Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
با سلام به دوستان گل
من اكثر اوقات با ايرباس ٣٢٠ پرواز ى كنم و به راحتى مى تونم از fms اون استفاده كنم ولى براى پرواز با ٧٣٧ مشكل دارم و پس از وارد كردن وى پوينت ها و طرح هاى ورودى خروجى ، در هنگام پرواز LNAV فعال نمى شه
دوستان مى تونن روش اصولى كار با fmc رو بهم بگن ؟؟
اين دكمه ى Active جريانش چيه؟؟
كسى لينكى داره از كار با fmc 737PMDG??
با تشكر @};-
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
ارسال شده توسط : Cpt.ziaie 

با سلام به دوستان گل
من اكثر اوقات با ايرباس ٣٢٠ پرواز ى كنم و به راحتى مى تونم از fms اون استفاده كنم ولى براى پرواز با ٧٣٧ مشكل دارم و پس از وارد كردن وى پوينت ها و طرح هاى ورودى خروجى ، در هنگام پرواز LNAV فعال نمى شه
دوستان مى تونن روش اصولى كار با fmc رو بهم بگن ؟؟
اين دكمه ى Active جريانش چيه؟؟
كسى لينكى داره از كار با fmc 737PMDG??
با تشكر @};-

کار با FMC مخصوصاً مدلهایی که در بوئینگ نصب شده نیاز به مطالعه داره و با آزمایش و خطا خیلی دشوار و وقت گیر هست.بهترین منبع برای PMDG راهنمای خودش هست که بصورت PDF نصب میشه.
یک سری ویدئو هم هستند در یوتیوب که کار با FMC رو آموزش میدن ولی اونهایی که من دیدم هیچکدام اصولی و از پایه نبودند.

این مقالات هم کمک می کنند:
http://www.flightsim.com/vbfs/content.php?2028-How-ToProgram-The-FMC 
http://www.fsstation.com/tutorials/boeing-pmdg-737ng.html 
PC Flight Simulation Geek Since 1998
shabihsazeparvaz
11 سال پیش
سلام به این وبلاگ سر بزن shabihsazeparvaz.blogfa.com
amirfikat
  • amirfikat
  • 61.92% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
11 سال پیش
سلام
من با 737 شرکت PMDG میپرم FS9
LNAV رو که فعال میکنم بخوبی کار میکنه . البته باید F/D رو هم ON کنید!
UserPostedImage
شاهرخ
9 سال پیش
سلام خدمت همه دوستان

من خیلی وقته که دارم با FMC سرو کله میزنم .روش آزمون و خطا به طور کلی ملغاست.اگر در انجمن کاپیتانی حضور دارند محبت کنند بخش های fmc رو علمی برای ما توضیح بدهند . مثلااعدادی که در صفحات RTE وارد می شوند از کجا برداشت میشه . یا مثلا ما از کجا بدونیم کدام Departure مناسبه یا کدام روت رو باید برای مقصد انتخاب کنیم یا در صفحه SIDs ها اعدادی وارد میکنند که من سر در نیاوردم این اعداد از کجا میان.
متشکرم