Mohammadmahdi_SH
9 سال پیش
بعضی وقت ها برای منم این مشکل پیش میاد ولی فکر کنم باید از یه ارتفاعی بالاتر بری تا روشن بشه.یا یه بار در حال اوج گرفتن حواسم نبود سرعت خیلی کم شد هواپیما رو حالت استال رفت بعد که خودم با جوی استیک درستش کردم (توجه کنید وقتی با جوی استیک کنترل رو میگیرید خود به خود اتوپایلت خاموش میشه) دیگه اتوپایلت روشن نشد:-k
در کل یه مقدار گیر داره که ممکنه به نوع ی که استفاده میکنیم باشه😄
Queen of the Skies
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
9 سال پیش
ارسال شده توسط : OMIDSIM 

صبح همه ی دوستان بخیر .

حقیقت چند وقتی هست که این پرنده رو نصب کردم ولی به خاطر مشکلاتی که الان خدمتتون عرض میکنم نتونستم باهاش پرواز کنم والان به قول گفتنی کاسه صبرم لبریز شده ... امیدوارم دوستان بتونن کمک کنن .

- بعد از تنظیم V Speed ها از اف ام سی هنوز نمایشگر no v spd رو نشون میده و هیچ کدوم رو وارد نمیکنه

- خلبان خودکار این پرنده فقط روی زمین روشن میشه و به محض جدا شدن چرخ دماغه فعال کردن اون غیر ممکنه میشه !!!!

مشکل از کجاست دوستان؟

UserPostedImage 

هیچ کدوم از دوستان راه حلی برای این موضوع ندارند ؟
FPSDoug
  • FPSDoug
  • 50.12% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
9 سال پیش

صبح همه ی دوستان بخیر .

حقیقت چند وقتی هست که این پرنده رو نصب کردم ولی به خاطر مشکلاتی که الان خدمتتون عرض میکنم نتونستم باهاش پرواز کنم والان به قول گفتنی کاسه صبرم لبریز شده ... امیدوارم دوستان بتونن کمک کنن .

- بعد از تنظیم V Speed ها از اف ام سی هنوز نمایشگر no v spd رو نشون میده و هیچ کدوم رو وارد نمیکنه

- خلبان خودکار این پرنده فقط روی زمین روشن میشه و به محض جدا شدن چرخ دماغه فعال کردن اون غیر ممکنه میشه !!!!

مشکل از کجاست دوستان؟

UserPostedImage 

امید اگه خیلی 738 دوست داری iFly بگیر، چیزی از PMDG زیادتر نداشته باشه کمتر نداره [approve]
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش

صبح همه ی دوستان بخیر .

مشکل از کجاست دوستان؟

UserPostedImage 

سلام به شما @};-

شما تمام تنظیمات مربوط به fmc رو انجام میدی ؟ چون اگر این کار روکامل نکنید نشوندهندها به درستی کار نمیکنن و ap هم همیطور . قبل از تنظیمات سرعت که v1 ، vr و v2 هست باید دما و تریم ستینگ انجام بشه و بعد سرعتها به صورت اتوماتیک در fmc و بعد هم در دیسپلی نمایش داده میشه .

mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش
سلام خدمت تمام دوستان ایرانسیمی @};-

لطفا با دقت به فیلم زیر توجه کنید و در صورت لزوم اونو دانلود کنید تا با قسمت عمده کار با fmc 737 pmdg آشنا بشید و حتما با فرودگاهای مختلف چک کنید . ساده و آموزندس ، فقط یه مقدار صداش مشکل داره که بهتر ولوم صدا رو زیاد کنید .

البته ریزه کاریهای دیگه ای هم میمونه ولی در همین اندازه هم میدونم قسمت زیادی از سوالات شما پاسخ داده میشه . اگر نمونه فارسی بهتر پیدا کنم آپ میکنم .

[APARAT]http://www.aparat.com/v/Yk41e[/APARAT]

با تشکر از تهیه کننده ودیو 😄