم آی ان اســی که به قول خود سازندگانش ( با وجود اینکه خیلی از آ 300 ها در دنیا به سیستم FMC مجهز شدن ) : <<متاسفیم باید آی ان اس باشه>> ! و البته سیستم آی ان اس این پرنده بخاطر دقتش باز هم جای تعریف و تمجید داره ....

در مورد بخش اویونیک این پرنده خیلی توضیح نمی تونم بدم ( چون چندان دربارش نمی دونم ) ولی باز هم به گفته ی شاهدان عینی این پرنده از لحاظ دقت در این مسائل بسیار خوب طراحی شده و سیستم AUTO LAND این پرنده گواهی بر این مسئلست ....

خوب من دیگه تمام تلاشمو کردم
به امید تصحیح اساتید @};-

کلاسیک ایرباس! ساخت یک شبیه سازی هواپیمای دولت از هنر برای FSX است برای دل ضعف نیست. آن به مهارت، دانش و بسیاری از صبر. مدل های خارجی و کابین خلبان مجازی گنجاندن آخرین تحولات مدل سازی در انیمیشن، انعکاس و نور ساخته شده را به موتور شبیه ساز FSX.

سری A300B4-200 نسل اول ایرباس با آنالوگ بخار سنج و (برای آن زمان) خلبان اتوماتیک پیشرفته است. برخی از اپراتورهای فعلی ساخته شده اند ارتقاء کابین خلبان بر اساس سیستم های مختلف GPS که در آن ADI با EADI جایگزین شد، HSI جایگزین با ND، CDU با (اساسی) FMS جایگزین شده است. ما این ارتقاء اند شبیه سازی شده نه به عنوان جایی که آنها در هواپیما اصلی گنجانده نشده است! از آنجا که سیستم خلبان اتوماتیک ایرباس می شود خیلی با اجرای FSX یک خلبان اتوماتیک ما را به دوباره کاری خلبان اتوماتیک از ابتدا تصمیم گرفت. ما ارسال دستورات به آسانسور و بالابر تر و تمیز تر و تمیز برای کنترل نگرش و بانک زاویه هواپیما بر اساس به اصطلاح کنترل PID. این نتایج در رفتار خلبان اتوماتیک بسیار واقع گرایانه. ما همین کار را با autothrottle، بنابراین برتن `می شود شگفت زده اگر هواپیما قادر به حفظ سرعت سیر هوایی درست در هوا آشفته نیست. آیا به عنوان خلبان واقعی را انجام دهید: خاموش autothrottle و تبدیل به کنترل دستی!

این هواپیما در cooporation با خلبانان واقعی، بخش آموزش اپراتور محموله بزرگ پرواز A300 در تجربه در کامل حرکت A300B4-203 شبیه ساز در فرودگاه بروکسل، بلژیک توسعه داده شد و بر اساس و توسط Aerosoft در هر دو فرمت و دانلود جعبه توزیع . در زیر برخی از نکات برجسته از شبیه سازی SimCheck A300B4-200 می ...

ویژگی ها:

مشخصات مدل

FSX فقط مدل های 3D: یک مدل باری و مدل های سواری
تمام مسافر، شکم و کالا درب را می توان باز کرد و به صورت جداگانه بسته
جبهه و پله ها مسافر عقبی، لودر محموله و GPU مدل به طور کامل حرکت می کند. برای افرادی که با استفاده از AES یا دیگر افزونه مناظر زمین ما در مورد گزینه های مخفی animatiosn زمین به جز برای GPU اضافه شده
حرکت APU درب ورودی هوا
سرعت پایین / سرعت بالا انیمیشن تقسیم قسمت متحرک بال هواپیما
انیمیشن اسپویلر های واقعی
فرود اصلی وسایل نقلیه دنده کج
دست انداز بیت مپ
جمع و گسترش چراغ فرود اصلی
کابین خلبان کامل مجازی با موقعیت دوربین از پیش تعریف شده
بافت از خطوط هوایی تعداد در دسترس هستند و بیشتر به طور منظم اضافه شده
فتوشاپ paintkit بر اساس در دسترس خواهد بود
صدا

در سطح بالا با موتور 3D شبیه سازی صدا
سوئیچ کابین خلبان برای تلفن های موبایل در ضبط واقعی در داخل کابین خلبان بر اساس
سرعت و گسترش صدای باد از ارابه فرود وابسته
سرعت و گسترش صدا سر و صدا از اخلال گران وابسته
هشدار دهان کابین خلبان بر اساس زندگی واقعی ضبط شده
پنل

