Farid110
  • Farid110
  • 54.82% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
The Virtual airline
پرسنل اکثراً خلبانهای واقعی مقیم فرانسه هستند.
Www.PilotOfPersia.Com

سلام
1-زبان انجمن فارسی هست لطفاً همکاری بفرمائید.
2-از درج چند ارسال با عناوین یکسان در بخشهای مختلف خودداری کنید.

ایرلاین مجازی پایلت او پرشیا PilotOfPersia.com
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
سلام دوست
چندتا سوال چرا اصلا ایرلاین پولی هست در صورتی که تمام برنامه ها و Addon ها به صورت مجانی در اختیار بچه هاست ؟
2-چرا به صورت ماهانه حق عضویت باید داده شه در صورتی که امکانات به صورت محدود نیست ؟! (البته به استثنای سکه)
3-چرا قیمت ها انقدر بالاست ؟!
4-دقیقا چطور امکاناتی در اختیار کاربر قرار می گیره ؟

ببخشید من اگه جسارتی کردم اما سوال شده بود برام اگه لطف کنید جواب بدین ممنون میشم تا سری بعدیم بپرسم 😛
Farid110
  • Farid110
  • 54.82% (معمولی)
13 سال پیش
سلام دوست گرامی
ابتدا عذر خواهی میکنم بخاطر استفاده ار انگلیسی بهر حال واسه درج آدرس سایت چاره ایی نبود
در پاسخ به نقد شما
من فقط جزیی از کادر روابط عمومی هستم وسیاست گزاری های سایت دست من نیست اما تا اونجایی که در جریان هستم پرسنل این سایت نیاز مالی ندارن دنبال کسب در آمد ازین طریق هم نیستن این اشتراک داره به این خاطر هست که علاقمندان واقعی جذب بشن و فکر نمی کنم مبلغ اونقدر بالا باشه که مانع اینکار شه و بیشتر خواستن متشکل از افرادی با مهارت بالا باشه چراکه کورد تایید وتسیم هست و اون ها بررسی میکنن
بعلاوه بعد است ثبت نام به خلبان یه افسر پروازی اختصاص داده میشه(خلبان واقعی) که گزارش پرواز های ارسالی رو چک میکنه
روند ارسال و تایید گزارش متفاوت هست با سایر ایر لاینها از طریق پسنجرز هستش
میبینید که نر افزار پسنجرز هم بصورت رایگان برای دانلود در اختیار دوستال قرار گرفته..
سایت امکانات زیادی داره که خوب متاسفانه همگی بعد از ثبت نام در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت و من از بیانشون در اینجا معذورم..
اگر سوال خواصی هست من در خدمت هستم
یا علی

Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
دوست من اصلا نظر من نقد ایرلاین شما نیست همونطور که گفتم سوالاتی هست که باید بپرسم ، الان هرکسی بخواد اقدامی انجام بده اول از روندش آگاه میشه .

بنده الان برای British Airways پرواز می کنم و باور کنید تمام اونچه رو که شما فرمودید FREE در اختیار ما میذاره . اما مساله اصلا مالی نیست مثلا در مورد گزارش پروازی که گفتید بوسیله یک خلبان تایید میشه ، سیستم سابق پارمیس ایر ابتدا بر اساس FSP بود پس میشه گفت در مورد گزارشات اون کاملا اطلاع دارم و اینو میدونم که 1-گزارش دقیقی تهیه نمی کنه 2-خوشبختانه خودش تحلیل گر خوبی هست
نمی دونم با FS flight keeper آشنایی دارید یا نه اگر داشته باشید حتما می دونید چرا من می گم گزارش دقیقی توسط FSP تهیه نمیشه !!! و عملا تحلیل یه خلبان واقعی زیاد در FSP کارایی نداره

نمونه گزارش بصری از FS flight keeper
UserPostedImage
UserPostedImage

درمورد علاقه حق کاملا با شماست اما این شارژ ماهیانه یا سالیانه رو توجیه نمی کنه می تونست فقط برای ثبت نام یک مبلقی گرفته شه !!!!
البته نظر شخصیه من هست که 24000 تومان برای یک سال اصلا معقول نیست .

