captain mahan
  • captain mahan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
11 سال پیش
سلام
والا من موندم چرا بعضی دوستان اینقدر ارادت دارن به ایران ایر !!!!
از نظر بنده ایران ایر در حال حاضر و تا وقتی که دولتی باشه رتبش تو ایران پایینه . ماهان ایر باشه اونوقت بگی ایران ایر؟؟ اون موقه زمان قبل انقلاب که هما در خاور میانه تک بود ، اره اون موقه هما برا خودش اسم و رسمی داشت اما الان که یه مشت ایرباس 300 رده خارج داره که هی تاخیر هم دارن ، 747 sp که دیگه نگو، 747 -100 -200 که یزمانی پرواز تهران نیویورک انجام میدادن هنوز دارن پرواز میکنن...!!الان هما دیگه خسته هست باید جوان بشه ؛ از قشم ایر یاد بگیره هرچند اونم هواپیماهاش که جدید اوورده دسته 2 هست ولی باز بهتره ایرباس 300 هست والا که رده خارجه...
درکل از نظر من ماهان ایر فعلا تو ایران سرآمد هست. البته اینکه میگم ایران چون فقط ایرلاین های ما فقط در ایران میشه بهشون رتبه داد وگرنه با ایر های خاورمیانه هم مقایشه نکنم سنگین ترم...
>> بلند آسمان جایگاه من است... <<
Majid
  • Majid
  • 53.86% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
11 سال پیش
سلام به همه دوستان
از نظر هواپیما شخصا:
A300-600
A320
F100
B747-300
ایرلاین:
Iran Air
Mahan

Ramin
  • Ramin
  • 53.78% (معمولی)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
با سلام به دوستان عزیزم@};-

یه مثل قدیمیه که میگه طرف از اسب افتاده از اصل که نیفتاده[oldman]

نباید یادمون بره که ایران ایر(هما) اولین ایرلاین رسمی ایران ودرزمان تاسیس(قبل از انقلاب) جزو یکی از ایرلاین های بروز و مدرن بوده [approve]

بهترین خلبانان این مرزوبوم بوسیله این ایرلاین به آمریکا رفتن وآموزش دیدن(خلبانی تجاری) 👏

متاسفانه با اعمال سیاست های نا درست از طرف افراد نالایق و سرازیر شدن افرادی از همین دسته وگروه به این ایرلاین شاهد افت بسیار شدید خدمات رسانی از گذشته تا به امروز بوده ایم](*,)

انشا الله با خروج این افراد و ورود افراد دلسوز ،وطن پرست ،با استعدادو با تحصیلات مربوطه از یکسو وازسوی دیگر ارتباط با کشورهای پیشرفته در جهان میتوان شاهد بازگشت اعتبار این ایرلاین بود\:d/

به امید روزی که مرغ هما نقش ببنده برروی دم جدیدترین هواپیماها[-o<

به نظر من محبوب ترین هواپیمای مسافربری بویینگ 747 اس پی و محبوب ترین شرکت هوایی در ایران Iran Air هستش درسته که بقیه هواپیماهای تقریبا جدیدتر دارن ولی خیلی مونده که جای این ایرلاین ملی و دوست داشتنی رو بگیرن[barareh]

UserPostedImage
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
11 سال پیش
ارسال شده توسط : captain mahan 

سلام
والا من موندم چرا بعضی دوستان اینقدر ارادت دارن به ایران ایر !!!!
از نظر بنده ایران ایر در حال حاضر و تا وقتی که دولتی باشه رتبش تو ایران پایینه . ماهان ایر باشه اونوقت بگی ایران ایر؟؟ اون موقه زمان قبل انقلاب که هما در خاور میانه تک بود ، اره اون موقه هما برا خودش اسم و رسمی داشت اما الان که یه مشت ایرباس 300 رده خارج داره که هی تاخیر هم دارن ، 747 sp که دیگه نگو، 747 -100 -200 که یزمانی پرواز تهران نیویورک انجام میدادن هنوز دارن پرواز میکنن...!!الان هما دیگه خسته هست باید جوان بشه ؛ از قشم ایر یاد بگیره هرچند اونم هواپیماهاش که جدید اوورده دسته 2 هست ولی باز بهتره ایرباس 300 هست والا که رده خارجه...
درکل از نظر من ماهان ایر فعلا تو ایران سرآمد هست. البته اینکه میگم ایران چون فقط ایرلاین های ما فقط در ایران میشه بهشون رتبه داد وگرنه با ایر های خاورمیانه هم مقایشه نکنم سنگین ترم...

با سلام من نه تعصبى دارم رو ايرلاين ايران ايرو ماهان اينا نه چيز ديگه فقط چند نكته مى خوام براى شما عرض كنم البته نظر شخصى بنده هستش فقط !!!
شما كه مى گى هما بياد از قشم اير ياد بگيره ، مى دونيد قشم اير از چه طريقى داره هواپيما وارد مى كنه ؟؟؟ البته از اين ١٦ تا فروند جديد ١٠ تاشون دوباره بر مى گردن ، اگر هر ايرلاينى بخواد از روش قشم استفاده كنه كه ايرلاين هامون فاسد تر از اين مى شن مى شن [attack]
[amazed]
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
11 سال پیش
با سلام . . .

بعضی از دوستان متاسفانه از روی بی اطلاعاتی و تعصب حرف میزنند که دلایل مختلف داره مثل:

کم سنی یا بی تجربگی , بی اطلاعاتی , تعصب , حرف دیگران و شایعات رو راحت باور کردن و . . .

ایران ایر بهترین ایرلاین کشورمون هست و کسانی که میگن ماهان یا ایرلاین های دیگه بهتره از روی بی

اطلاعاتی و تعصب این حرف رو میزنند یا توی کار یا در جامعه اوییشن ایران اکتیو نیستند مثل خلبانان -

مهمانداران - مهندسین پرواز و . . . ( که براتون دلیل میارم)

ماهان ناوگانش به روز تره و سن هواپیماهاش کمتره قبول , ولی این یک قسمت ماجراست . . .

بهترین نظم و مقررات رو ایران ایر داره و واقعا رعایت میکنه مثل: پیکاپ شدن کرو ممبر سر ساعت , کترینگ ,

رسیدگی به کلیه کارکنان شرکت چه پروازی و چه زمینی ولی تو ایرلاین های دیگه به این دقیقی و به این

منظمی نیست برید بپرسین و تحقیق کنین لااقل برای اطلاعات فردی خودتون . . .

مثل اون دختر خانم بی فکر و بی منطقی که به من میگفت هواپیماهای ایران همش تکون میخورن , بهش گفتم
ببخشید خانم محترم اصلا شما میدونین دلیل توربولانس یا تکون هواپیما چی هست و برای چی هواپیما اینجوری میشه که مفصل براش توضیح دادم و بهش گفتم همون باد و ابری که باعث توبولانس میشه هم تو خارج هست هم تو ایران و ربطی به هواپیما نداره مثلا تو ابرهای خطرناک چه Boeing 787 باشه چه فوکر 100 دوتاشون توربولانس دارن و تکون میخورن . . .