Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان شروع کننده موضوع
8 سال پیش
دوستان سلام یه پیشنهادی دارم اونم اینکه بچه های وتسیم وبچه های ایواو بیام یه قرار بگذاریم یک پرواز بسیار بسیار مشتی بگذاریم از جده به امام یا بالعکس

دلیل اینکه میخواهم دو شبکه ادغام باشند برای اینکه تعداد بیشتری پرواز کنیم اگر توی شبکه ایواو 10 نفر و وتوی وتسیم 10 نفر باشیم میشویم 20 نفر

برای اینکه ترافیک همدیگر را داشته باشیم بچه های وتسیم توی ایواو ثبت نام کنند و بچه های ایواو توی شبکه وتسیم خواهش اگر موافق هستید بیایی چاره ای بیاندیشیم
برای زمان حرکت و... درضمن می توانیم از کنترلر های کامل از 0 تا 100 استفاده کنیم از گراند تا.... سنتر@};- @};- @};-

قول میدهم لذتی ببریم که تا آخر عمرتون هچنین پروازی را فراموش نکنیم
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

دوستان سلام یه پیشنهادی دارم اونم اینکه بچه های وتسیم وبچه های ایواو بیام یه قرار بگذاریم یک پرواز بسیار بسیار مشتی بگذاریم از جده به امام یا بالعکس

دلیل اینکه میخواهم دو شبکه ادغام باشند برای اینکه تعداد بیشتری پرواز کنیم اگر توی شبکه ایواو 10 نفر و وتوی وتسیم 10 نفر باشیم میشویم 20 نفر

برای اینکه ترافیک همدیگر را داشته باشیم بچه های وتسیم توی ایواو ثبت نام کنند و بچه های ایواو توی شبکه وتسیم خواهش اگر موافق هستید بیایی چاره ای بیاندیشیم
برای زمان حرکت و... درضمن می توانیم از کنترلر های کامل از 0 تا 100 استفاده کنیم از گراند تا.... سنتر@};- @};- @};-

قول میدهم لذتی ببریم که تا آخر عمرتون هچنین پروازی را فراموش نکنیم

درود
اکثر بچه های ایرانی ایوایو بعد از حادثه فرودگاه جده ، پرواز و ورود به FIR عربستان رو به گونه ای تحریم کردند .... با این مسایل اخیر صد در صد این تحریم نیز بدتر خواهد شد ..... به شخصه خودم چند سالی هست که عبور از عرض جغرافیایی 25 درجه و 36 دقیقه شمالی به پایین تر در خاورمیانه را بر خود ممنوع کردم .....
پ.ن: نفس شبکه ایوایو آزادی پرواز در هر مسیر و به دلخواه خلبان است منتهی تا زمانی که قوانین شبکه نقض نشود ، به شدت مراقب تنش هایی باشید که احتمال رخداد آنها در این گونه پرواز ها وجود دارد و باز خورد منفی آن ابتدا برای خود خلبان و سپس برای شاخه ایرانی ایوایو است .

Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان شروع کننده موضوع
8 سال پیش
سلام مجدد
در ابتدا بگویم وتسیم هم شبکه ازاد هست که هر خلبان به طور ازادانه می تواند هر مسیر را بپیماید

در دوم باید بگوییم چه تنشی /شما خودت داری از الان تنش کارد پنیر بودن شبکه وتسیم وایواو را فراهم میکنی

در سوم ما ایرانی ها ازبعضی چیز هایی که در دسترس مان بیشتر هست فرهنگ استفاده کردن را نداریم پس من و شما و دیگر دوستان باید بیاییم مقدماتی فراهم نماییم که تنشی ایجاد نشود
TOMCATER
  • TOMCATER
  • 50.06% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

سلام مجدد
در ابتدا بگویم وتسیم هم شبکه ازاد هست که هر خلبان به طور ازادانه می تواند هر مسیر را بپیماید

در دوم باید بگوییم چه تنشی /شما خودت داری از الان تنش کارد پنیر بودن شبکه وتسیم وایواو را فراهم میکنی

در سوم ما ایرانی ها ازبعضی چیز هایی که در دسترس مان بیشتر هست فرهنگ استفاده کردن را نداریم پس من و شما و دیگر دوستان باید بیاییم مقدماتی فراهم نماییم که تنشی ایجاد نشود

من در مورد تنش بین شبکه ایوایو و وتسیم صحبت نکردم ، تنها در مورد ایوایو اظهار نظر کردم ، شبکه ایوایو به شدت روی قوانین خود سختگیر است و به هیچ وجه با زیر پا گذاشتن این قوانین کنار نخواهد آمد. این گونه پرواز ها چون پیش زمینه های سیاسی و ... دارند ، معمولا زمینه تنش خود بخودی دارند ...
پیشنهاد من پرواز داخلی بین دو شهر زیارتی داخلی هست ، یا چیزی مشابه با آن .....
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
8 سال پیش
سلام علیکم صادق جان

آقای سیف پور درست میفرمایند ، بنظر من بهتر بجای پرواز جده به امام پرواز ایکا نجف و بالعکس در فردا انجام بشه که هم پتانسیل بیشتری داره هم اینکه تنش زا نیست هم اینکه فکر نکنم محدودیتی درباره این پرواز وجود داشته باشه

البته الان که خیلی دیره 🤦