B748
  • B748
  • 52% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
12 سال پیش
Ebrahim Sabih نوشت:

با سلام خدمت دوستان عزیز ، من با اینکه سیستمم رو بسیار قوی و به روز کردم ولی بازهم مشکلاتی در سیمیلاتور 2004 در محیط ویندوز سون هست که شامل:

1.درست اجرا نشدن Digital Aviation Fokker 70/100 و عدم درست نصب نشدن آخرین Update های این هواپیما ، البته دیگر هواپیماهای Flight 1 رو در ویندوز سون امتحان نکردم.

2.تداخل بسیاری از فرودگاه های شرکت Fly Tampa و حذف شدن خیلی از صحنه ها مثل: تاکسی وی ها ، بعضی ساختمان ها و...

3.مشاهده ی عمل نکردن بعضی از دستورات در سیستم ناوبری و رادیویی و عمل نکردن بعضی از دستورات در هواپیما مانند A/P و بعضی از کلید ها در مانیتور هواپیما مثل: CLS A340-500/600

و در کل فلای سیمیلاتور 2004 در ویندوز Xp بهتر جواب میده مخصوصا اگر میخواهید از Addon های خیلی پیشرفته استفاده کنید...[nono]

سلام،
یک بار در فروم Aerospacetalk نظرم رو در مورد کارايی ويندوز XP و Win7 در شبیه ساز گفتم ، آخر بحث کشید به دلخوری و اینکه دوستان را خدای نکرده متهم به دروغ گویی:-# و .... می کنم!

اما عزیزان من فکر می کنم این اصطلاح "جواب نمی ده!" یا "بهتر جواب میده!" جایش در یک فروم تخصصی و بهتر بگم در موضوعی که (منظورم دنیای هوانوردی و پروازه) حدس و گمان و استنباط و تجربه شخصی در آن کمترین جایگاه رو داره صحیح نیست. حتی اگر در دنیای شبیه سازش باشیم!
برای ادعاهامون دلیل بیاریم ، منبع و ماخذ ذکر کنیم ، بعد نه اینکه روی تجربه شخصی خودمون و حتی یکی دو تا از دوستانمون قضاوت کنیم چرا که خودتون بهتر از من می دونید مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری ده ها و شاید صدها دلیل عامل میتونند داشته باشند و در خیلی از مواقع مثلا مشکل نرم افزاری موجود ارتباط مستقیم به خود آن نرم افزار نداشته بلکه عامل سومی باعث مشکل میشه!

1) شخصا فوکر DA رو با آخرين آپدیتش (سرویس پک 2.5) که بعد از انحلال شرکت Digital Aviation و پوشش آن توسط Flight1 روی Win7 استفاده می کنم و کوچکترین مشکلی با آن ندارم. برای FS9 از win7 32bit و برای FSX از نسخه 64بیتی آن استفاده میکنم.

2) تمام Sceneryهای Flytampa البته با آخرين آپدیتهای آنها روی دو شبیه ساز FSX و FS9 با ویندوزهای ذکر شده نصب هستند. نه تنها مشکلی با آنها ندارم بلکه نصب GEX و REX و UTX هم اخلالی در آنها بوجود نیاورده است!

3) هیچکدام از مدلهای CLS رو ندارم ، لذا نظری ندارم ولی میزان عمق شبیه سازی سیستمها و کیفیت محصولات (میتونه باگها و مشکلات از این قبیل رو هم شامل بشه) این شرکت رو اکثر دوستان میدونند#-o که قابل دفاع نیست . (البته کیفیت External view مدلهای آن نقطه قوتش هست)

خوب می رسیم به مشکل Add-onهای خیلی حرفه ای با ویندوز 7 ، امیدوارم لطف کنید چند مورد رو با ذکر مشکل نام ببرید، فکر می کنم منظورتون PMDG , LDS , VRS , Carenado و امثالهم یا افزودنیهای , Aerosoft , FSDT, GEX , REX, UTX و ... نباشه!

