Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
ویدئوی مصاحبه با خلبان شهرزاد شمس یکی از خلبانان شرکت هواپیمایی آسمان

مشاهده آنلاین ویدئو 
دریافت ویدئو با حجم 17.5 مگابایت [/center]
PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
12 سال پیش
این مجریه بیش از حد بی ادبی ( وراجی - با عرض پوزش ) میکنه و انگار اصلا حالیش نیست یه خلبان جولوش نشسته . شاید اگر خانم شمس میدونست به چه مزحکه بازاری رفته هیچ وقت این کار رو نمیکرد.

باعث تاسفه مسخره کردن تا یه ارگان عمومی مثل صدا سیما کشیده میشه . خودتون قاضی باشین چه حکمی میدین

مرتیکه میگه مسافرا تو عمل انجام شده قرار گرفتن چون پول بلیت دادن . مسافری که به خاطر پول بلیت با جون خودش بازی کنه هر چی سرش بیاد حقشه

این بنده خدا رو جاهای دیگه هم دیدم دست انداختن . واقعا مایه شرمه ( فرق ما با جاهای دیگه دنیا )
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
گرچه دیگه برام مهم نیست ...گرچه انسانهای بی ارزش ،ارزش وقت گذاستن هم ندارن ،گرچه نمیخواستم دیگه بحث کنم راجب بهش اما چون دیدم تاپیک زدید گفتم یه ناله ای کرده باشم! [blackhee]

این متنی هست که در فیسبوق نوشتم (لحنش رو ببخشید دیگه، میخواستم خر خره اش رو بجوم با سخنان گهربارش):

نقل قول:

من کلاً با خانمهای خلبان مشکل دارم ... یجوری فکر میکنم حق مارو خوردن ... حالا مهم نیست چون حس درستی نیست تقریباً اما ...

یکی از خلبانهای ایران آسمان که (زن) هست اومده بود شبکه 3 (ماه عسل) ... ازش پرسیده شد آرزوتون چیه؟؟...با یه فیس و افاده ای گفت من کلاً توی زندگیم آرزو نداشتم!!

بابا بچه مایه ...بابا اعیوون ... بابا حسابی ... بابا فول آبجکت

رسماً انزجار خودم رو اعلام میکنم.... تو که آرزو نداشتی خیلی بیخود کردی اومدی خلبان شدی ، اونوقت امثال من که یه چشمشون اشکه و یه چشمشون به آسمون باید بشینن تو رو رو نگاه کنن و صدات رو روی اپروچ مشهد گوش کنن که با کلی اشوه مکالمه میکنی ... ببینم 2 تا آلرت گرفتی میتونی خودت رو جمع کنی؟؟؟

این هم کامنتها (با ذکر پیشه افراد ) :

A (یکی مثل خودم) :Samimane va mokhlesane movafegham

B (از پیشکسوتهای ایران ایر) : اولين سوالي كه كردم پرسيدم پارتيش كي بوده تا همين چند سال پيش دخترهاي مهماندار حق نداشتن برن كاكپيت چطور شد ايشان تونست بشه كمك خلبان فوكر١٠٠؟!!

C (یه مطلع!) :دو سه مورد دیگه هم بودن...تو ماهان...تو کیش ایر...حتی اونی که تو کیش ایر بود واسش کلاس تایپ خصوصی گذاشتن

D (نماینده حقوق بشر خانوما!!!) :تا چند سال پیش راننده خانم نداشتیم .یا کم داشتیم.ولی الان ماشاالا به شما فرصت نمیدن در ماشین باز کنید .داشته باشد چند سال دیگه رو باید برید با حسرت هواپیما تماشا کنید :))))))))))

E (خلبان پاراگلایدر) : man kolan moshkeli ba in masale nadaram,vali vaghti dishab didam ke gof alaghei be in kar nadashte o be esrare pedaresh khalaban shode kheiliiiii asabani shodam :| hala az hame ina begzarim sedaye aproche mashado az koja gosh mikoni?

