OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
سلام بر تمامی دوستان گرامی .....
خوب نمیدونم اطلاع دارید یا نه ولی 2 - 3 روز هستش که با دوستان داریم بحث تاسیس یک لاین مجازی توسط دوستان ایرانسیمی رو میگریم .....
حقیقت امر موضوعات نظیر اینکه لاین مجازی برای چه ایرلاین باشه ...... ویا مسائلی وسختی ها طراحی تکسچر ..... و طراحی وبلاگ رو داشتیم.......
البته حتی خط دوم نوشته ی من بشدت ناقص هست (چه برسه به خط سوم )
حالا دوستان نظراتشو به صورت سطحی و کلی بیان کنند تا ازش به عنوان یک مقدمه استفاده بشه وبعد بریم سر مباحث جزئی تر
روز خوش @};-
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
خوب دوستان بنده تا همین جا هم بابت تشکر دوستان از مطلب بنده که قطعا نشانگر حمایت هستش از این طرح تشکر میکنم ........
خوب حالا که 6 نفر نظر خودشون را با این تشکر ها نشون دادند پس قطعا دوستا دیگر نیز شاید از این طرح بدشون نیومده باشه وچه بسا پشتیبان وهمراه ما در این راه باشند وصرفا تشکر 6 نفر نشون گر فقط 6 نفر از جامعه ی بزرگ ایرانسیم نیست ......
خوب از این حرف ها بگذریم من از دوستان واقعا میخوام که مطلب بگذارند تا پویایی بیشتر ایجاد بشه و بالطبع با گرم شدن بحث دیگران نیز ترغیب به شرکت در بحث شوند
خوب دیگه من هم متاسنفانه توانایی خلاصه نویسی هم ضعیفه(تو انشا هم هیچ وقت نتونستم خوب خلاصه نویسی کنم ) و واقعا نمیتونم بهتر از این فواید شرکت دوستان در بحث بلکه با قرار دادن پست بگم .....
دوستان بسم الله ....
(یعنی وقتی بسم الله گفته شد دیگه هم باید بیان سر سفره ) << تشبیه سفره به بحث >> [blackhee]
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار
10 سال پیش
ارسال شده توسط : OMIDSIM 

خوب دوستان بنده تا همین جا هم بابت تشکر دوستان از مطلب بنده که قطعا نشانگر حمایت هستش از این طرح تشکر میکنم ........
خوب حالا که 6 نفر نظر خودشون را با این تشکر ها نشون دادند پس قطعا دوستا دیگر نیز شاید از این طرح بدشون نیومده باشه وچه بسا پشتیبان وهمراه ما در این راه باشند وصرفا تشکر 6 نفر نشون گر فقط 6 نفر از جامعه ی بزرگ ایرانسیم نیست ......
خوب از این حرف ها بگذریم من از دوستان واقعا میخوام که مطلب بگذارند تا پویایی بیشتر ایجاد بشه و بالطبع با گرم شدن بحث دیگران نیز ترغیب به شرکت در بحث شوند
خوب دیگه من هم متاسنفانه توانایی خلاصه نویسی هم ضعیفه(تو انشا هم هیچ وقت نتونستم خوب خلاصه نویسی کنم ) و واقعا نمیتونم بهتر از این فواید شرکت دوستان در بحث بلکه با قرار دادن پست بگم .....
دوستان بسم الله ....
(یعنی وقتی بسم الله گفته شد دیگه هم باید بیان سر سفره ) << تشبیه سفره به بحث >> [blackhee]

برادر من که تشکرم رو حذف کردم
[funcrazy] تاسیس یک ایرلاین مجازی ؟؟ من فکر می کنم فعلا نیاز نباشه .
لطفا بیشتر تحقیق کنید [merci]

UserPostedImage

UserPostedImage
CATC Pilot
  • CATC Pilot
  • 50.08% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
10 سال پیش
سلام ؛

وقتی بحث ایرلاین مجازی میشه باید یک بررسی درباره همین چندتایی که هستند داشته باشید و نتیجه بگیریم "آیا ما هم باید یکی تأسیس کنیم؟".

دو الی سه تا که همنام ایرلاینهای کشور هستند و این نوعی تبلیغ برای جذب عضو هست ولی چه حاصل؟
مابقی هم که هدف خاصی رو دنبال نمیکنن ...

اگر برای ایرانسیم اینکار انجام بشه فکر نمیکنم بد باشه چون یک رقابت دوستانه ای در بحث پرواز میان افرادیکه در انجمن با هم گفتگو میکنند پیش میاد و میتونه جالب باشه اما به شخصه از این قضیه زیاد استقبال نمیکنم چون براه اندازیش زمانبر هست و از طرفی شخصاً حوصله توجیه اون شخص محترمی که بیاد توی صفحه اجتماعیش در مورد اطلاعات شخصی و شغلش بنویسه "Work as Pilot At Iransim Airways" رو ندارم ... چون نوعی آبرو بری هست!

از طرفی این ایرلاینهای مجازی بجز تفریح چندتن از دانشجویان مراکز آموزشی هیچ نکته مثبتی نداره که صد البته یکی از ایرلاینها در گذشته دیسیپلین خاصی رو دنبال میکرد که مدت زیادی هست که اون رو از دست داده که اگر باقی میموند نکات مثبتی داشت ...
یکی از نکات منفی اینونه ایرلاینها همون هست که طرف با ریت و یونیفرم توی خیابون راه میره (همینطوری همه خلبان شدن ، شما دیگه هیزم نذارید زیر این آتش جوگیری!)

لذا رأی بنده حقیر ممتنع هست 😶

وقت بخیر@};-

Every takeoff is optional. Every landing is mandatory
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
10 سال پیش
سلام

تاسیس ایرلاین توسط کاربران ایرانسیم ایده خوبیه ولی تاسیس ایرلاین به نام ایرانسیم به دلایلی مناسب نیست.میتونید اسم های دیگری انتخاب کنید.
اما فکر می کنم در حال حاضر به قدر کافی ایرلاین مجازی ایرانی وجود دارد.شاید بهتر باشه اینها قوی تر بشوند تا اینکه یک ایرلاین ضعیف دیگر فعال بشه.
PC Flight Simulation Geek Since 1998