Kian.Brn
  • Kian.Brn
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
9 سال پیش
سلام برادر خیلی ممنون خیلی خوب کارشده فقط چندتا مشکل کوچیک داره

1حتما فتوریل تهران رو نصب کنین چون آسفالت کشی تاکسی وی ها یا کوتاهه یا با چیزی که درواقعیت هست نمی خونه.فاصله ی چراغ ها با تاکسی وی ها رو هم بیشترکنین چون747 نمی تونه ردبشه.
2وقتی هواپیما به ترمینال نزدیک میشه اخطار برخورد با ساختمان میاد که ممنون میشم این رو هم درست کنین.
3برای من برج مدل خود شبیه سازهم میاد یعنی باند دوتا برج داره که ممنون میشم این رو هم اصلاح کنین.

دیگه بقیه چیزا خوب بود چراغ های کناره تاکسی وی هابرطبق واقعیت دقیق بودن ولی مسیر شبیه سازی مشکل داشت ویکم چپ و راست بود.خیلی ممنون

یه نکته کوچولو یادم رفت اگه زحمت بکشین وخط های لب باند هم ردیف کنین عالیه مثل فرودگاه دبی.

منتظر ورژن بعدی این فرودگاه هستیم.
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
ارسال شده توسط : kian captain 

سلام برادر خیلی ممنون خیلی خوب کارشده فقط چندتا مشکل کوچیک داره

1حتما فتوریل تهران رو نصب کنین چون آسفالت کشی تاکسی وی ها یا کوتاهه یا با چیزی که درواقعیت هست نمی خونه.فاصله ی چراغ ها با تاکسی وی ها رو هم بیشترکنین چون747 نمی تونه ردبشه.

درود بر شما
ارتباط فوتوریل رو با اسفالت کشی تاکسی وی ها متوجه نشدم ، ........!؟!!؟!؟ در مورد نور افکن ها متاسفانه عکس دقیقی از موقعیت آنها نداشتم ، علی رغم جست جوی زیاد عکس مناسبی پیدا نکردم

2وقتی هواپیما به ترمینال نزدیک میشه اخطار برخورد با ساختمان میاد که ممنون میشم این رو هم درست کنین.

فکر نمیکنم این مشکل از سینری باشه ، بالاخره ترمینال هم یک ساختمان هست دیگه ..... روح که نیست [blackhee]

3برای من برج مدل خود شبیه سازهم میاد یعنی باند دوتا برج داره که ممنون میشم این رو هم اصلاح کنین.
منتظر ورژن بعدی این فرودگاه هستیم.

این دیگه مشکل دقیقا از سیملاتور خودتونه که سینری قبلی رو پاک نکردین ، من هم Exclusion ادد کردم به اون قسمت که به هیچ عنوان چیزی از سینری دیفالت لود نکنه اونجا ، پس بلاشک سینری قبلی تونو درست پاک نکردید.

دیگه بقیه چیزا خوب بود چراغ های کناره تاکسی وی هابرطبق واقعیت دقیق بودن ولی مسیر شبیه سازی مشکل داشت ویکم چپ و راست بود.خیلی ممنون

مسیر شبیه سازی ؟!!!؟!؟!؟!؟!؟
استغفرالله .....[amazed] [amazed] [amazed] حرفی نمیزنم اصلا

یه نکته کوچولو یادم رفت اگه زحمت بکشین وخط های لب باند هم ردیف کنین عالیه مثل فرودگاه دبی.

به نظر من ما میخاهیم در فرودگاه امام پرواز کنیم نه دبی و فرانکفورت و دسلدورف
مارکینک های ابتدای باند بر اساس چارت های AIP و مطابق با واقعیت طراحی شدند ، پس قاعدتا نباید مشکلی داشته باشند....
بسیار سپاسگزارم از تذکراتتون
arvinbugatiking
9 سال پیش
درود بر همه عزیزان
با سپاسگزاری فراوان از سینری امام و همچنین تیم سازنده آن
من در بالا آمدن fsx سه نقطه ضعف پیدا کردم اول خدمت شما عرض کنم من از ترافیک ICE AI استفاده میکنم.
1) وقتی شبیه ساز بالا می آید و اگر crash روشن باشد در نزدیکی گیت ها اخطار کرش میدهد ولی در دیگر نقاط خیر.
2) چون من از ترافیک ذکر شده استفاده میکنم یک b747-sp که تکسچرش مشکی است را ملاحضه کردم و این واقعا مرا اذیت میکند.](*,)
3)من از ORBX استفاده میکنم ولی در این سینری نردیک باند 29 جاده ها واضح نمی باشد اما در سینری قبلی هم جاده ها واضح بود و هم در فرودگاه پارکینگ داشت.
ممنون میشم به این مشکلات نظر بدین ❤
همچنان منتظر سینری عظیم امام هستیم [loveiran]
با تشکر آروین
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
9 سال پیش
ارسال شده توسط : arvinbugatiking 

درود بر همه عزیزان
با سپاسگزاری فراوان از سینری امام و همچنین تیم سازنده آن
من در بالا آمدن fsx سه نقطه ضعف پیدا کردم اول خدمت شما عرض کنم من از ترافیک ICE AI استفاده میکنم.
1) وقتی شبیه ساز بالا می آید و اگر crash روشن باشد در نزدیکی گیت ها اخطار کرش میدهد ولی در دیگر نقاط خیر.
با تشکر آروین

درود بر شما
در مورد بحث ترافیک های شبیه ساز چون از نظر بنده این ترافیک ها غیر واقعی و غیر حرفه هستند ، اصلا اعتقادی بهش ندارم ، در نتیجه نظری هم ندارم.
راستش فضای ترمینال اونقدر بزرگ نبود که بتونم مشکل فاصله را حل کنم ، در واقع برای تنظیم جت وی این فاصله به این صورت است .

2) چون من از ترافیک ذکر شده استفاده میکنم یک b747-sp که تکسچرش مشکی است را ملاحضه کردم و این واقعا مرا اذیت میکند.](*,)
با تشکر آروین

بحث ترافیک 👏 👏من خودم یک ثانیه پرواز های انلاین تخت شبکه های جهانی به هزار ساعت آفلاین پریدن ترجیح میدم .
747اس پی به عنوان هواپیمای استاتیک در سینری ادد نکردم ، پس احتمالا همون ترافیک خودتون هست که دچار مشکل شده .

3)من از ORBX استفاده میکنم ولی در این سینری نردیک باند 29 جاده ها واضح نمی باشد اما در سینری قبلی هم جاده ها واضح بود و هم در فرودگاه پارکینگ داشت.

بنده هم از پکیچ اوربکس 1.10 استفاده میکنم اما مشکل فوق رو ندارم

نکته پایانی : به شخصه خودم از ADE انتظار خروجی بهتر از این رو هم نداشتم .....
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
9 سال پیش
در مورد بحث داشتن پارکینگ خودرو ها ، دقیقا یکی از مشکلات سینری همین آبکجت هایی بود که به صورت سرسام آور اضافه شده بودند ، من میتونستم این کار رو بکنم اما فکر کاهش فریم ریت به دلیل وجود آبکجت های مشابه رو چه کنم ، اگه قرار به افت فریم ریت بود که همون سینری قبلی رو استفاده میکردیم