kamyar2
  • kamyar2
  • 0% ()
  • بال آهنی - آسمان یار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
با عرض سلام خدمت همه دوستان
دوستان من در ابتدا نسخه فارسي شده شبيه ساز رو داشتم و مسلمه كه هيچ نوع هواپيمايي روش نصب نميشد رفتم نسخه اصليو گرفتم اولين هواپيمايي كه ميخواستم اضافه كنم هواپيماي a340 ماهان بود خب فايله اصلي كه در پوسه airplanes ريختم فايل gauges هم باز كردم پوشه tom340 رو در پو شه gauges شبيه ساز ريختم محتويات پوشه effect رو هم در پوشه effect شبيه ساز ريختم وارد شبيه ساز شدم بدنه هواپيما كاملا خوب نشون داده ميشه ولي پنل هواپيما كاملا تاريكه و سياه نشون داده ميشه چي كار كنم درست شه لطفا كمك كنين
MAHDI MHR
  • MAHDI MHR
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
9 سال پیش
ارسال شده توسط : kamyar2 

با عرض سلام خدمت همه دوستان
دوستان من در ابتدا نسخه فارسي شده شبيه ساز رو داشتم و مسلمه كه هيچ نوع هواپيمايي روش نصب نميشد رفتم نسخه اصليو گرفتم اولين هواپيمايي كه ميخواستم اضافه كنم هواپيماي a340 ماهان بود خب فايله اصلي كه در پوسه airplanes ريختم فايل gauges هم باز كردم پوشه tom340 رو در پو شه gauges شبيه ساز ريختم محتويات پوشه effect رو هم در پوشه effect شبيه ساز ريختم وارد شبيه ساز شدم بدنه هواپيما كاملا خوب نشون داده ميشه ولي پنل هواپيما كاملا تاريكه و سياه نشون داده ميشه چي كار كنم درست شه لطفا كمك كنين

سرویس پک 2 و FSUIPC رو حتما نصب کنید البته FSUIPC به سیاه شدن پنل مربوط نیست ولی برای شبیه ساز ضروریه
kamyar2
  • kamyar2
  • 0% ()
  • بال آهنی - آسمان یار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
يه سوال سرويس پك دو با اكسلريشن فرق داره چون الان اكسرليشن نصبه
اگر اره بي زحمت لينكشو ميدين بهم
MAHDI MHR
  • MAHDI MHR
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
9 سال پیش
ارسال شده توسط : kamyar2 

يه سوال سرويس پك دو با اكسلريشن فرق داره چون الان اكسرليشن نصبه
اگر اره بي زحمت لينكشو ميدين بهم

خیر اکسلریشن شامل SP2 هم میشه
احتمالا مشکل از خود افزونه و یا اشتباه شما در کپی کردن فایل هاست

فکر میکنم پوشه هایی که باید در Guage کپی بشن رو ابتدا باید از حالت زیپ خارج کنید
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
9 سال پیش
سلام مشکلتون مربوط به خود افزونست