کاپیتان کامل و پانل افسر اول با ابزار اندازه گیری مستقل (به جز ارتفاع سنج)
ارتفاع سنج آماده به کار مستقل
شبیه سازی GPWS با 6 حالت
پانل TCAS با واقع بینانه TA (RA که حس doesn`t را در FSX شبیه سازی نیست، زیرا هیچ ارتباط بین هواپیما وجود دارد!)
پانل Comms با 2 NDB`s مستقل
پایه

دو سیستم INS / CDU است که اجازه می دهد تا ورود به ایستگاه بین راه دستی بلکه در حال اجرا کردن flightplan FSX XML.INS flightpath دایره بزرگ به دنبال خواهد داشت
پانل سوخت با مخازن سوخت 5، سوخت سنج کمپرسی و سوخت سنج. هر دو این برنامه شامل سوخت رسانی واقع بینانه / defueling و سوخت سرعت تخلیه
پانل APU است که در واقع با استفاده از سوخت از مخزن صحیح (ها)، واقع بینانه راه اندازی و خاموش کردن بار
پانل هیدرولیک با استفاده واقعی از مایعات هیدرولیک و مربوط به سطوح کنترل پرواز صحیح
پنوماتیک، بسته، کنترل درجه حرارت کابین و کنترل pressurisation کابین با شبیه سازی واقعی (به عنوان مثال باز کردن درب پایان دادن به درجه حرارت بسته به درجه حرارت خارجی تغییر خواهد کرد، فشار دیفرانسیل کابین در اصلاح atmoshere استاندارد برای شرایط واقعی)
پانل برق با AC جداگانه و سیستم DC
خلبان اتوماتیک و autothrottle بر اساس کنترل کننده PID کار مثل چیزی که واقعی، بدون خلبان اتوماتیک استاندارد FSX و نه autothrottle استفاده
حالت های ROLL و زمین شبیه سازی شده هستند: وارد رول و هواپیما زاویه بانکی فعلی حفظ (بانک به طور خودکار به 25 درجه، زاویه بانک <5 درجه محدود خواهد سطح هواپیما بال دارند)، این هواپیما به سرعت عمودی خاصی را تعیین و هواپیما به سرعت عمودی حفظ
واقعی کامپیوتر حد N1
پانل تنظیمات با 4 حالت از پیش تعریف شده پانل، محاسبه عملکرد (بهینه / حداکثر سطح بر اساس وزن ناخالص)، توانایی به تماس کامیون سوخت، JETWAY و غیره ...
کاملا برجسته پانل های سربار با، در میان چیزهای دیگر، زرد سنجش Accu شبیه سازی فشار: هیچ فشار و ACCU زرد = بدون ترمز پارکینگ. فشار ACCU زرد در حدود 30 دقیقه قبل از آخرین ترمز پارکینگ است که به دلیل عدم pressurisation قطع
واقعی شبیه سازی زمین تر و تمیز: شما می توانید در واقع تر و تمیز هواپیما به پرواز نگرش شما می خواهید، نه نگرش FSX "فکر می کند" شما می خواهید ...
تمام تنظیمات پانل بین جلسات بر اساس نام پرواز در حال حاضر لود نجات داد. صرفه جویی در پرواز "در پرواز" یک ایده خوب با این حال، پرواز باید بهترین قبل از بلند شدن پس از فرود ما ذخیره می شود نیست. در مجموع حدود 400 متغیرها بین پرواز را نجات داد ...
اشکالات سرعت Dragable در پانل 2D
اشکال ارتفاع Dragable در پانل 2D
GDI شاخص سرعت سیر هوایی بر اساس، RMI، ADI و HSI برای جنبش سوزن صاف و دقیق
مدل پرواز

دست زدن به پرواز واقعی تست شده توسط A300 کاپیتان حرفه ای
عملکرد موتور های واقعی در پرواز
استفاده از سوخت های واقعی در هنگام پرواز، بلکه در طول راه اندازی و تاکسی
عملکرد ترمز واقعی
محدودیت ها

