Farid110
  • Farid110
  • 54.82% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
فکر کردم خوبه که از اینجا خدمت سروران خودم چندتا از مزایای این خط هوایی رو عرض کنم:

اول اینکه آرمان و هدف اصلی پرشیا همراه موندن حفظ و با انگیزه نگاه داشتن متقاضی هاست
به این معنی که پرشیا همواره مشتاق هست شما هروز نسبت به روز قبل مجهز تر باشید!
ما روند عملکرد هر کدوم از خلبان ها مونو بدقت زیر نظر داریم چه اونهایی که حتی تا دیروز اسمی از فلایت سیمولاتور نشنیدند چه اونهایی که باهاش زندگی می کنند
برا همین مثلا وقتی خلبانها به صد نفر برسن دیگه تا یه مدت ثبت نام نداریم تا بتونیم تعداد فعلی رو کنترل کنیم
این باعث می شه ما بتونیم هر کسی رو که داریم یه جورایی پرورشش بدیم یه سیر آموزشی طی کنه
من روز اول اینجا اومدم گفتم ما تو پرسنل خلبان واقعی داریم ولی خوب دوستان این برداشت کردن که حضور پایلت ریل در بررسی گزارش پروازی که با اف اس پسنجرز ارسل میشه فایده ایی نداره
حال اینکه اون خلبان واسه اوندسته از خلبانانی اونجا هست که دیگه اف اس پسنجرز و سخت گیریهاش براشون سخت نیستند!
به این ترتیب خلبانی با این شرایط وارد مرحله جدیدی و ترک با نرم افزار جدیدی از پرواز خواهد شد که اونجا میتونیم تاثیر خلبان ریل رو ببینیم...
دوم اینکه ما پشتیبانی بینظیری داریم چون کارمون همینه!و سایت واسمون تفریح یا فوق برنامه نیست!
سوم اینکه ما هزینه های سنگینی (به نسبت) صرف تجهیزات برای دستیابی به بهترین نتیجه ها کردیم می تونید با مراجعه با سایت در صفحه فدم به قدم کلیپ ها رو (بغیر از اولی ) بقیه اپلود شده در یوتیوب مشاهده بفرمایید همینطور کامنت ها رو هم بخونید
و گروه نرم افزاری ما هروز در صدد تست بکارگیری و اپدیت نرم افزار هاشون و معرفی به متقاضیان هستند
چهارم اینکه ما در ارتباط با شرکت های مربوطه هستیم و انشا الله در آینده ایی نزدیک بصورت رسمی لوگوها رو هم در سایت قرار خواهیم داد
به جرئت اینو میگم پرشیا فقط و فقط به فلایت سیمولاتور میپردازه و اونو کاملا حرفه ایی دنبال میکنه با تمام توان رو سیمولاتور کار میکنن
پنجم اینکه یک خلبان پرشیا هرچی بالا تر بیاد واسش مزایا نیز بهتر میشه
ششم هم ساپورت کامل خلبانهاست که انشا الله با راه اندازی فروشگاه آماده شدن مقاله های بخش " برای حرفه اییها" راه اندازی وب تصویری
و مرکز ارتباطات تلفنی این مهم رو نیز دنبال خواهیم کرد

لذا از دوستان خواهش دارم نسبت به این هزینه اشتراک که هست بدبین نباشن ما دنبال زرنگ بازی نیستیم
صداقت عرض میکنم ما قصد کسب در آمد از اخذ اشتراک نداریم این هزینه ای که هست صرفا یه فیلتر برای جذب علاقمندان حقیقی هست قابل ذکر اینکه فقط هزینه سرور اختصاصی ما بیش از 200 دلار در ماه است
ما اومدیم که بمونیم اگه این بال کاعذی یاری کنه 😉

ایرلاین مجازی پایلت او پرشیا PilotOfPersia.com
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
متشکر از شفاف سازی @};-
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Farid110
  • Farid110
  • 54.82% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
سلام
امروز 50 روز از شروع به کار رسمی سایت PilotOfPersia
میگذره و 85 پایلت آن بورد داریم!🤣 امیدوارم بزودی بتونم همینجا بیام باز و عدد 850 رو بنویسم

ایرلاین مجازی پایلت او پرشیا PilotOfPersia.com
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
فکر کنم تا اونجایی که ذهن من یاری میکنه یک جور رکورد باشه!
PC Flight Simulation Geek Since 1998
faraz
  • faraz
  • 57.14% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
13 سال پیش
سلام
وقتی به صفحه خلبانان ما مراجعه کردم ، فقط 26 تا خلبان در لیست بود و متاسفانه من 58 تا خلبان دیگر را نمی بینم .

موفق باشید @};-
Let's see... altitude: 21,000 feet. Speed: 520 knots. Level flight. Course: zero-niner-zero. Trim and mixture: wash, soak, rinse, spin

حباب ها هميشه قرباني هواي درونشان مي شوند