سوال نظرسنجی: نظر شما درباره تشکیل ایرلاین مجازی جدید چیست؟

مجموع: 19

Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان شروع کننده موضوع
9 سال پیش
به نام تو که افریدگار آسمان ها ،دنیا،زیبایی ها و..... هستی

السلام علیک یا ابی عبدالله
السلام علیک یا امیرالمومین

چند وقت پیش به رئیس کل جناب اقای تورج گفتم یک ایرلاین بزنیم بنده خدا حرف بدی نزد گفتند که این همه ایرلاین داریم *راست میگه هر کسی دیگه برای خودش ایرلاینی تاسیس کرده*حالا من میگم یک ایرلاینی تاسیس کنیم برای بچه های ایرانسیم که با هم پروازی داشته باشیم حالا هرکسی که موافق هست به من پیام خصوصی بدهد چونکه همه شما توی ایرلاین ها فعال هستید اما بصورت پراکنده هستید و مثلا من بخواهم با اقا تورج پرواز کنم که البته باعث افتخار من هست باید من عضو یک ایرلاین اقای تورج بشوم واگر بخواهم با اقای امیدسیم پرواز کنم باید عضو ایرلاین اقای امید سیم بشوم و....... انوقت کافی اسم من را سرچ کنید تو همه ی ایرلاین ها هست. گفتم برای مثال وگرنه بنده خدا اقای تورج واقای امید سیم را گروگان نگیرید بگویید ایرلاین زده اند......منظورم همین بود[barareh]

درخواست: دوستان اگه توجه کرده باشید فرودگاه نجف تو سیمولاتور ایکس وجود نداره من متعجب هستم-فرودگاه شهر ما (کاشان)که کلاغ تویش نمیشینه را دارد OIFK اما فرودگاه به این مهمی را ندارد کد ایکائو ORNI**دوستان اگه کسی دارد یا میتواند بسازد به ماهم بگه ممنون میشم

حالا یا علی
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
9 سال پیش
دوستان با توجه به پست سنری نجف در مورد ایجاد ایرلاین خواشمند هستم رای بدهید
YoNES
  • YoNES
  • 50.08% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
9 سال پیش
سلام برادر صادق.
برادر ایرلاین ساختن کاری نداره به اون صورت .
نکته ای که هستش اداره کردن و زنده نگه داشتنش بقول معروف خیلی مهمه.[approve]
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
9 سال پیش
سلام به دوست عزیزم

ممنون از لطف شما ودقیقا شما حرف اصلی را زدید اداره کردن

خب من حاضر هستم کمک کنم اما یک اداره شامل یک نفر نمیشود بلکه چندین اعضا دارند
خودمان بیاییم آن را اداره کنیم من حاضر هستم وقت بگذارم ما یک کدیر عالی میخواهیم که من آن را برعهده نمیگیرم چراکه من عددی نیستم
نه اینکه از الان کنار بکشم من میام فقط مسئولیت پایین تر قبول میکنم چون که بزرگتر از من که شما و دوستان هستید وجود دارید
شما بیاید یک استارت کوچک بزنیم انشالله با یاری امام حسین و یاری خداوند متعالی اداره اش میکنیم

👏 👏
راستی در مورد سنری نجف شما نمیدانید چکارش کنم

Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
9 سال پیش
فرودگاه نجف برای 2004 طراحی شده و احتمالاً در ایکس هم کار کنه.از لینک زیر دریافت کنید:

http://www.flightsim.com/vbfs/fslib.php?do=search&fname=annajaf_orni.zip 
PC Flight Simulation Geek Since 1998