F (یکی از ایرانسیمی ها!) : دقیقا ، تو برنامه پیام اضطراری یه زنه رو نشون می داد که کمک خلبان بود و وقتی استال کردن ، شروع کرد به جیغ کشیدن تا کنترل هواپیما ،‌ و سپس هواپیما سقوط کرد

G (کنترلر مهرآباد) : باید یه سفارشی به بچه های رادار مهرابادبکنم تا از 3 مایلی ایشون یک 747 رو رد کنند تاTCAS ایشون RA بگیره و بعد ایشون که آرزویی ندارن از خدا ارزوی ... بکنه تا بدون آرزو از دنیا نره. زن واینقدر افاده و ادا و.... چقدر مسخره بود.

H (همون G کنترلر مهرآباد) :حالا که از زنا دارن اینجوری استفاده ابزاری میکنند .ما هم چند تا کنترلر خانم تو ATC داریم که تو ایران تکند!!!!!!!!!.بر وبچه های کنترلردست بکار شید ... !!!! ما کنترلرهای مرد که پس از 4 سال به زمین وآسمون زدن ودیدن وکیل و وزیر و رییس جمهور و... تو مهراباد کاری از پیش نبردیم شاید این جماعت گره گشای کار مابشن.نظرتون چیه . به جامعه متخصصین کنترلرهای ترافیک هوایی شدیدا توصیه میکنم تو ماه رمضون رو این موضوع فکر کنن.نتیجه میده هاااااااااا

I (کنترلر مشهد) : آقــــــا یون کاملا موافقم. من خودم تا بحال چندین بار شده با این کمک خلبان های خانم رادیو کال که داشتم نتونسته درست جواب بده بعد سریع خود کاپیتان میکروفون رو گرفته آقــــــا یون فضــــــــا حت تا چه حــــــد؟ :)

J (همون G و H خودمون) : تحقیقات نشون میده یکی از مهییج ترین تفریحات آقایون در دنیانشستن وتماشای پارک دوبل خانمهاست

K ( همون I عزیز ) :ضن اینکه من لالن خلیبان عاشق میشناسم ir داره و با هزار جور وام و بدبختی با عشق تمــــــــــــام این دوره هارو گذرونده به جرات میگم از با سواد ترین و مجرب و حاذق ترین خلبانا هستند امـــــا به خاطر قسط و قرض هاشون و عدم پذیرش به علت عدم پول مفت و پارتی دارند رانندگی میکنند و غیره که شرمم میاد بگم ای خـــــــــــــدا!!!!!!!!!!!!!!!!

L ( یکی عین خودم) :در اعلام انزجار با شما همصدا می شویم

M (مهندس تعمیر و نگهداری) : ‎100% پارتی + پول داشته ..... زرشک پلو با تخم مرغ نخورده ببینه یعنی چی......مرفهین بی درد که میگن اینان!!!!!!!!

فکر میکنم کافی باشه ... 🤣

موفق باشند ...[flower]

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
12 سال پیش
سلام صادق

من اعتقاد دارم به این قشر باید احترام گذاشت چه زنش چه مردش نمیشه گفت بدون هیچ زحمتی رسیده به اونجا . سال ورودش هم مال زمانیه که اینجوری پارتی بازی نبوده
[approve]

قبول دارم یه عده زیادی تو کفن برن داخل لاین به عشق و آرزوشون برسن از جمله خودم . 😞 اینکه میگه مجبور شدم هم خیلی زشته

حالا زیاد سخت نگیرید . همیشه کنار ایشون یه کاپتان با تجربه مرد هست که سوتی ها رو جمع کنه[blackhee] . یکی از دوستانم تو این ایر لاین میگفت ایشون فراتر از کمک خلبان نمیره

ولی باور کنید بریتیش ایرویز به خلبانهای زنش مفتخره خودم 747 چهارصدیش رو دیدم .( لطفا به فرقهای پایه ای هم توجه داشته باشین ) البته این کجا و آن کجا به هرحال حفظ احترام واجبه که تو این گزارش 🤔 خبری ازش نبود
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
12 سال پیش
این دلقک (مجری) خجالت نمیکشه؟ 😲
احمق خیال کرده چک لیست ها واسه بازی و خنده هستش. [attack]
این دلقک (مجری) عادت داره در مورد چیزی که سرش نمیشه نظر بده و مسخره بازی در بیاره. [funcrazy]