mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
7 سال پیش
سلام خدمت همه @};-

UserPostedImage

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی و فضایی ایران در تاریخ 4 تا 7 آبان 1395 در محل برج میلاد تهران برگزار می‌گردد. برای آگاهی بیشتر می‌توانید به تارنمای نمایشگاه به نشانی www.tehranairshow.com مراجعه نمایید.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
7 سال پیش
فقط 5 روز قبل از برگزاری نمایشگاه محل نمایشگاه رو از فرودگاه امام به برج میلاد تغییر دادن! حساب کنید چه وضعیتی برای غرفه داران و هماهنگی ها پیش میاد!
PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
7 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

فقط 5 روز قبل از برگزاری نمایشگاه محل نمایشگاه رو از فرودگاه امام به برج میلاد تغییر دادن! حساب کنید چه وضعیتی برای غرفه داران و هماهنگی ها پیش میاد!

سلام تورج جان

دقیقا من هم به همین دلیل ناچار شدم مطلبم رو ادیت کنم ، هیچ توضیح مشخصی هم برای این کارشون ندارن و کلا فضای برج میلاد بدرد یه همچین نمایشگاهی نمیخوره ، جالبه بدونی به خاطر همین نمایشگاه انتقادها به برگزاری نمایشگاه کیش هم زیاد شده ، و احتمال کنسل شدن نمایشگاه کیش هم زیاد شده
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
7 سال پیش
UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
7 سال پیش
سلام خدمت همه @};-

تو نمایشگاهای اینچنینی که در ایران برگزار میشه ، علارقم کیفیت پایین و عمدتا تکراری بودن و عدم حضور شرکتهای معتبر ، با ریز بینی و کنکاش میشه برسیهای خوبی کرد و نتیجه هم گرفت ، اگر این نمایشگاه درفرودگاه امام برگزار میشد ، از نظر حضور پرندهای مختلف و نمایش پروازی خیلی بهتر میبود .

تا روزهای آخر بعضی از غرفها تکمیل نبود و بعضی از اونها هم فقط یه تابلو داشت . محیط برج میلاد بدون در نظر گرفتن زیبایهاش بدرد این نمایشگاه نمیخورد . و غرفهایی بزرگتر از غرفه هواپیمایی آسمان به فروش وسایل اسباب بازی های رادیو کنترل اختصاص داشت

باز هم برگزار شدنش بهتر از نشدنشه [approve]