capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
6 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

دقیقاً امیر جان مشکل همون مدیریت هست که نابودمون کرده.هر جا بری تو هر کار تیمی ظرف 6 ماه (در بهترین شرایط!) میزنن به تیپ هم.
من حقیقتش اینقدر از این بی حمایتی ها دیدم که واقعاً دیدم منفی شده و هیچ امیدی به بخش دولتی از هیچ لحاظی ندارم.فقط اگه چوب لا چرخ نذارن واقعاً کافیه.

با اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران صحبت کردی؟ همه جور شرکت داخلشون هست.از روکش صندلی هواپیما بگیر تا موتور جت.

خیر با صنایع هوایی و همچنین اون پژوهشکده برای همکاری صحبت نکردم، چون بطور حتم کار پای اونا تموم میشه! فقط برای فروش اش با چند جا صحبت کردم، حتی شرکت ثبت کردم، برند و مالکیت معنوی اقدام کردم، تازه معاونت پژوهشی دانشگاه ازم شاکی شد چرا اسم ما را ذکر نکردی! (دریغ از یک ریال کمک مالی تا به اکنون). فقط میگن صبر کن شرکتت دانش بنیان بشه بعد یه دفتر بت میدیم حمایت میکنیم و از اینجور حرفا، آخه دفتر برا چیمه! باید تیم 3 نفره باشی (دو نفر دیگه از کجا بیارم؟) البـــــته اینم اینجا بگم من جاهایی که گیر میکنم از دوستی خارجی فعال در ضمینه سیستم های برق هواپیما کمک میگیرم!
بردهای چاپی را فرستادم چین چاپ بشه، انشالله تا آخر رمضان بدستم میرسه! (شرکت های داخلی زیر 1 متر مربع چاپ نمیکردن و گرون بودن!)
درست میگید چوب لا چرخ نذارن خودش کافیه!
UserPostedImage
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
6 سال پیش
سلام دوباره به دوستان عزیز
مدتی بود که پایگاه ایرانسیم از دسترس خارج شده بود (که البته رضایت بخش هیچ یک از ما نبود)
به هر حال در این مدت سعی کردم به نحوی دوستان علاقه مند را در جریان پروژه تولید تجهیزات اویونیک داخلی قرار بدم و همچنین کار را تا حدودی گسترش دادم، بردهای PCB پس از سفارش و چاپ از کشور چین رسید و تصاویراش را میتونید در کانال تلگرامی که به منظور معرفی و مشاهده توسعه محصول ایجاد شده، ببینید.
بجز efis , ems ایده و مدل سازی اولیه تجهیزاتی چون ADI و Lighing Kit هم انجام شده، خیلی دوست دارم دعوت به همکاری بزنم اما هنوز نمیدونم کار تا چه حد پیش میره، تا جایی که امکان داشت سعی در توسعه و برند سازی داشتم. فکر نمیکنم محصول نهایی تا 2 ماه دیگه آماده بشه بنابراین به نمایشگاه هی هوایی مانند MAKS نمیرسه اما شاید پس از تکمیل در مجلات هوایی آگهی معرفی بدم، امیدوارم که مورد استقبال قرار بگیره و صاحبان صنعت پرنده های فوق سبک نیز مشتاق باشن.

لینک کانال تلگرام برای جزییات بیشتر برای دوستان علاقه مند به روند پیشرفت کار (و شاید همکاری نزدیک با اهل فن)
https://t.me/benlav/48 

صفحه برند در سایت های ویکی پدیا و لینکدین

ویکی پدیا

لینکدین 
UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
6 سال پیش
امیر جان بابت ثبت راه اندازی شرکت تبریک میگم.
صفحه ویکیپدیا هم جداً لایک داره.انشالله حتماً موفق میشی
PC Flight Simulation Geek Since 1998
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
6 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

امیر جان بابت ثبت راه اندازی شرکت تبریک میگم.
صفحه ویکیپدیا هم جداً لایک داره.انشالله حتماً موفق میشی

خیــــــلی ممنون، مشتاق خبری از شما بودیم، مدتی نبودید ...
در هر حال سپاس از حمایت های خوبتون ...
بله کار برندسازی را شروع کردم، اما هنوز در تامین بودجه کمی مشکل هست، تعدادی از اهالی هوانوردی عمومی نیز ابراز خشنودی کردند.
خدارا شکر، کار از تایید استانی دانشگاه آزاد گذشته (یه 1000 سختی) و نمیدونم چه نیاز به تایید سازمان مرکزی هست که الان طرح را به آنجا ارجاع دادن، برای مبلغ ناقابل 5 تا 7 میلیون طرح اولیه ... (این باعث طولانی شدن پروسه میشه)
خیلی دوست دارم دوستانی که برنامه نویسی میدونن یا اگر هواپیمای فوق سبک دارن برای همکاری و تست به من پیام بدن ...

در تلگرام به آ دی
VANS_RV7@
UserPostedImage
capt.persis
  • capt.persis
  • 54.86% (معمولی)
6 سال پیش
EFIS | AHRS
After months of hard working, finally we reached a stable concept for our future release product

تـــــــلگـــرام برای پیـــگیری بیشتر و جزییات

UserPostedImage

UserPostedImage