Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
faraz نوشت:

تورج جان ، بنده کوچیک تر از این حرف ها هستم که بخواهم حرفی بزنم ، هر چی گفتم فقط نظراتم را گفتم .
به نظر من برای شروع یک نظر سنجی برگزار کنیم ، که اصلا چند نفر علاقه به این پرواز ها دارند و اگر تعداد نظرات به حد نساب رسید ، یک فرم ثبت نام بزاریم و آنهایی که واقعا علاقه و وقت و از همه مهم تر دسترسی به اینترنت مناسب دارند ، ثبت نام کنند و در فرم ثبت نام ذکر شود در چه دسته ای می خواهند فعالیت کنند ( مراقبت پروازی ، نمایش هوایی ، ... ) و به نظر من بعد از آن افراد ثبت نام شده را دسته بندی کنیم ( بر اساس نوع فعالیت ) .
تورج جان به نظر من بعد از ثبت نام برای شروع می تونیم با 4نفر + 1 نفر مراقبت پروازی شروع کنیم و اگر همه کارا طبق برنامه جلو رفت ، شروع میکنیم به افزایش کاربران و خیلی خوب می شد ، اگر تمرینات هفتگی داشتند ، مثلا 5 شنبه شب ها ساعت 8 تا 9 .

دوباره هم میگم ، فقط و فقط نظراتم را اعلام کردم ، تصمیم گیری با بزرگان دیویژن و شما هست 😉

موفق باشد @};-

خیلی خوبه فراز جان.با توجه به اینکه الان دوستان بیشتر هم وقت دارند.برای نظر سنجی تاپیک جدید باز کنیم یا همین رو تبدیل به نظر سنجی کنیم؟
در ضمن بقیه استف...الو...!
[gofly]

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
13 سال پیش
نقل قول:

تورج جان دو هدف دیگه چیا هستن ؟

محرمانه [blackhee]

نقل قول:

یه مورد دیگه هم هست که من مدت هاست می خواستم عنوان کنم اونم احیایه VATSIM هست .متاسفانه دوستان خیلی کم لطف هستند . یه سیستم اکتیو باید هر دو مورد رو داشته باشه . می تونم بگم فقط بنده هر از گاهی اونور سروکلم پیدا می شه ! و این خیلی خوب نیست وقتی امکانات هست باید ازش استفاده شه !

بابا امیر جان این ایوائو رو بتونیم جمع کنیم خیلی کار کردیم 🤦 .الان برای همین ایوائو بنده خدا آقای طالبزاده جداً داره وقت میزاره و انرژی صرف میکنه در کنار همه گرفتاریهای شخصیش.
بعدشم سعی می کنم انشاالله در برنامه پنج ساله دوم جاش کنم.[readdoc]

Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
Touradg نوشت:

نقل قول:

تورج جان دو هدف دیگه چیا هستن ؟

محرمانه [blackhee]

نقل قول:

یه مورد دیگه هم هست که من مدت هاست می خواستم عنوان کنم اونم احیایه VATSIM هست .متاسفانه دوستان خیلی کم لطف هستند . یه سیستم اکتیو باید هر دو مورد رو داشته باشه . می تونم بگم فقط بنده هر از گاهی اونور سروکلم پیدا می شه ! و این خیلی خوب نیست وقتی امکانات هست باید ازش استفاده شه !

بابا امیر جان این ایوائو رو بتونیم جمع کنیم خیلی کار کردیم 🤦 .الان برای همین ایوائو بنده خدا آقای طالبزاده جداً داره وقت میزاره و انرژی صرف میکنه در کنار همه گرفتاریهای شخصیش.
بعدشم سعی می کنم انشاالله در برنامه پنج ساله دوم جاش کنم.[readdoc]

😲
حرفی نیست شما هرچی بگی من در بست قبول دارم😁
اما نمیشه از معرفیش گذشت .یعنی اگر معرفی نکردیمش ظلم کردیم . میشه گفت آقا برنامه ما رو IVAO هست اما یه جایی هم هست به نام VATSIM . من می دونم خیلی از دوستان حتی نمی دونن !
یه لوگو هم کفایت می کنه به خدا .
پنج ساله دوم .مااااااااااااااا 😣
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
13 سال پیش
خوب امیر جان اصلاً یک بخش از فروم به وتسیم اختصاص داره و دوستانی هم هستند که در وتسیم فعالند.حتی آقای نوید حمزه لو هم بخش ایران رو فعال کرد و یک سایت کامل راه اندازی کرد و خودشم از اعضاء با رنک بالای وتسیم بود.حالا اینکه چرا دوستان علاقه نشون نمیدن نمیدونم.شما خودت زحمت بکش بخش وتسیم تو فروم رو فعالتر کن ببین چه نتیجه ای حاصل میشه.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
13 سال پیش
این هم سایت بخش ایران در وتسیم:

http://arabianva.com/VATME/VATIR/ 

به مدیریت جناب نوید حمزه لو (FIR)