Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند شروع کننده موضوع
7 سال پیش
با سلام خدمت اعضا و دوستان عزیز و گرامی

UserPostedImage 
UserPostedImage 
UserPostedImage 
UserPostedImage 
UserPostedImage 
UserPostedImage 
UserPostedImage 
UserPostedImage 
UserPostedImage 
UserPostedImage 
UserPostedImage 
UserPostedImage 
UserPostedImage 
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
7 سال پیش
تصاویر زیبایست! این فرودگاه آبادان باید باشه، مشخصاتی که می بینم و موقعیت جغرافیایی اش اینطور نشون میده، البته بعضی چیزا در آن لحاظ نشده اما بازم جالبه! اگه آبادان باشه دایرکشن فایرفاتینگ اش اشتباهه و در امتداد مسیر برج و مقابل پایه روشنایی اول نیز یک آشیانه موجوده و کمی پایین تر ترمینالی موقت در حال ساخت. اما بانداش را خوب طراحی کرده! یکی از دوستان شاغل در این فرودگاه ترمینال و برج آن را با جزییاتی بی نظیر طراحی کرد برای شبیه ساز اما بدلیل حجم بالای کار از ادامه کار منصرف شد، اگه به این منظره اضافه بشه خیلی زیبا میشه.
البته چند جایی که تطابق نداره جناب صدری عزیز من فکر میکنم به علت همین آپدیت نبودن تصاویر گوگل ارت از این نواحی است!
اگه امکان داره لطفا لینک دانلوداش را در اختیار قرار بدید، با تشکر
UserPostedImage
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
7 سال پیش
بله ابادانه و متاسفانه من اطلاعات دقیقی از ساختمانهای فرودگاه ندارم اما اگر این اطلاعات در اختیارم قرار بگیره میتونم تصحیحش کنم لطفا ایرادات و موقیعت ساختمانها را بفرمایید تا بتونیم یک کار بی نقص ارایه کنیم

در مورد لینک دانلود هنوز کار تمام نشده و هنوز در هیچ سایتی اپلود نکردم اما برای تست میتونم به دوستانی که تمایل دارند تقدیم کنم

یک موضوع دیگه اینکه من چندین کار را با هم در دست اقدام دارم برای همین یک common library درست کردم که برای همه کارها مشترک باشه و حجمش زیاده اما فقط یکبار نصب میشه و کلیه کارهام از اون استفاده میکنند و این library تشکیل شده از ابجکتهای مجانی و همچنین از ابجکتهای مربوط به سینری های خریدنی که از همه طراحانشون اجازه گرفتم و از ابجکتها استفاده کردم.

مورد بعدی اینکه من در ساخت مدل هیچ تجربه ایی ندارم اگر از دوستان عزیز کسی در این مورد کمک کنه میتونیم یک سینری زیبا و با کیفیت تهیه کنیم و به اشتراک بزاریم
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
7 سال پیش
ارسال شده توسط : Reza_Sadri 

بله ابادانه و متاسفانه من اطلاعات دقیقی از ساختمانهای فرودگاه ندارم اما اگر این اطلاعات در اختیارم قرار بگیره میتونم تصحیحش کنم لطفا ایرادات و موقیعت ساختمانها را بفرمایید تا بتونیم یک کار بی نقص ارایه کنیم

در مورد لینک دانلود هنوز کار تمام نشده و هنوز در هیچ سایتی اپلود نکردم اما برای تست میتونم به دوستانی که تمایل دارند تقدیم کنم

یک موضوع دیگه اینکه من چندین کار را با هم در دست اقدام دارم برای همین یک common library درست کردم که برای همه کارها مشترک باشه و حجمش زیاده اما فقط یکبار نصب میشه و کلیه کارهام از اون استفاده میکنند و این library تشکیل شده از ابجکتهای مجانی و همچنین از ابجکتهای مربوط به سینری های خریدنی که از همه طراحانشون اجازه گرفتم و از ابجکتها استفاده کردم.

مورد بعدی اینکه من در ساخت مدل هیچ تجربه ایی ندارم اگر از دوستان عزیز کسی در این مورد کمک کنه میتونیم یک سینری زیبا و با کیفیت تهیه کنیم و به اشتراک بزاریم

بله زحمت کشیدید و کاره زیبایی انجام دادید، من اگه وقت داشتم برای آبجکت های 3D کمکتون میکردم، اما هر پروژه برای خودش کلی وقت میبره و حجم زیادی از کار برای طراحی ساختمان ها صرف میشه! شما هم کاره جالبی کردید که از آبجکت های دیفالت استفاده کردید، بهتر از هیچیه!
من برای فرودگاه آبادان میتونم کمکتون کنم، برای موقعیت ساختمان ها و تصاویر، حالا از اون دوستی که طراحی کرده میپرسم ببینم فایل ها را داره یا نه؟!
فرصت شد سعی میکنم تعدادی عکس براتون بفرستم.
لینک چارت ها ، البته موقعیت vor که شما قرار دادید درسته
فایر استیشن را رو به باند قرار بدید، خودروها رو به باند و تقریبا در جای اون ساختمان آبی در تصاویر، برای خودش برج هم داره
UserPostedImage
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
7 سال پیش
با سلام

ممنون دوست عزیز، ساختمان اتش نشانی را درست میکنم ، از نظر موقعیت VOR و بقیه عناصر اصلی مثل باندها تاکسیوی ها و .... همگی درست هستند فقط اگر لطف کنید ابجکتهایی را که گفتید دوستتون داره برام بفرستید خیلی ممنون میشم .@};-

جا داره همین جا از دوست عزیزم مجید اقای گل هم تشکر و قدردانی کنم که با راهنمایی های بسیار مفیدشون به من خیلی کمک کردند @};-