Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
9 سال پیش
UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

PC Flight Simulation Geek Since 1998
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
9 سال پیش
سلام به همه دستان @};-

تورج جان من هم مفتخر شدم همراه این پرواز تاریخی باشم و خدایی عالی بود خیلی خوب ، اینکه توش سخت گیری وجود نداشت ( در حدی که ایمنی بهم نخوره ) بسیار عالی بود . خلبانهای این پرواز مانورهای جالب میدادن ، که گردشها با بنک بالا و استفاده از رادر و ایجاد فشار جی مثبت و منفی ( بال بال زدن این غول آهنی و وینگ فلکسیبلتیش خیلی قشنگه ) از نمونه هاشه که همه رو به وجد میاورد . خلبان این پرواز کاپتام مقدم یه کیس تاچ حرفه ای هم کرد که نشون دهنده مهارت ایشون و شناختشون از این پرندست 😝

نکته جالب در این پرواز اینه که هیچ کس سر جاش نبود و همه در حال رفت آمد بودن ، دم بوئینگ گرم آب از آب تکون نخورد و فکر کنم خلبان تغییر ممتد cg رو حس میکرد و البته جبران ، دم ایشون هم گرم که کارش درست بود و همه خدمه پرواز =d>

همراه این پرواز فکر کنم 130 تا مهمون خارجی بود که جدا از سراسر دنیا اومده بودن ( آلمان ، ژاپن ، استرالیا ، فرانسه ، آمریکا ، اکراین ، روسیه ، چک ، امارات ، چین ، انگلیس ، و ... ) این خودش برای ما شگفت آور بود که طرف به عشق این پرواز 16000 کیلومتر راه اومده بود و 3000 دلار خرجش شده بود !!! خب عشقه دیگه [barareh]

کاپتانهای زیادی در این پرنده خاص حضور داشتن از جمله کاپتان پورقناد . که با محبت خاصی به صدها نفر امضا داد و هم صحبت شد . کلا همه چی عالی بود .

احتمالا حاشیه های این جریان رو هم بنویسم 😊

یه کلی فیلم و عکس دارم که اونایش که منحصر به فرد هست رو قرار میدم .جای همه خالی بود بعضی از دوستان اعتقاد داشتن این جریان 7 ساعته به کل نمایشگاه کیش میرزید . ایران ایر پذیرایی خوبی انجام داد هر چند میتونست بهتر باشه و هدایای خوبی هم به کل شرکت کنندگان این پرواز داد . من از مسئولین در این مورد تشکر میکنم .

UserPostedImage  

UserPostedImage  

UserPostedImage  

UserPostedImage  

UserPostedImage  

UserPostedImage  

Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
9 سال پیش
عالی بود محسن جان.واقعاً تاریخی بوده 👏 [bowing]
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
9 سال پیش
این هم ویدئو پرواز از Lars Hentschel 

[APARAT]http://www.aparat.com/v/Agfdk[/APARAT]

Mohammadmahdi_SH
9 سال پیش
واقعا کار جالبی انجام دادن و حسابی به دوستداران این غول بی مانند خوش گذشته فقط حیف که من و دوستانی مثل من موقعیتش پیش نیومد که اونجا باشیم😁
این کلیپ آخر از همین پرواز بوده؟؟تو کلیپ 3-4 تا 747SP دیده شدن:-k
Queen of the Skies