سوال نظرسنجی: نظر شما درباره تشکیل ایرلاین مجازی جدید چیست؟

مجموع: 19

saba.h
  • saba.h
  • 54.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
9 سال پیش
با سلام
در حال حاضر بحث آموزشی رو در چابهار آغاز کردیم اما استقبالی نشد.
http://academy.chabaharair.ir/phpvms/ 
در حال حاضر هم آمادگی همکاری با دوستان رو داریم.
شرح کامل امکانات نیز در دفترچه راهنما که به زودی برای آشنایی بیشتر دوستان منتشر میکنیم .

UserPostedImage
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان شروع کننده موضوع
9 سال پیش
👏 @};- @};- @};- @};- @};- نمیدونم بخدا چطوری از شماو دوستان تشکر کنم بخاطر ارائه نظرات و داغ کردن بحث[barareh] @};- @};- @};- @};-
خداوکیلی ادامه بدهیم این بحث را تا به نتیجه ای جامع برسیم@};- @};-
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
9 سال پیش
برادرا هر وقت تصمیم به احداث ایرلاین مجازی IRANSIM گرفتید بگید تا ما هم توی ساخت بازنقش های هواپیماش کمکتون کنیم. [approve]
قبل از این برای ایرلاین مجازی Iran Aseman پروژه ساخت بازنقش انجام دادیم. 😮
magid
  • magid
  • 50.02% (معمولی)
  • بال چوبی
9 سال پیش
واقعا سایت ایرانسیم نیاز به ایرلاین مجازی داره چون مرجع شبیه ساز ایرانه
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان شروع کننده موضوع
9 سال پیش
لطفا با دادن ارائه نظر لطفا رای هم بدهید****@};- @};- @};-
وقابل توجه دوستان مخالف در حال حاضر مشاهده میشود که همه دارند به نحوی از الان آماده همکاری میکنند.[approve] [approve]

واما من خودم در ضمینه دیسپچر کمک میکنم که شامل روت دادن نیست شامل اطلاعات ذیل میباشد👎
1- اطلاعات آب و هوای مبدا 2-روت پروازی 3-طرح خروجی4- ارتفاع و سرعت پروازی (در حالت کروز) 5-مقصد 6- طرح ورودی و.... تا انجای که بتوانم کاری برای شما انجام بدهم تا محیطی آموزشی ،جذاب و.... داشته باشیم👍 👍

راستی خیلی خوشحال شدم که برادر Naras اماده همکاری در ضمینه پینت هواپیما ها شدند ممنونم باز هم مثل همیشه فقط تو را بخدا هرکی هر کاری میتونه کمک کنه بیاد نمیخواهیم اذیت کنیم بگیم همیشه بیاد ولی حضور داشته باشد که در صورت ایجاد ایرلاینی کامل و نزدیک به واقعیت داشته باشیم.😍 [gofly] [gofly]
..