سوال نظرسنجی: آیا این روش هایی که در این تاپیک ذکر شده اند برای شما مفید بوده اند

مجموع: 40

OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
9 سال پیش
سلام حسین جان ...

SteveFX DX10 Scenery Fixer ورژن 2.3ــش رو نصب کردم . از لحاظ کیفیتی هم تاثیر چشم گیری داشت ....

ولی ...

با فعال بودن anti aliasing فریم ریت با اکستندد در سنری فوتوریل زاهدان که اصلا بار پردازشی autogen نداره فریم ریت به 7 رسید !!!

و با غیر فعال کردن آنتی آلیاسینگ ا فریم ریت به حالت سابق برگشت .

ضعف کارت گرافیک ؟؟؟؟؟؟

FPSDoug
  • FPSDoug
  • 50.12% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
9 سال پیش
ارسال شده توسط : OMIDSIM 

سلام حسین جان ...

SteveFX DX10 Scenery Fixer ورژن 2.3ــش رو نصب کردم . از لحاظ کیفیتی هم تاثیر چشم گیری داشت ....

ولی ...

با فعال بودن anti aliasing فریم ریت با اکستندد در سنری فوتوریل زاهدان که اصلا بار پردازشی autogen نداره فریم ریت به 7 رسید !!!

ضعف کارت گرافیک ؟؟؟؟؟؟

بله امید جان گرافیکت 20 گیگ پهنای باند داره دیگه چقدر ازش انتظار داری 7 فریم هم خوبه تو فوتوریل و DX10 [approve]
البته برای منم خیلی افت کرد فریم ریت اومد رو 10 اینا.. نمیدونم مشکلش چیه من گرافیکم از شبیه ساز زیادیم هست کلاً موتور شبیه ساز اصن به FPS دادن اعتقاد نداره بهتره خودمونو خسته نکنیم :|
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
9 سال پیش
ارسال شده توسط : FPSDoug 

سلام حسین جان ...

ولی ...

ضعف کارت گرافیک ؟؟؟؟؟؟

بله امید جان گرافیکت 20 گیگ پهنای باند داره دیگه چقدر ازش انتظار داری 7 فریم هم خوبه تو فوتوریل و DX10 [approve]
البته برای منم خیلی افت کرد فریم ریت اومد رو 10 اینا.. نمیدونم مشکلش چیه من گرافیکم از شبیه ساز زیادیم هست کلاً موتور شبیه ساز اصن به FPS دادن اعتقاد نداره بهتره خودمونو خسته نکنیم :|

جون به عزرائیل میده ، فریم به سیمر نمیده 🙂

alirezaspace
  • alirezaspace
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان
8 سال پیش
ارسال شده توسط : naras 

برادر منظور از فایل های root ?

منظور این فایل هایی هستن که Select شدن:

UserPostedImage

برادر من بک اپ نگرفتم حالا برای حذف این افزونه چیکار کنم؟
SOORI
  • SOORI
  • 50.04% (معمولی)
  • بال کاغذی
7 سال پیش
با درود و تبریک سال نو!
من تو این سایت تازه وارد هستم و نمیدونم هنوز این تاپیک چک میشه و فعال هست یا نه!
عکس های چند پست که باز نمیشن!
سوالی که من دارم این هست که FSX با سیستم بسیار قوی هم اون کیفیت و کارایی لازم رو ارائه نمیده!
با نصب افزونه ها و انجام توییک ها و تنظیم کارت گرافیک از کنترل پنل آن تا حد زیادی کیفیت رو افزایش دادم ولی چند مشکل هست!
1- FPS روی زمین و در فرودگاهایی مثل سیاتل از 15 بالاتر نمیره که کم هست!
2- آبجکتها مثل ساختمانها و درختها در شهرها دیر ساخته و لود میشن با اینکه در فایل FSX.cfg مقدار Raius رو به 9.5 هم افزایش دادم باز هم همین مشکل هست!
و اینکه FSX از قدرت سیستم استفاده نمیکنه به ویژه کارت گرافیک! البته با تغییر affinity در FSX.cfg تقریبن از توان CPU استفاده میکنه!
ما دو سیستم داریم که مشخصاتشون رو در زیر مینویسم، دوستان اگر راهنمایی و کمکی میتونند بکنند. ممنون میشم!
سیستم 1:
CPU: i7 6700 - 3.4GHz
Ram: 16GB DDR 4
MainBoard: MSI Z170A Gaming Pro
VGA: Nvidai GTX 1070 8GB GDDR5 Zotak
SSD Samsung 850 Evo
این سیستم به سه مانیتور 1080 وصل هست و دو تا SSD داره. یکی برای ویندوز و یکی برای FSX
و با اینکه حداکثر از 30 % توان GPU و 25% مقدار رم گرافیک استفاده میکنه ولی باز هم مشکلات بالا هست!

سیستم 2:
CPU: i7 920 2.97 GHz
Ram : 6GB DDR3 tripple channel
MainBoard Asus PT6 Delux V2
VGA: Nvidia GTX 570 1280MB GDDR5 Asus
HDD 160 GB & 320 GB Sata 7200RPM
این سیستم به دو مانیتور یکی 1080 و دیگری 720 وصل هست و مانند قبلی یک هارد برای ویندوز و دیگری برای FSX هست. و در این هم حداکثر از 40% مقدار رم گرافیک استفاده میکنه و در بعضی مواقع از توان GPU استفاده میکنه که FPS خوب هست و در مواقع دیگر مثل سیستم قبل همان مشکلات را دارد!
:-k