برای اثبات ادعاهایم در موارد ذکر شده ذر صورت نیاز آماده ارائه Screenshot یا حتی فیلم از Scenery یا Add-on ذکر شده در موقعیت، view خاص .... هستم. خدا شاهده نه کارمند مایکروسافتم[-o< و نه طرفدار دو آتشه و یا وکيل آن، از همین شبیه سازهایش هم کم انتقاد ندارم ولی یک مقدار رو حساب تر اظهار نظرکنیم تا بیشتر کمک و راهنما برای دیگران باشه تا خدای نکرده....

روز بخیر @};-

Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
سلام استاد B748 !
میدونید چرا قضیه کشید به دلخوری؟ چون منظور افراد رو متوجه نشدید![approve]

این بنده خدا که ابراز عقیده نکرده که این متن سرکوبانه رو نوشتید...
با سیستمش مشکل داره،دوست داره مشکلش حل شه منتها نمیدونه چطوری😕 داره راهنمایی میگیره[approve]
خدای نکرده،به مقام شامخ شبیه سازهای هوانوردی که توهین نکرده!😲
مثلاً من خودمم با Fokker DA مشکل دارم، چه در FSX چه FS9 ! نگفتم که اونا فلانن که!
اون رو که نوشتند کلاً FS با Xp بهتره،نظر خودشونه به کسی هم تحمیل نشده! من هم نظرم به اینه که FS9 روی 7-64bit جوابگو نیست! چرا که به خاطرش مجبور شدم چند بار ویندوز عوض کنم به خاطر اینکه هیچکدوم از Addon ها عمل نمیکردند و مدام پیام خطا در سیستم میداد!

با عرض پوزش [bowing]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
B748
  • B748
  • 52% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
12 سال پیش
valkyrie نوشت:

با سلام
امروز وقتی داشتم از ژوهانسبورگ به تهران پرواز میکردم.حدود نیمساعت بعد از پرواز یک مرتبه صفحه مرگ (یا همون صفحه آبی معروف) اومد و بعد از نیم دقیقه دستگاه ریست شد.
بعد که شبیه ساز رو اجرا کردم.اون عکس معروف دی سی 3 اومد ولی بعد از پنج دقیقه صبر کردن داخل شبیه ساز نرفت.
دوباره شبیه ساز رو نصب کردم ولی بازم عکس دی سی 3 میاد و داخل شبیه ساز نمیره.
ممنون میشم کمک کنید

سلام ،
خوب مشکل شما دلایل متعددی میتونه داشته باشه:-k
من الان موارد زیر به ذهنم می رسه، اگر صلاح دونستید اعمال کنید شاید کمک کنه.

1- از فایل fs9.cfg خودتون یک backup جای دیگر هاردتون بگیرید بعد آنرا پاک کنيد. در win7 در مسیر :
C:\Users\YOUR NAME\App Data\Roaming\Microsoft\FS9
و در xp اگر اشتباه نکنم :
C:\Documents and Settings\\Application Data\Microsoft\FS9

بايد باشه. با اجرای مجدد FS9( اگر اجرا بشه) دوباره آنرا خواهد ساخت.

2- درايور کارت گرافيک تون (فرصت خوبيه که به آخرين نسخه ارتقاء بدید) رو uninstall و بعد از یک Restart دوباره نصب کنيد.

3- آخرين نسخه Direct X رو (اگه اشتباه نکنم ماله Jun-2010 باشه) را دوباره نصب کنید یا ارتقاء بدهید:
http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=8109 

4- اگر یک تست روی رم هاتون بگبرید بد نیست ، ب نرافزارهایی مثا Memtest یا ....

از نتیجه بی خبرمون نگذارید ، بازم اگه موردی به ذهنم رسید حتما در میون میگذارم.

موفق باشید@};-

valkyrie
  • valkyrie
  • 53.84% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
آقا ممنون شماره یک رو که اجرا کردم مشکل حل شد@};-
UserPostedImage 
UserPostedImage 
UserPostedImage
B748
  • B748