saam
  • saam
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان شروع کننده موضوع
8 سال پیش
دوستان یک مشکل اساسی که بدجوری اعصابم رو داغون کرده و درست هم نمیشه
موقعی که میخوام FMS رو اطلاعات بهش وارد کنم همه چیز اوکی و خوب پیش میره تا اینتکه میرسه به مرحلهDEP/ARR و وارد کردن اطلاعات SID/STAR دقیقا موقعی که مثلا فرودگاه مقصد تبریز OITT باند لندینگ رو انتخاب میکنم و میرم که STAR مناسب رو از لیست انتخاب کنم کلا شبیه ساز fatal error میده و خارج میشه و گند میزنه به تمام تنظیمات طاقت فرسای خود مدداگ و FS passenger و از همه مهمتر به اعصاب و روان من ...
خواهش میکنم کمک کنید چجوری میشه این لعنتی رو درست کرد؟؟؟
ممنون
mhkhoyfs
  • mhkhoyfs
  • 50.16% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
8 سال پیش
ارسال شده توسط : saam 

دوستان یک مشکل اساسی که بدجوری اعصابم رو داغون کرده و درست هم نمیشه
موقعی که میخوام FMS رو اطلاعات بهش وارد کنم همه چیز اوکی و خوب پیش میره تا اینتکه میرسه به مرحلهDEP/ARR و وارد کردن اطلاعات SID/STAR دقیقا موقعی که مثلا فرودگاه مقصد تبریز OITT باند لندینگ رو انتخاب میکنم و میرم که STAR مناسب رو از لیست انتخاب کنم کلا شبیه ساز fatal error میده و خارج میشه و گند میزنه به تمام تنظیمات طاقت فرسای خود مدداگ و FS passenger و از همه مهمتر به اعصاب و روان من ...
خواهش میکنم کمک کنید چجوری میشه این لعنتی رو درست کرد؟؟؟
ممنون

درود

دوست عزیزم مدداگ هیچ مشکلی نداره و یکی از کاملترین مدلهای شبیه ساز هستش شما مشکل را جای دیگه دنبالش بگردید بنده شخصا مدت 6 سالی با این مدل از مدداگ 2004 تا 2006 و 2010 کار کردم هیچ وقت باهاش مشکل نداشتم شما Navdata اون را هم آپدیت بفرمایید.
saam
  • saam
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان شروع کننده موضوع
8 سال پیش
navdata و همچنین SID/STAR رو از PMDG اپدیت کردم اما هنوزم کار نمیده