در هر صورت انشالله که موفق باشید@};- بازم خدمتتون می گم هدف از سوال پرسیدن من نقد شما نیست و فقط سوالاتی هست که برای من پیش اومده
Farid110
  • Farid110
  • 54.82% (معمولی)
13 سال پیش
سلام امیر جان
قبل از هر چیزی ازینکه میبینم افرادی مثل شما هستند و فعالیت میکنند در این سطح بسیار خوشحالم و امیدوارم هیچ وقت دلسرد نشین...
شما اگر 200 تا سوال هم اینجا مطرح کنید اگر نقدی هم کنید من یکی خوشحال میشم و از نظرات دوستان چه مثبت چه منفی استقبال میکنم
راجع به مسثله مالی شاید به این خاطر که مسثول ایل امر خارج از ایران اقامت داره به محیط نت اینجا آشنایی کافی نداره نمی دونه خیلی اینجا باب نیست پرداخت ماهیانه یا اشتراک .و لی این سایت بعد از 2 سال مطالعه و توسط افرادی که خودشون در IVAO Aerosoft Captain Sim VATSIM ,British, US airways ,american airline,KLM Quantas
دستندر کار بودند راه اندازی شده من فک نمی کنم قضاوت سطح عملکرد سایت رو بدون وارد شدن تنها از روی صفحه اول انجام دادن خیلی منصفانه باشه
ضمنان امکانات بسیاری از قبیل PAx Cargo Champion ship&FS Charts Live Map Fs Keeper Fas Commander Fs planner Fuel programming&planner fullfunction aircraft ATC live ,shopping center,و خیلی از امکانات دیگر بعد از گذشتن مثلا دو ماه به سایت اضافه خواهد شدودلیلش هم این هست میباست میزان استقبال و عملکرد رضایت کاربران بصورت آزمایشی بررسی به تا بتونن بهترین سرویس رو اراثه کنن
این رو فراموش نفرمایید جناب پارسیان همه مثل شما مهارات و دانش بلایی ندارن و خیلی ها فقط مبتدی و مشتاق فراگیری هستند لذا ایجاد محیط تخصصی خیلی با محبوبت عمومی سازگار نمی شه
با تمام اینها این سایت چند خصوصیت بی بدیل داره اول اینکه از طرف پرسنل با هر کسی مطابق با سطح خودش برخورد میشه وعملکرد شما از لحظه ورود تحت نظر بوده لذا کاربران در سطحی که هستند هنوز می تونند مطالب پیشرفته تری فرا بگیرن چه بسا سایت هایی و یا منابع که متقاضی از خود منبع دانش بیشتری داشته و به مرور تکراری و زده شده مثلا با شما متفاوت با من برخورد می شه چنانچه عملکرد بالای داشته باشید برای شما پروسه پرواز تخصصی تر می شه
دوم اینکه بسیار بسیار بروز هستش به عنوان مثال حتی سرویس پک 2و2 ایرباس ایکس محصول Aerosoft در سایت لحاظ شده اینجوری بگم
در هر زمینه اییFs Dream Team,Wilco Captain Sim Aerosoft Mega Ariports Mega Scenery UTS GEX REX فقط منتظر آخرین بروز رسانی هستند
سوم اینکه دوستدارم لینک های نمونه در صفحه قدم به قدم مشاهده بفرمایید بغیر از اولی بقیه در youtube آپلود شده و کامنت هارو بخونید
هر کیس کامپیوتر اجرایی FlightSimulator Super Tweaked Over Clocked این سایت چیزی نزدیک به 7000$ هزینه داشته این نشان از علاقه هست!
تنها سایتی هست با 18 پرسنل شروع بکار کرده!
من همونطور که عرض کرده بودم خیلی کاره ایی نیستم اونجا ! ولی اونها اگه فکر نکردن که کسی هرینه اشتراک نمی ده و این اشکال شون گیرم که باشه
ولی این سایت رو تنها و مسلما برای پیدا کردن شما و افرادی مانند شما و به این قصد راه اندازی کردن ئ من ازین بابت اطمینان دارم
بازم میگم اونچه استنباط من هست سایت صرفا از روی علاقه داره اندازی شده خیلی حرفه ایی تر از اون چیزی که به نظر بیاد
هر نقطه نظری داشتین از مصاحبت با شما خسته نخواهم شد
یا علی