Farid110
  • Farid110
  • 54.82% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
این پست رو زدم تا انشا الله اونایی هم که ما رو قابل نمی دونن در خدمتشون باشیم دورا دور در جریان وقایع و رویداد های جاری در ارلاین باشن
امیوارم مفید باشه
ایرلاین مجازی پایلت او پرشیا PilotOfPersia.com
Farid110
  • Farid110
  • 54.82% (معمولی)
12 سال پیش
باعث افتخاره اعلام کنم جناب آقای محمود کیانیان مسئول و کارگردان مسیرهای پروازی در ایرلاین بعد از ارائه مقاله ایی در زمینه جابجایی فولدر شیدر برای بهبود عملکرد سیمولاتور در قبال سخت افزار ها در ورژن ایکس از طرف سایت اوسیم مورد دعوت قرار گرفتن ...امیدوارم یه هماهنگی صورت بگیره ایشون بیان توضیحات بیشترو خودشون بدن...
boris
  • boris
  • 54.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
Farid110 نوشت:

این پست رو زدم تا انشا الله اونایی هم که ما رو قابل نمی دونن در خدمتشون باشیم دورا دور در جریان وقایع و رویداد های جاری در ارلاین باشن
امیوارم مفید باشه

اقا فرید قابل نمیدونن چیه؟ از ترس ابروریزی اونورها پیدامون نمیشه[dangerpc] ولی خبرها رو میخونیم خوشحال میشم که دوستان فعالند ما که با این FSP ارزو به دل موندیم نمره مثبت بهمون بده هر فرود برام 3000000$ دلار خرج میزاره برای تعمیر چرخها[flap] هر وقت نمره مثبت بگیرم توی فرود خیلی دوست دارم توی ایرلاین شما فعالیت کنم البته اگه قابل دونستید😊
Farid110
  • Farid110
  • 54.82% (معمولی)
12 سال پیش
boris نوشت:

Farid110 نوشت:

امیوارم مفید باشه

اقا فرید قابل نمیدونن چیه؟ از ترس ابروریزی اونورها پیدامون نمیشه[dangerpc] ولی خبرها رو میخونیم خوشحال میشم که دوستان فعالند ما که با این FSP ارزو به دل موندیم نمره مثبت بهمون بده هر فرود برام 3000000$ دلار خرج میزاره برای تعمیر چرخها[flap] هر وقت نمره مثبت بگیرم توی فرود خیلی دوست دارم توی ایرلاین شما فعالیت کنم البته اگه قابل دونستید😊

اختیار دارین
سخت افزار چیه مگه؟بگید شاید بشه بهتر کرد وضعیتشو؟
Farid110
  • Farid110
  • 54.82% (معمولی)
12 سال پیش
چت 24 ساعته و همیشه انلاین پایلت آو پرشیا در صفحه اول(ارتباط با مشتری) راه اندازی گردید