از آنجا که ما به سختی استفاده از هر متغیر به طور پیش فرض FSX و گروه شاهد، کابین خلبان به اشتراک گذاشته پشتیبانی نمی شود
بدون مدل FS9 است که در این زمان برنامه ریزی شده
INS می کند به روز رسانی VOR یا رانش ندارد
ما تصمیم به اضافه کنید یک رادار آب و هوا به عنوان FSX اطلاعات به اندازه کافی دقیق به یک رادار است که هر گونه استفاده واقعی فراهم نیست

چرا A300B4-200 ایرباس؟
فهرست افزودنی نرم افزار رایگان و هواپیما payware سیستم برای FS تقریبا بی پایان است. از فروتن سسنا C150 تمام راه را تا به توانا آنتونوف 225، مدل و پانل های موجود در درجات مختلف جزئیات و واقع گرایی می باشد.
تعداد شبیه سازی کیفیت ایرباس بسیار محدود است و A300B4-200 کلاسیک بعد از همه، اولین هواپیمای موفق که تا کنون توسط ایرباس ساخته شده است.
از آنجا که آن را یکی از مهم ترین هواپیما در تاریخ هوانوردی اروپا است.

چه مشتریان در مورد SimCheck A300B4-200 گفت شده است
این است، بدون شک، یکی از بهترین هواپیماهای I پرواز کرده اند. این هواپیما دارای تعداد بسیار کمی از معایب و باید در هر آشیانه پرواز بجوش و خروش آمدن باشد. کار بزرگ SimCheck! - Robbier @ flightsimulationforums.com

این هواپیما است ........ خوبی ....... در یک کلمه عالی - 767Pilot

I محصول خود را از سایت Aerosoft خریداری چند روز پیش، و آن را برجسته، من یک کاربر وفادار از محصولات PMDG، اما در حال حاضر، هیچ شکی نیست که A300 خود را تا حد زیادی هواپیما های مورد علاقه من برای FSX ... تبدیل وجود دارد - Tony76 در آوریل 2010

من دوست این A300 Simcheck هستم. این یکی از لذت بخش ترین خطوط هوایی است به پرواز در جا رختی من - Signmanbob در فروم Aerosoft در آوریل 2010

تیم Simcheck و Aerosoft - تشکر از شما برای چنین هواپیمای فوق العاده است. گرافیک، سهولت استفاده، FPS، و غیره برجسته !!!! - BobL در فروم Aerosoft در فوریه 2010

من فقط می خواستم بگم تشکر از شما برای A300.
من یک خلبان واقعی بازنشسته و یک فرد fltsim برای حدود 10 سال هستم و من باید بگویم A300 خود را تا به بهترین دینامیک پرواز و AP در کسب و کار! این مورد هم کسی کردم آن را به سمت راست.A300 در واقع مانند یک هواپیمای جت های سنگین بسیار بیشتر از هر چیز دیگری من در FS سعی کردم احساس می کند ... و این شامل بسیاری از paywares دیگر - JetJerry در فروم Aerosoft در فوریه 2010

ترجمه گوگولی 😁

Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش
اميدوارم به جاى اينكه اين شركت هاى هواپيما سازى با هم سر تايپ هاى توليد شده رقابت كنند ( captain sim , wilco , pmdg ) در كنار اون شروع به ساختن ايرباس سرى A300-600 و سرى 310 به صورت حرفه اى كنند !!! اميدوارم aerosoft حداقل اين كارو انجام بده چون خيلى ها منتظر همچين چيزى هستند
باتشكر
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان شروع کننده موضوع
10 سال پیش
UserPostedImage

شرکت TAXI 2 GATE فرودگاهی تحت عنوان Taxi2Gate – TKPK St Kitts in stock ساخته است.

قرار دادن رجیستری فرودگاه (TKPK) به عنوان فرودگاه مقصد در تنظیمان FMC و رفتن شما به جزیره سنت کیتس در وسط کارائیب که بین پورتوریکو و جزایر آنتیل فرانسوی واقع شده است.

شما در شبیه ساز پرواز FSX تقریباً با هر هواپیمایی می توانید (به طور مثال A380) به این فرودگاخ سفر کنید. این فرودگاه دارای جزئیات فراوان می باشد که شرکت TAXI 2 GATE در آن اضافه کرده است.

تعدادی از زمین های متفرقه از جمله زمین شمشیر بازی در فرودگاه و چمن های سه بعدی و نشانه گذاری های سفارشی و بسیاری از امکانات دیگر در این افزونه فرودگاه وجود دارد. [bowing]
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
10 سال پیش