سوال نظرسنجی: آیا با ورود ایرانسیم به عرصه شبیه سازهای غیر هوانوردی موافق هستید؟ (نظر سنجی غیر فعال است)

مجموع: 47

OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار شروع کننده موضوع
7 سال پیش
ارسال شده توسط : amin 

ارسال شده توسط : OMIDSIM 

آیا درصورت فراهم آمدن درگاه بانک داخلی و پرداخت مبلغ بصورت ریال ، آیا شما حاضر به خرید نسخه کاملا قانونی ARMI PROJECT - TEHRAN IMAM KHOMEINI INTERNATIONAL AIRPORT OIIE با قیمت 35 هزار تومان هستید ؟!

بله

خیر

با سلام و تشکر بابت زحمات شما

آیا V3 P3D را نیز پشتیبانی می کند؟

سلام علیکم ، بله

نسخه FSX بر روی P3Dv.3 هم اجرا می شود اما بر اساس Review آقای طالبزاده از این سینری گویا در فنس ها و طراحی درخت های اطراف فرودگاه دچار مشکل است
captain mahan
  • captain mahan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
7 سال پیش

آیا درصورت فراهم آمدن درگاه بانک داخلی و پرداخت مبلغ بصورت ریال ، آیا شما حاضر به خرید نسخه کاملا قانونی ARMI PROJECT - TEHRAN IMAM KHOMEINI INTERNATIONAL AIRPORT OIIE با قیمت 35 هزار تومان هستید ؟!

بله

خیر

ــــــــــــــــــــــــــــــــ

تصویری ندیدم از محصول ؟؟[amazed] [amazed]
>> بلند آسمان جایگاه من است... <<
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
7 سال پیش
ارسال شده توسط : captain mahan 

بله

خیر

ــــــــــــــــــــــــــــــــ

تصویری ندیدم از محصول ؟؟[amazed] [amazed]

http://iransim.ir/forum/yaf_postsm18307_mnZrh-prwzy-frwdgh-mm-khmyny-twsT-Amri-Project-ry-h-shd.aspx 
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
7 سال پیش
با سلام خدمت عزیزان

ضمن تشکر میخواستم بپرسم خرید این سینری انجام پذیر است یا خیر چون من هم یه خرید قانونی رای دادم البته در حال حاضر این سینری را دارم و همانطوریکه دوست عزیزمان فرمودند این سینری در قسمت فنسهای اطراف فرودگاه مشکل داره و همچنین مشکلات فنی مثل موقعیت غلط DME مربوط به هر دو باند 29 راست و 11 چپ و چندتا مورد دیگر که همگی قابل حل هستند و دوستانی که دستی بر اتش دارند خیلی راحت میتوانند این مشکلات را برطرف کرده و از ان استفاده کنند.

در کل سینری زیبایی هست و فکر کنم همه دوستان عزیز از داشتنش لذت ببرند.
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار شروع کننده موضوع
7 سال پیش
با عرض سلام خدمت تمامی اعضا

متاسفانه تصمیم نهایی با توجه به رفتار غیر حرفه ای تولید کننده ، منتفی کردن نهایی تمام برنامه ریزی ها شد .
با این وجود کتابخانه مجازی شبیه ساز پرواز ایران از تمامی بینندگان این پیام خواهش دارد که از تهیه نسخه ی و غیر قانونی این محصول ، بصورت " دانلود " و علی الخصوص از طریق فروشگاه های داخلی که مشخصا برای کسب سود از طریق فروش محصولات شده ایجاد شده اند خودداری بفرمایند .