Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
البته اینی که میگم هیچ منبع و مدرکی نداره فقط شنیده های خودم بوده ولی گفته می شود دفعه قبل میمون به فضا پرتاب کردند ولی به جای میمون ، کباب میمون برگشت!😲
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
11 سال پیش
mehornet نوشت:

سلام

والا فکر کنم چون کلمه روسیه لالیکا هم تلفظ میشه البته اطمینان ندارم ولی اینجوریش رو هم دیدم 🤣 اتفاقا گفتم چقدر شبیه لالیگای اسپانیا شد😂 حا...لا

تمبر رو خوب اومدی تورج جان😊

و اما ربطش . حقیقتش برام سوال شد اگر روسا و چنتا کشور دیگه این کارو 60 سال پیش کردن واقعا لزومی داره دوباره ما هم جون یه حیون بی زبون رو بندازیم تو خطر 😕 که بگیم چی . شایدم اشتباه میکنم ولی برا روسها خیلی طول نکشید که پیرو این تحقیقات آدم فرستادن فضا . حالا ما چقدر فاصله داریم با پرتاب انسان به فضا 😎

اونم با نتایج علمی بدست اومده دنیا که دیگه نیاز به آزمایشهای تکراری و پر هزینه نیست .

بله تورج جان ... ما هم خبرش رو شنیدیم! ... راستی یه چیزی دیدم،توی چین یه کبابی سگ هست ... فکر میکنم اون میمونه رو باید میفرستادیم اونجا .. بابتش پول خوبی میدادن !

اما ازین چیزای حال بهم زن بگذریمم باید این نکته رو اشاره کنم که عملیات ارسال موجود زنده به فضا با شکست روبرو شد و ازونجا که ما همیشه خبر موفقیتمون باید جهان رو به لرزه در بیاره توی بوق نکردنش!!! ... اصلاً اینا به منار... شمارش معکوسمون که معروف شد! همونطوری علی علی استارت خورد رفت به بیکران آسمان![readdoc]
پیشنهاد میکنم اگه قراره یه بدبخت فلک زده ای رو پست پیشتاز کنن به ابدیت از یکی از همین اعدامیهای تجاوز و اینها یا همین آتش افروزان میانمار استفاده کنن که ثواب داشته باشه!
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
اصلاً اینا به منار... شمارش معکوسمون که معروف شد! همونطوری علی علی استارت خورد رفت به بیکران آسمان![readdoc]
پیشنهاد میکنم اگه قراره یه بدبخت فلک زده ای رو پست پیشتاز کنن به ابدیت از یکی از همین اعدامیهای تجاوز و اینها یا همین آتش افروزان میانمار استفاده کنن که ثواب داشته باشه!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آقا واقعا این شمارش معکوسه بد زد تو حال همه [attack]

حساب کن یه عده از مسئولین ایستادن شماره هم داره معکوس میشمره اوتومات با صدای بلند یدفه هنوز به صفر نرسیده موشکه رفت 😂 واقعا جای تعجب داره

آقایون چند لحظه سکوت کردن بعد یکی صلوات فرستاد

این مورد جاهای دیگه هم اتفاق افتاده که شامل زود عمل کردن یا اصلا عمل نکردن هم بوده .

ایشالا درست میشه . هنوز تازه کاریم